 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 19-05-2015 21:42 | Marcin Trollosiewicz (1120 punktów) | Limeryk czepliwy
10 na 10 | Raz Andrzejewski wklejacz linkowy napisał post bardzo kolorowy.
"Szanowny Panie co za bzdury, wypisujesz Pan jak mało który".
Że sam bredzi nie przyszło mu do głowy.
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 Dalej..#1 -1 na 5 | izdeb_zza_grobu (69 punktów) | Odp: Limeryk czepliwy | Wyborny limeryk! |
lumbago (2520 punktów) (zablokowany) | Odp: Limeryk czepliwy | > Wyborny limeryk!Powoływanie wirtualnych bytów specjalnie w celu aklamacji swojej własnej twórczości jest słabe, znacznie słabsze niż wybryki kolegi Andrzejewskiego. |
#3 2 na 2 | Marcin Trollosiewicz (1120 punktów) | Odp: Limeryk czepliwy | > Powoływanie wirtualnych bytów specjalnie w celu aklamacji swojej własnej twórczości jest słabe, znacznie słabsze niż wybryki kolegi Andrzejewskiego.Szanowny Pan raczy żartować? Racjonalista, o ile mi wiadomo, potrafi swe tezy poprzeć dowodami. Jeśli Pan, lub ktokolwiek inny sugeruje mi, że konto z którego powstał post "aklamacyjny" jest moim drugim kontem, niech zgłosi to do administracji, jako, że nie jest to zgodne z regulaminem tego forum. Oczywiście zgłoszenie proszę poprzeć jakimiś dowodami, a nie własną wiarą. Kalumnie rzucać łatwo, lecz stwierdzenie faktów wymaga i wysiłku, i dowodów, czego szanowny Pan chyba wiedzieć nie chce. Opierając się na własnej wierze i myśleniu życzeniowym ukazuje Pan jak wiele musi Pan jeszcze spędzić czasu na pracy nad własnym racjonalizmem. Nie mi jednak będzie zależało by zmienić ten stan rzeczy, a i czasu szkoda. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Jaskinia Trolli team |
#4 3 na 3 | spellbinder (8577 punktów) | Odp: Limeryk czepliwy | Zapomniałeś dodać, że każdy się sam kompromituje. |
lumbago (2520 punktów) (zablokowany) | Odp: Limeryk czepliwy | > Opierając się na własnej wierze i myśleniu życzeniowym ukazuje Pan jak wiele musi Pan jeszcze spędzić czasu na pracy nad własnym racjonalizmem.Pozwolę sobie zauważyć, że tylko wyraziłem swoją opinię na temat procederu zakładania dodatkowych kont. O tym, że podejrzewam że taka praktyka miała tu miejsce można wnioskować wyłącznie z kontekstu. Umówmy się, że masz równie mocne dowody na to, że mój wpis dotyczył ciebie, jak ja na to że izdeb jest twoim altem  |
#6 3 na 3 | spellbinder (8577 punktów) | Odp: Limeryk czepliwy | Odpowiedziałeś na pochwałę użytkownika, ale nie odniosłeś się do treści pochwały, ani do treści i piękna wiersza, a napisałeś, cholera wie dlaczego, o jakichś dorabianych kontach. Ale nie o dowody chodzi, a o przypuszczenia. Trollosiewicz może przypuszczać, że Twoja uwaga dotyczyła jego, ale jakie Ty masz powody przypuszczać (zwłaszcza, że dostał aż 7 plusów), że ten akurat komentarz, skoro limeryk podoba się 7 osobom, jest wytworem Trollosiewicza? |
#7 4 na 4 | Marcin Trollosiewicz (1120 punktów) | Odp: Limeryk czepliwy | > Pozwolę sobie zauważyć, że tylko wyraziłem swoją opinię na temat procederu zakładania dodatkowych kont.Otóż nie Szanowny Panie, nie tak wygląda ogólny pogląd na temat takowego procederu, Pan wyraźnie daje ogółowi forumowiczów, a są to ludzie w większości przypadków inteligentni, do zrozumienia iż posiada Pan wiedzę, że ów proceder miał tu właśnie, w tym miejscu, za przeproszeniem, miejsce. Zacytujmy więc: "Powoływanie wirtualnych bytów specjalnie w celu aklamacji swojej własnej twórczości jest słabe"Zdanie to odnosi się wprost do postu Pana izdeb_zza_grobu, który pozwolił sobie wyrazić swą opinię w poście o treści "Wyborny limeryk!". Więc co następuje po sobie w zdaniu tym: 1. "Powołanie wirtualnych bytów" - tu mówi Pan o tworzeniu nowych kont; 2. "specjalnie w celu aklamacji swojej własnej twórczości" - tu Pan wprost powiązał komentarz Pana izdeb_zza_grobu z moim utworem; 3. "jest słabe" - tu natomiast wyraził Pan opinie o procederze w który Pan wierzy, że miał miejsce. > O tym, że podejrzewam że taka praktyka miała tu miejsce można wnioskować wyłącznie z kontekstu.Szanowny Pan chyba nie zdaje sobie sprawy, że za swoje słowa należy brać odpowiedzialność. W tej wypowiedzi, nad którą tu sobie deliberujemy z taką zapalczywością, kontekst jest