 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 30-05-2015 19:55 | Hodża (11172 punktów) | Seppsa w FIFA
2 na 2 | Sepp Blatter: "Jeśli wybrano mnie po raz piąty, to nie mogę być taki zły".
Prezydent FIFA oskarża przy okazji UEFA o "rozpętanie kampanii nienawiści" przeciwko FIFA.
I jeszcze jeden cytat, odczytany jako ostrzeżenie: "Przebaczam, ale nie zapominam".
Ha! Czyżby zawiść ludzka sięgnęła nowych poziomów? Oto znakomity organizator, szef organizacji patronującej największym światowym sportowym widowiskom zostaje poddany haniebnej, zmasowanej kampanii medialnej, mającej ją przedstawić jako siedlisko żmij, korupcji i moralnej zgnilizny.
A to wszystko tylko dlatego, że sukces kłuje w oczy. Jeszcze trochę tego zamieszania, a wielcy sponsorzy FIFA: Adidas, Coca-Cola i inne imperia korporacyjnego kapitalizmu zakręcą kurek z pieniędzmi...
...i co wtedy?
Może wrócimy do czasów szmacianych piłek i reprezentacji złożonych z pasjonatów a nie wieszaków na reklamy, którymi się handluje jak końmi na skaryszewskim targu? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 | Abdullah (1241 punktów) |
>...i co wtedy? >Może wrócimy do czasów szmacianych piłek i reprezentacji złożonych z pasjonatów a nie wieszaków na >reklamy, którymi się handluje jak końmi na skaryszewskim targu?
Wiesz jak patrze na patologie dookoła piłki kopanej - to dochodzę do wniosku, że powrót do początków nie był by taki zły.
|
|
 | 2 na 2 | Marcin Trollosiewicz (1120 punktów) | > Wiesz jak patrze na patologie dookoła piłki kopanej - to dochodzę do wniosku, że powrót do początków nie był by taki zły.Ten "początek" jest w niższych ligach, organizowane są też turnieje państewek, czy regionów nie zorganizowanych w FIFA. Więc nie wszędzie króluje mamona  Jaskinia Trolli team
|
|
4 na 4 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) |
> Może wrócimy do czasów...Nie. Po co wracac? Lepiej sprzedac nastepne mistrzostwa Antarktydzie i po paru latach przypomniec sobie, ze na tam jest zimno i lodowato i nie mozna grac w pilke  Albo do Palestyny. I przypomniec sobie, ze tam pilka moze wyleciec w powietrze. Albo do Monaco. I przypomiec sobie, ze tam nie ma stadionow. Ale kasa bedzie skasowana. A idiotom, ktorzy dzis mowia, ze tylko debil mogl chciec zorganizowac zawody sportowe w kraju, w ktorym w lecie temperatury w cieniu wynosza 50 stopni, bedzie mozna powiedziec "skoro mnie wybrano, to znaczy ze robimy wszystko super"
|
|
2 na 2 | Marcin Trollosiewicz (1120 punktów) | >Sepp Blatter: "Jeśli wybrano mnie po raz piąty, to nie mogę być taki zły".
No tak, pytanie jak go wybrano, czy zgodnie z prawem?
>Prezydent FIFA oskarża przy okazji UEFA o "rozpętanie kampanii nienawiści" przeciwko FIFA.
Bo FIFA to przeżarty korupcją moloch.
>Ha! Czyżby zawiść ludzka sięgnęła nowych poziomów? Oto znakomity organizator, szef organizacji >patronującej największym światowym sportowym widowiskom zostaje poddany haniebnej, zmasowanej >kampanii medialnej, mającej ją przedstawić jako siedlisko żmij, korupcji i moralnej zgnilizny. >A to wszystko tylko dlatego, że sukces kłuje w oczy. Jeszcze trochę tego zamieszania, a wielcy >sponsorzy FIFA: Adidas, Coca-Cola i inne imperia korporacyjnego kapitalizmu zakręcą kurek z >pieniędzmi... >...i co wtedy?
Wszystko rozbija się o uczciwość, a tej we władzach FIFA zwyczajnie nie ma. Więc i Blattera nie ma co tu za bardzo chwalić.
>Może wrócimy do czasów szmacianych piłek i reprezentacji złożonych z pasjonatów a nie wieszaków na reklamy, którymi się handluje jak końmi na skaryszewskim targu?
Niekoniecznie. Może zwyczajnie wróćmy do czasów gdzie sportowa rywalizacja była na 1 miejscu?
Jaskinia Trolli team
|
|
 | | Hodża (11172 punktów) | >No tak, pytanie jak go wybrano, czy zgodnie z prawem?
Zgodnie i demokratycznie.
Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.
|
|
|  | 2 na 2 | Marcin Trollosiewicz (1120 punktów) | |
|
2 na 2 | Marcin Trollosiewicz (1120 punktów) | No i Sepp zrezygnował z funkcji, ciekawe dlaczego, pewnie dlatego, że czuł się niewinny 
Jaskinia Trolli team
|
|
 | | Hodża (11172 punktów) | > No i Sepp zrezygnował z funkcji, ciekawe dlaczego, pewnie dlatego, że czuł się niewinny  Mięczak. Myślałem, że bardziej powalczy.
Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.
|
|
|  | 2 na 2 | Marcin Trollosiewicz (1120 punktów) | > Mięczak. Myślałem, że bardziej powalczy.Dziwne, powinien walczyć, skoro nie ma nic na sumieniu.  Jaskinia Trolli team
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|