Do czego zmierza polityka państwa wobec obywateli skoro równość nie jest możliwa do uzyskania. Np kobiety i mężczyźni. Czy ktoś kiedyś powie dość tego....więcej wyrównać się nie da równość to utopia są pewne obszary itd.
Ale nawet jak porówna się to i owo to nam będziecie się kłaniać. To MY jako władza jesteśmy po tej stronie po której zawsze ten kto stanie jest tym któremu się kłania. Nawet jeśli dziś rzucacie kamieniami w nas to jutro jako władza będziecie tymi którym się kłania. Takie mam trochę odczucie po ostatnich wyborach. Ludzie wybrali sobie ludzi do kłaniania się.
Czy sami odczuwacie potrzebę równości czy jednak pewne wyróżniki są wskazane? |