rzeczą oczywistą - Pan wydaje sąd i to sąd niepoparty żadnymi dowodami, a własną wiarą, co z racjonalizmem ma tyle wspólnego co Monet z Manetem, a nawet jeszcze mniej, gdyż obu panów łączy fach. > Umówmy się, że masz równie mocne dowody na to, że mój wpis dotyczył ciebie, jak ja na to że izdeb jest twoim altem  Otóż Szanowny Panie nie mam zamiaru się z Panem umawiać na cokolwiek, a tym bardziej na coś, co ma z faktami tyle wspólnego, co fakty w TVN. Dowodów dostarczyłem Panu powyżej aż nadto. Mam nadzieję, że jak najszybciej Pan pójdzie po "rozum do głowy", jak to mówią ludzie starsi, i zapanuje Pan nad swoim fideizmem, którym nas tu Pan z taką właściwą sobie, niczym nie popartą, estymą raczy. "Nikt nie skompromituje nas bardziej, niż uczynimy to sami"Niech ta powyższa złota myśl przyświeca Panu w dalszej bytności na tym forum, które niegdyś słynęło z pewnego poziomu, tyle na sam początek mogę Panu zaoferować. A "reszta jest milczeniem". Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Jaskinia Trolli team |
#8 1 na 1 | spellbinder (8577 punktów) | Odp: Limeryk czepliwy | |
#9 3 na 3 | finerbijk (17282 punktów) | Odp: Limeryk czepliwy | |
| Marcin Trollosiewicz (1120 punktów) | Odp: Limeryk czepliwy | > i gdzie linki?Panowie, nie wymagajcie tak wiele, ja dawno i za wiele na fR nie pisałem żeby połapać się w tym edytorze tekstu
Jaskinia Trolli team |
#11 3 na 3 | spellbinder (8577 punktów) | Odp: Limeryk czepliwy | Może i dobrze, bo dzięki temu nie podałeś np. linku do swojej wypowiedzi w odpowiedzi na pytanie adwersarza gdzie popełnił błąd. |
#12 2 na 2 lumbago (2520 punktów) (zablokowany) | Odp: Limeryk czepliwy | > Pan wyraźnie daje ogółowi forumowiczów, a są to ludzie w większości przypadków inteligentni, do zrozumienia iż posiada Pan wiedzę, że ów proceder miał tu właśnie, w tym miejscu, za przeproszeniem, miejsce.Czy uważam że to możliwe, że przypadkowy ktoś zarejestrował się tego dnia na fR specjalnie po to by zdawkowo skomplementować ów "wyborny", zrozumiały jedynie dla bywalców limeryk? Tak, to możliwe, ale mało prawdopodobne. Po namyśle zauważam jeszcze jedną możliwość, mógł to być któryś z banowiczów. Tak więc jeżeli moje przypuszczenia są niesłuszne, najmocniej przepraszam, a jeżeli są słuszne, to nie. Być może za bardzo wziąłem sobie do serca maksymę, że nikt nie skomplementuje nas bardziej, niż uczynimy to sami. |
#13 1 na 1 | izdeb_zza_grobu (69 punktów) | Odp: Limeryk czepliwy | > Czy uważam że to możliwe, że przypadkowy ktoś zarejestrował się tego dnia na fR specjalnie po to by zdawkowo skomplementować ów "wyborny", zrozumiały jedynie dla bywalców limeryk?Nie taki do końca przypadkowy ktoś i zarejestrował się w zupełnie innym celu niż komplementowanie limeryku Trollosiewicza (choć ten rzeczywiście jest wyborny). > Tak, to możliwe, ale mało prawdopodobne.Tak, to możliwe i prawdopodobne na 100%. Ocena prawdopodobieństwa bardzo zależy od obserwatora i posiadanego przezeń zasobu informacji. > Po namyśle zauważam jeszcze jedną możliwość, mógł to być któryś z banowiczów.Ano mógł... > Tak więc jeżeli moje przypuszczenia są niesłuszne, najmocniej przepraszam,> a jeżeli są słuszne, to nie.Przeprosiny przyjęte. |
#14 1 na 1 lumbago (2520 punktów) (zablokowany) | Odp: Limeryk czepliwy | > Przeprosiny przyjęte.  Przekaż proszę koledze Trollosiewiczowi, że kamień spadł mi z serca. |
#15 1 na 1 | spellbinder (8577 punktów) | Odp: Limeryk czepliwy | > Czy uważam że to możliwe, że przypadkowy ktoś zarejestrował się tego dnia na fR specjalnie po to by zdawkowo skomplementować ów "wyborny", zrozumiały jedynie dla bywalców limeryk?> Tak, to możliwe, ale mało prawdopodobne.Równie prawdopodobne jest to, że zrobił to jeden z siedmiu wielbicieli poezji Trollosiewicza, który przyplusował wierszyk. Więc sumuje się, że 7X bardziej prawdopodobne jest to, że to zrobił ktoś inny niż Trollosiewicz. Powinieneś więc zarzucać, że słabe jest logowanie się z innego konta by zaplusować wypowiedź kolegi, a nie swoją własną. > Po namyśle zauważam jeszcze jedną możliwość, mógł to być któryś z banowiczów.Albo nawet dwóch, zorganizowanych, na spółkę wymieniających między sobą konto. |
1 2 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|