Racjonalista - Strona głównaDo treści
100Noga

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
11-06-2015 10:38dusktill (16 punktów)100Noga
Ocena 1 na 1
Dziwi mnie, czemu jeszcze żaden wątek o wycieku dokumentów nie powstał. Może niepotrzebny? Wszak z rządu odchodzą, sami bądź pod lekkim naciskiem, ludzie, których rozmowy zostały uwiecznione, w najmniej oczekiwanym przez nich momencie i powinni odejść co najmniej, już rok temu? A Pan Zbyszek, czy to kolejny twór Pana Tymochowicza? A może za nim stoją służby specjalne? A może to tylko wkurzony na System, biznesmen?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Brzostowski (7067 punktów)
O czym tu pisać? Władza jest skompromitowana kompletnie, to już tylko agonia PO. W mediach "trzymają" fason, ale na zapleczu już dużaaaa nerwówka... Czas pakować swoje zabawki...

Ignoruję Bogusławskiego i rafała73
13-06-2015 13:40 
 Ocena 3 na 3
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>O czym tu pisać? Władza jest skompromitowana kompletnie, to już tylko agonia PO. W mediach "trzymają" fason, ale na zapleczu już dużaaaa nerwówka... Czas pakować swoje zabawki...

No właśnie może nie pakować, a zmienić barwy i jechać dalej z koksem.

Jaskinia Trolli team
Brzostowski (7067 punktów)
>>O czym tu pisać? Władza jest skompromitowana kompletnie, to już tylko agonia PO. W mediach "trzymają" fason, ale na zapleczu już dużaaaa nerwówka... Czas pakować swoje zabawki...
>No właśnie może nie pakować, a zmienić barwy i jechać dalej z koksem.
Myślę, że się nie da. Nie tym razem. Nowoczesna.pl już została przez ludzi "rozpoznana" jako wentyl PO, widać to w sondażach.

Ignoruję Bogusławskiego i rafała73
13-06-2015 15:23 
 Ocena 2 na 2
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>Myślę, że się nie da. Nie tym razem. Nowoczesna.pl już została przez ludzi "rozpoznana" jako wentyl PO, widać to w sondażach.

Przez 25 lat "wolności" się udaje, więc i tym razem się uda. A kto wie, czy Stonoga nie jest w tej układance odpowiednim klockiem, który będzie pasował do tego typu przedsięwzięcia.

Jaskinia Trolli team
Brzostowski (7067 punktów)
>Przez 25 lat "wolności" się udaje, więc i tym razem się uda. A kto wie, czy Stonoga nie jest w tej układance odpowiednim klockiem, który będzie pasował do tego typu przedsięwzięcia.
Te 25 lat to kluczowa sprawa, to pokolenie, "new generation". Był rok 1945, potem 1968, potem 1989, a teraz 2015.

Ignoruję Bogusławskiego i rafała73
13-06-2015 15:58 
 Ocena 2 na 2
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>Te 25 lat to kluczowa sprawa, to pokolenie, "new generation". Był rok 1945, potem 1968, potem 1989, a teraz 2015.

Pełne brzuchy, rozrywka i gadżety = dla obecnego pokolenia "stabilizacja", dlatego ciągle wybierają to samo.



Jaskinia Trolli team
Brzostowski (7067 punktów)
>>Te 25 lat to kluczowa sprawa, to pokolenie, "new generation". Był rok 1945, potem 1968, potem 1989, a teraz 2015.
>Pełne brzuchy, rozrywka i gadżety = dla obecnego pokolenia "stabilizacja", dlatego ciągle wybierają to samo.

Właśnie nie, to pokolenie oczekuje więcej, nie zadawala się "ciepłą wodą w kranie", do tej pory tak było, teraz już nie. Był Palikot, teraz Kukiz, to nowe zjawisko, wg mnie nie do zatrzymania. JEsień przyniesie rewolucję w polityce.

Ignoruję Bogusławskiego i rafała73
13-06-2015 22:58 
 Ocena 2 na 2
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>Jesień przyniesie rewolucję w polityce.

