 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 24-12-2014 15:35 | Koraszewski (82900 punktów) | Wesołych Świąt
3 na 13 | Diabli wiedza dlaczego na mój adres nadal przychodzą zawiadomienia o komentarzach zamieszczanych na portalu racjonalista.pl. Normalnie wyrzucam to hurtem, ale z jakiegoś powodu dziś rzuciłem okiem na trzy pierwsze, wszystkie Armienius. Nie czytałem, odczułem tylko nieskończoną ulgę, że nie muszę tego g. oglądać. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 Dalej..#1 9 na 13 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Wesołych Świąt | >Nie czytałem, odczułem tylko nieskończoną ulgę, że nie muszę tego g. oglądać. Ja taką ulgę odczułem, gdy z tego portalu zniknął Koraszewski. Niestety, zachciało się chamowi napisać nienawistny post w tak szczególnym dniu.
|
#2 3 na 5 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Wesołych Świąt |
> Normalnie wyrzucam to hurtem, ale z jakiegoś powodu dziś rzuciłem okiemTo pewnie ta sama siła, dzięki której bydlątka w wigilię ludzkim głosem gadają.  .
Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem. |
#3 2 na 2 | Selanos (12869 punktów) | Odp: Wesołych Świąt | > To pewnie ta sama siła, dzięki której bydlątka w wigilię ludzkim głosem gadają.  Zawsze się zastanawiałem, ile trzeba tej siły spożyć, żeby usłyszeć gadające bydlątka  |
| Episode_2 (3284 punktów) | Odp: Wesołych Świąt | > Zawsze się zastanawiałem, ile trzeba tej siły spożyć, żeby usłyszeć gadające bydlątkaSpirytus w małych ilościach nie działa przecież. |
#5 2 na 6 | Adanac (209 punktów) | Odp: Wesołych Świąt | Racjonalista nabral senu kiedy to g. czyli Koraszewski zniknal z tego portalu. |
#6 6 na 6 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Wesołych Świąt | . > Racjonalista nabral senu kiedy to g. czyli Koraszewski zniknal z tego portalu.A dlaczego? Dlatego, że to mądry facet o ogromnej wiedzy, czy dlatego, że Pan się z nim nie zgadzał? Mnie jedynie przeszkadzała pewność pana Koraszewskiego, że tylko on ma rację, ale na Boga on nie jedyny w takim poglądzie. @@@ . |
#7 1 na 11 | Adanac (209 punktów) | Odp: Wesołych Świąt | > .> >Racjonalista nabral senu kiedy to g. czyli Koraszewski zniknal z tego portalu.> A dlaczego? Dlatego, że to mądry facet o ogromnej wiedzy, czy dlatego, że Pan się z nim nie zgadzał? Mnie jedynie przeszkadzała pewność pana Koraszewskiego, że tylko on ma rację, ale na Boga on nie jedyny w takim poglądzie.> @@@Nie chodzilo o to czy sie z nim zgadzalem czy nie, nie umniejszam jego zasobowi wiedzy. Moj zarzut w stosunku do tego pana to arogancja i wykorzystywanie swojej pozycji do eleminowania ludzi o przeciwnych opiniach. Racjonalista to nie tuba propagandowa Zionistow a p. Koraszewski postepowal tak jakby to byl glowny cel tego portalu. Jest i pozytywny aspekt mojego konfliktu z p. Koraszewskim a mianowicie dzieki niemu zaintresowalem sie tematyka zydostwa i musze stwierdzic ze moja wiedza w tej tematyce poglebila sie diametralnie . Ponadto nie bedac antyzionista obecnie nim jestem. Uwazam (jak wielu innych w tym i zydow) ze Izrael jest panstwem terrorystycznym i jako takie nie powinno miec prawa bytu. Mysle ze Portal Racjonalista wygrywa na nieobecnosci wspomnianego pana. |
