Racjonalista - Strona głównaDo treści
Limeryk czepliwy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
19-05-2015 21:42Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)Limeryk czepliwy
Ocena 10 na 10
Raz Andrzejewski wklejacz linkowy
napisał post bardzo kolorowy.

"Szanowny Panie co za bzdury,
wypisujesz Pan jak mało który".

Że sam bredzi nie przyszło mu do głowy.

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2
#16
20-05-2015 19:40
 Ocena 1 na 1
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)Odp: Limeryk czepliwy
W odpowiedzi lumbago
>Przekaż proszę koledze Trollosiewiczowi, że kamień spadł mi z serca.

Trollosiewicz jako założyciel wątku dostał informację o spadniętym kamieniu na maila.


Jaskinia Trolli team

#17
20-05-2015 19:41
 Ocena 1 na 1
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)Odp: Limeryk czepliwy
W odpowiedzi lumbago
>Tak więc jeżeli moje przypuszczenia są niesłuszne, najmocniej przepraszam,

Przeprosiny przyjęte.

Pozdrawiam.

Jaskinia Trolli team

lumbago (2520 punktów)
(zablokowany)
Odp: Limeryk czepliwy
W odpowiedzi spellbinder
> Albo nawet dwóch, zorganizowanych, na spółkę wymieniających między sobą konto.

Nie wysuwałbym takiej hipotezy, biorąc pod uwagę że to konto (wówczas) miało na koncie tylko jedną wypowiedź.

#19
20-05-2015 20:57
 Ocena 1 na 1
spellbinder (8577 punktów)Odp: Limeryk czepliwy
W odpowiedzi lumbago
>Nie wysuwałbym takiej hipotezy, biorąc pod uwagę że to konto (wówczas) miało na koncie tylko jedną wypowiedź.

Jeśli dziecko ma 1 dzień, to zakładasz, że ma tylko jednego rodzica?

Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)Odp: Limeryk czepliwy
W odpowiedzi lumbago
>Nie wysuwałbym takiej hipotezy, biorąc pod uwagę że to konto (wówczas) miało na koncie tylko jedną wypowiedź.

Gdybym miał przeprowadzić taką akcję, to jestem na tyle doświadczonym forumowiczem, że zrobiłbym ją zgodnie z wszelkimi procedurami ISO i Byś nawet nie stęknął, że coś jest nie tak.

Jaskinia Trolli team

#21
21-05-2015 09:31
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Limeryk czepliwy
W odpowiedzi lumbago

> nikt nie skomplementuje nas bardziej, niż uczynimy to sami
Za tę maksymę komplementuję Cię prośbą (niniejszą) o zgodę na umieszczenie jej w moim profilu.

I teraz skomplementuj się lepiej, jeśli zdołasz.

Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.

#22
21-05-2015 12:02
 Ocena 2 na 2
lumbago (2520 punktów)
(zablokowany)
Odp: Limeryk czepliwy
>> nikt nie skomplementuje nas bardziej, niż uczynimy to sami Za tę maksymę komplementuję Cię prośbą (niniejszą) o zgodę na umieszczenie jej w moim profilu.
> I teraz skomplementuj się lepiej, jeśli zdołasz.

Zgadzam się oczywiście, szkoda by było gdyby taki brylant się marnował, to byłoby nie fair wobec ludzkości.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Limeryk czepliwy
W odpowiedzi lumbago

>> I teraz skomplementuj się lepiej, jeśli zdołasz.
>Zgadzam się oczywiście, szkoda by było gdyby taki brylant się marnował, to byłoby nie fair wobec ludzkości.
Nie no, aż mistrz gatunku Andrzejewski się chowa.

Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.

Episode_2 (3284 punktów)Odp: Limeryk czepliwy
W odpowiedzi finerbijk
>i gdzie linki?
Jeszcze parę konstruktywnych uwag i Trollosiewicz zostanie mistrzem.

Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)Odp: Limeryk czepliwy
W odpowiedzi Episode_2
>Jeszcze parę konstruktywnych uwag i Trollosiewicz zostanie mistrzem.

A nie jestem jeszcze? :o

Jaskinia Trolli team

Episode_2 (3284 punktów)Odp: Limeryk czepliwy
>>Jeszcze parę konstruktywnych uwag i Trollosiewicz zostanie mistrzem.
>A nie jestem jeszcze? :o
Właściwie już jesteś. Od wczoraj zrobiłeś spore postępy.

Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)Odp: Limeryk czepliwy
W odpowiedzi Episode_2
>Właściwie już jesteś. Od wczoraj zrobiłeś spore postępy.

Rozwijam się ciągle, jestem młody i perspektywiczny.

Jaskinia Trolli team

1 2

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365