Obyś miał rację, ale jakoś wątpię w to, że nawet jeśli wejdzie jakaś partia "anty" to coś się zmieni na naszą korzyść.


Jaskinia Trolli team
Matix (5786 punktów)
Zawsze zastanawiało mnie jedno jeśli chodzi o polityków i ludzi wielkiego biznesu. Mają przecież dobre pieniądze, dostatnie życie. Czy tak ciężko do tego być po prostu uczciwym?
Quetzalcoatl (2779 punktów)
(zablokowany)
>Zawsze zastanawiało mnie jedno jeśli chodzi o polityków i ludzi wielkiego biznesu. Mają przecież dobre pieniądze, dostatnie życie. Czy tak ciężko do tego być po prostu uczciwym?

Pewnie ciężko, bo bycie uczciwym raczej nie za bardzo komponuje się z byciem wpływowym, a wpływy biorą się głównie z pieniędzy. Takie trochę błędne koło, choć jakoś nie potrafię współczuć uczestnikom tej gry. W końcu "niewiniątek" wśród nich raczej nie ma.
finerbijk (17282 punktów)
>A Pan Zbyszek, czy to kolejny twór Pana Tymochowicza? A może za nim stoją służby specjalne? A może to tylko wkurzony na System, biznesmen?
Ta stonoga śmierdzi służbami na trzy wiorsty, choć pewnie jest tylko ich chłopcem na posyłki. Sam chciałby się przykleić do 'antysystemowców' i na tej fali wpłynąć do polityki, ale jego wiarygodność jest praktycznie żadna. Wcale niewykluczone, że został podstawiony by ten ruch infiltrować albo może skompromitować, przy okazji przyśpieszając zatopienie Platformy, na której już położono krzyżyk.
Tyle teorie spiskowe. Gołym okiem widać, że polska polityka to coraz głębsze szambo i musi coś pieprznąć, aby choć trochę oczyścić atmosferę.
13-06-2015 13:44 
 Ocena 4 na 4
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>Ta stonoga śmierdzi służbami na trzy wiorsty,

Nie zapominaj, że był aresztowany w sprawie "pedofilów z Dworca", więc może mają na niego haka i teraz tańczy jak mu grają

Jaskinia Trolli team
dusktill (16 punktów)
>>Ta stonoga śmierdzi służbami na trzy wiorsty,
>Nie zapominaj, że był aresztowany w sprawie "pedofilów z Dworca", więc może mają na niego haka i teraz tańczy jak mu grają
>
Jaskinia Trolli team

Gdyby chcieli zadziałać w ten sposób to nie wzięliby Stonogi tylko kogoś bardziej ze świecznika.
13-06-2015 22:48 
 Ocena 1 na 1
izdeb_zza_grobu (69 punktów)
>Gdyby chcieli zadziałać w ten sposób to nie wzięliby Stonogi tylko kogoś bardziej ze świecznika.

Najpierw się dobiera obsadę, a dopiero potem ustawia scenografię.
dusktill (16 punktów)
>>Gdyby chcieli zadziałać w ten sposób to nie wzięliby Stonogi tylko kogoś bardziej ze świecznika.
>Najpierw się dobiera obsadę, a dopiero potem ustawia scenografię.
Tu się zgadzam, tylko niekoniecznie szantażem pedofilskim. Dużo skuteczniejsze jest zastraszenie groźbą np. utraty życia kogoś z członków rodziny. I bardziej celowałbym w tę opcję. A jak będzie? Dowiemy się pewnie za jakieś 10-15 lat.
13-06-2015 23:01 
 Ocena 1 na 1
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>Gdyby chcieli zadziałać w ten sposób to nie wzięliby Stonogi tylko kogoś bardziej ze świecznika.

Niby czemu? Facet nieznany szerszej publiczności jest lepszy niż np. polityk. Ludzie nie ufają politykom, a taki gość jak Stonoga jest naturalny, walczy z systemem, można wykreować go na Leppera dla szerszej publiczności.

Jaskinia Trolli team

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365