#8 7 na 7 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Wesołych Świąt | . > Racjonalista nabral senu kiedy to g. czyli Koraszewski zniknal z tego portalu.A dlaczego? Dlatego, że to mądry facet o ogromnej wiedzy, czy dlatego, że Pan się z nim nie zgadzał? > Nie chodzilo o to czy sie z nim zgadzalem czy nie, nie umniejszam jego zasobowi wiedzy.A o co Panu chodziło? Mnie jedynie przeszkadzała pewność pana Koraszewskiego, że tylko on ma rację, ale na Boga on nie jedyny w takim poglądzie.> Moj zarzut w stosunku do tego pana to arogancja i wykorzystywanie swojej pozycji do eleminowania ludzi o przeciwnych opiniach.Jeżeli z takim samym rezultatem zrozumienia czytał Pan pana Koraszewskiego jak mnie, to wcale nie dziwię się, iż on Panu przeszkadzał. > Racjonalista to nie tuba propagandowa.Niby tak, ale niektórzy mocno dmą w różne własne trąby. Wcale nie w mniejszym stopniu niż pan Koraszewski. > Zionistow a p. Koraszewski postepowal tak jakby to byl glowny cel tego portalu.Nie wiem co to znaczy "zionistow" ale on tu pisał mądrze o wielu ciekawych sprawach i jego głównym tematem była problematyka światopoglądowa. Tak, miał tu swoją idée fixe, która zaślepiała w tym aspekcie jego racjonalne spojrzenie, ale czytało się go z ciekawością i dzięki pracy państwa Koraszewskich dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy o tym co dzieje się w nauce i rzeczywistości społecznej. > Jest i pozytywny aspekt mojego konfliktu z p. Koraszewskim a mianowicie dzieki niemu zaintresowalem sie tematyka zydostwa i musze stwierdzic ze moja wiedza w tej tematyce poglebila sie diametralnie .Historią Żydów ich życiem w diasporze, relacjami z innymi kulturami oraz tym co wnieśli do światowego dziedzictwa interesowałem się od dawna, gdyż uważam, że jest to wielce fascynujący temat. Z Panem Koraszewskim najbardziej dzieli mnie pogląd na politykę współczesnego Izraela, której nie akceptuję, ale nie z nim jednym wszelkich poglądów nie podzielam. > Ponadto nie bedac antyzionista obecnie nim jestem.Jestem tylko w jednym "anty" - w fideizmie i dlatego dla mnie wszelkie antyideologie nie są ani odrobinę bardziej wartościowe od ideologii bez anty. > Uwazam (jak wielu innych w tym i zydow) ze Izrael jest panstwem terrorystycznym i jako takie nie powinno miec prawa bytu.Z wiarą nie ma dyskusji, natomiast ja uważam, że izraelscy Żydzi też mają swoje racje i najgorszym jest właśnie brak zrozumienia pomiędzy racjami Palestyńczyków i Żydów. Za Żydami stoi na razie większa siła intelektualna i ekonomiczna, ale na jak długo im ta polityka wyjdzie na zdrowie to zobaczymy? Tylko ja nigdy nie utożsamiam ocen polityki państwowej z ocenami narodów podlegających tej polityce. Staram się być racjonalistą. > Mysle ze Portal Racjonalista wygrywa na nieobecnosci wspomnianego pana.A ja bardzo żałuje większości tych, którzy odeszli z naszego forum w tym (2014) roku. www.racjon(*).php/z,0/d,20/s,622763#w624217Nie umiem jakoś dostrzec aby nasz portal wygrywał na ich nieobecności. Czasem upór tu większy niż u p. Koraszewskiego, a wcale nie połączony z większą wiedzą i mądrością. @@@ . |
#9 2 na 4 | Adanac (209 punktów) | Odp: Wesołych Świąt | Nie chodzilo o to czy sie z nim zgadzalem czy nie, nie umniejszam jego zasobowi wiedzy. A o co Panu chodziło? O sposob polemiki "Moj zarzut w stosunku do tego pana to arogancja i wykorzystywanie swojej pozycji do eleminowania ludzi o przeciwnych opiniach. Jeżeli z takim samym rezultatem zrozumienia czytał Pan pana Koraszewskiego jak mnie, to wcale nie dziwię się, iż on Panu przeszkadzał." Przeszkadzal? Czy ja tak napisalem? "Nie wiem co to znaczy "zionistow" www.youtube.com/watch?v=Q4fsMgxDAh0 Historią Żydów ich życiem w diasporze, relacjami z innymi kulturami oraz tym co wnieśli do światowego dziedzictwa interesowałem się od dawna, gdyż uważam, że jest to wielce fascynujący temat. Z Panem Koraszewskim najbardziej dzieli mnie pogląd na politykę współczesnego Izraela, której nie akceptuję, ale nie z nim jednym wszelkich poglądów nie podzielam. Zydzi przewodza praktycznie w kazdej dziedzinie naszego zycia, wiele im zawdzieczamy ale tez uczynili duzo zla rowniez i o tym tez powinnismy mowic. |
#10 5 na 5 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Wesołych Świąt | . > Nie chodzilo o to czy sie z nim zgadzalem czy nie, nie umniejszam jego zasobowi wiedzy.A o co Panu chodziło?> O sposob polemikiTo trzeba zacząć od wymogów formalnych i nie mieszać Pańskich wypowiedzi z wypowiedziami innych forumowiczy. A następnie zrozumieć linię programową naszego forum: www.racjonalista.pl/kk.php/d,67pl.wikiped(*)lizm_światopoglądowy> "Moj zarzut w stosunku do tego pana to arogancja i wykorzystywanie swojej pozycji do eleminowania ludzi o przeciwnych opiniach.Ja Pański zarzut zrozumiałem i w dużym stopniu go podzieliłem z Panem, natomiast Pan zupełnie nie zrozumiał moich wypowiedzi, o czym już wcześniej napisałem: "Jeżeli z takim samym rezultatem zrozumienia czytał Pan pana Koraszewskiego jak mnie, to wcale nie dziwię się, iż on Panu przeszkadzał."> Przeszkadzal? Czy ja tak napisalem?Nie! Napisał Pan dosłownie: Racjonalista nabral senu kiedy to g. czyli Koraszewski zniknal z tego portalu. Czyli określił Pan człowieka g. i napisał, że racjonalista nabrał senu, gdy on zniknal. > "Nie wiem co to znaczy "zionistow"> www.youtube.Tu używamy języka polskiego, a ja nie jestem jakoś dumnym z tego kawałka historii mojej ojczyzny i nie chciałbym, aby na poniższym zdjęciu ktoś z mojej rodziny siedział: Historią Żydów ich życiem w diasporze, relacjami z innymi kulturami oraz tym co wnieśli do światowego dziedzictwa interesowałem się od dawna, gdyż uważam, że jest to wielce fascynujący temat. Z Panem Koraszewskim najbardziej dzieli mnie pogląd na politykę współczesnego Izraela, której nie akceptuję, ale nie z nim jednym wszelkich poglądów nie podzielam.> Zydzi przewodza praktycznie w kazdej dziedzinie naszego zycia, wiele im zawdzieczamy ale tez uczynili duzo zla rowniez i o tym tez powinnismy mowic. «Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem». Nie znam niewinnych narodów, których społeczności liczyłyby więcej niż setki tysięcy. Napisałem, że np. oceniam krytycznie aktualną politykę Izraela. Ale zawsze bardziej zastanawiałem się nad sobą oraz własną rodziną, a tu "Tyle o sobie wiemy, na ile nas sprawdzono" i albo zachowywaliśmy się przyzwoicie, albo - na nasze szczęście - za słabo nas sprawdzano. @@@ . |
#11 3 na 5 | KORUND (4922 punktów) | Odp: Wesołych Świąt | > Moj zarzut w stosunku do tego pana to arogancja i wykorzystywanie swojej pozycji do eleminowania ludzi o przeciwnych opiniach.-Bzdura, nikogo nie eliminował. Potrafił dość niegrzecznie, czasami po chamsku odnosić się do swoich oponentów, ale nie blokował użytkowników za adekwatny rewanż, nie usuwał ich wypowiedzi bez uprzedzenia, co niestety miało miejsce po jego odejściu. > Uwazam (jak wielu innych w tym i zydow) ze Izrael jest panstwem terrorystycznym i jako takie nie powinno miec prawa bytu. Mysle ze Portal Racjonalista wygrywa na nieobecnosci-Izrael jest jedynym państwem, który skutecznie radzi sobie z terroryzmem, mając daleko gdzieś poprawność polityczną, islamistów, lewicowych "intelektualistów" i nikogo nie zamierza pytać o prawo do istnienia. Na dodatek ma na głowie jeszcze własnych zidiociałych ortodoksów. To jedyne cywilizowane państwo w tym regionie, wyjątkowo tolerancyjne wbrew prostackiej propagandzie islamskich, lewicowych jak i prawicowych, zakompleksionych antysemitów. Wszyscy powini brać z niego przykład jak należy postępować z islamską dziczą. |
#12 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: Wesołych Świąt |
> Mnie jedynie przeszkadzała pewność pana Koraszewskiego, że tylko on ma rację, ale na Boga on nie jedyny w takim poglądzie.Tak, znam. Typowe polactwo...na "pagonach" tyle że nie pogada. |
#13 2 na 2 | Adanac (209 punktów) | Odp: Wesołych Świąt | "-Bzdura, nikogo nie eliminował. Potrafił dość niegrzecznie, czasami po chamsku odnosić się do swoich oponentów, ale nie blokował użytkowników za adekwatny rewanż, nie usuwał ich wypowiedzi bez uprzedzenia, co niestety miało miejsce po jego odejściu." - ma pan takie same prawo do opinii jak i ja wiec niech tak pozostanie. "Izrael jest jedynym państwem, który skutecznie radzi sobie z terroryzmem, mając daleko gdzieś poprawność polityczną, islamistów, lewicowych "intelektualistów" i nikogo nie zamierza pytać o prawo do istnienia. Na dodatek ma na głowie jeszcze własnych zidiociałych ortodoksów. To jedyne cywilizowane państwo w tym regionie, wyjątkowo tolerancyjne wbrew prostackiej propagandzie islamskich, lewicowych jak i prawicowych, zakompleksionych antysemitów. Wszyscy powini brać z niego przykład jak należy postępować z islamską dziczą." - Cywilizowane panstwo? Prosze posluchac wypowiedzi tych ktorzy maja doswiadczenie w kontaktach z "Cywilizowanym panstwem" albo lepiej .... prosze poczytac o histoii Zydow. Prawda jest ze nikt nie jest swietym nie mniej jednak stosowanie terroru przez "cywilizowane panstwo" wcale go nie wybiela. Dlaczego okresla pan Ortodoksow mianem "zidiocialych"? Przeciez pan ich kompletnie nie zna i nie ma pan pojecia dlaczego sa przeciw wlasnemu krajowi. Posluguje sie pan rowniez wytartym okresleniem "antysemita" osob ktore nie podzielaja panskich opinii odnosnie Zionistow. www.youtube.com/watch?v=Xy_cUpxT884 |
| Adanac (209 punktów) | Odp: Wesołych Świąt | Przepraszam p. Koraszewskiego za "g" przed nazwiskiem - moj blad. |
#15 8 na 10 | KORUND (4922 punktów) | Odp: Wesołych Świąt | > - Cywilizowane panstwo?-Tak. I nie prowadziłoby żadnej wojny gdyby nie było do tego notorycznie zmuszane przez rozmaite Hamasy. Żyją tam, Żydzi, Arabowie, a Palestyńczycy jeżdżą tam do pracy. Różne narodowości bezkonfliktowo studiują na tamtejszych uniwersytetach. > Prosze posluchac wypowiedzi tych ktorzy maja doswiadczenie w kontaktach z "Cywilizowanym panstwem" albo lepiej .... prosze poczytac o histoii Zydow.-Może jeszcze jakichś "Protokołów...tych mędrców" ? > Prawda jest ze nikt nie jest swietym nie mniej jednak stosowanie terroru przez "cywilizowane panstwo" wcale go nie wybiela.-Nie musi. To jest obrona przez terrorem. Kilkakrotnie już próbowano ich zgładzić, bo odmawia im się prawa do istnienia, ale oni "bezczelnie" wygrywają wojny, bo są dobrze zorganizowani. To irytuje zapewne terrorystów, jak też to, że mają lepszą broń i mniej ich ginie, a "biedni" Palestyńczycy muszą strzelać z samoróbek, od których sami czasami giną. Tu też winni są oczywiście Żydzi. Gdyby byli milsi daliby się łatwiej zabijać. A takie Hamasy i Al-Fatahy nie pozwalają na żadne porozumienia, bo żyją z wojny. > Dlaczego okresla pan Ortodoksow mianem "zidiocialych"?-Ktoś kto występuje przeciw własnemu państwu, które go chroni mądry nie jest. Odmawiają służby w armii i wszystkim współobywatelom chcą narzucać swoje chore religijne "koszerne" prawa, upodabnijąc się tym do islamistów z ich szariatem. Zresztą, czy ktoś kto ubiera się nie tak jak nakazuje pogoda, a jedynie religia i atakuje kobiety za noszenie spodni, jest normalny? Ktoś, kto liczy wiek Ziemi w tysiącach lat i dosłownie interpretuje swoje księgi wbrew temu co wdzi, musi mieć nie pokolei w głowie. A od tego kiwania się pod murem na pewno intelekt się nie polepsza. > Przeciez pan ich kompletnie nie zna i nie ma pan pojecia dlaczego sa przeciw wlasnemu krajowi.-Przecież mnie kompletnie nie znasz i kompletnie nie wiesz, co o tym wszystkim wiem. > Posluguje sie pan rowniez wytartym okresleniem "antysemita" osob ktore nie podzielaja panskich opinii odnosnie Zionistow.-Ponieważ przekręcanie faktów, wyszukiwanie i wyolbrzymianie tylko tych niekorzystnych wizerunkowo dla Żydów, często ich fabrykowanie, ma zazwyczaj swoje źródło w antysemityzmie. Nie licząc zwykłej głupoty. Też "wytarty" termin, ale tak samo aktualny. |
1 2 Dalej..
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|