Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
16-06-2015 10:00chętnie racjonalistka (29094 punktów)Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
Ocena 1 na 1

Niedawno zapytano mnie tutaj o dorobek intelektualny, a nieco wcześniej niemal przypisano mentalność żula spod budki z piwem dialogującego z przechodniami.

Gromadzenie intelektualnego dorobku przywiodło mi na myśl skrzętnego pod tym względem Arystotelesa, zaś ulotne dialogowanie z przechodniami weryfikującego swoje teorie na ateńskim rynku Sokratesa.

Pytanie wątku czy dla forum któryś z wymienionych typów jest bardziej pożądanym forumowiczem?
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 Dalej..
#1
16-06-2015 11:46
 Ocena 11 na 11
darkside (7775 punktów)
(zablokowany)
Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
>Pytanie wątku czy dla forum któryś z wymienionych typów jest bardziej pożądanym forumowiczem?
>.

Zdecydowanie ten pierwszy, bo ten drugi zbyt często, a nawet nagminnie, z ulotnego dialogowania zmienia się w odleciane pyerdolenie. Coś jak ten wspomniany żul, ale tamten przynajmniej nachlany, więc jakoś usprawiedliwiony.

#2
16-06-2015 22:48
 Ocena-4 na 4
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
W odpowiedzi darkside

>Zdecydowanie ten pierwszy, bo ten drugi zbyt często, a nawet nagminnie, z ulotnego dialogowania zmienia się w odleciane pyerdolenie
To Ci w ramach dialogu ulotnie pyerdolnę, że w tej swojej odlecianej odpowiedzi dorobkiem intelektualnym się nie popisałeś.


Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

#3
16-06-2015 23:46
 Ocena 11 na 11
darkside (7775 punktów)
(zablokowany)
Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
Bo żebyś Ty chociaż tym Sokratesem była, a nie tylko Ksantypą.

#4
17-06-2015 00:12
 Ocena 2 na 2
wsx666 (1067 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
>>Zdecydowanie ten pierwszy, bo ten drugi zbyt często, a nawet nagminnie, z ulotnego dialogowania zmienia się w odleciane pyerdolenie
>To Ci w ramach dialogu ulotnie pyerdolnę, że w tej swojej odlecianej odpowiedzi dorobkiem intelektualnym się nie popisałeś.


Ty za to się popisałaś. Chyba długopisem po nodze. Popisałem się ?

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
W odpowiedzi darkside

>Bo żebyś Ty chociaż tym Sokratesem była, a nie tylko Ksantypą.
Bo w Sokratesa już Tyś się - w brew swej deklaracji - wcielił.

Ale i można rzec, że Sokrates robił Ateńczykom za taką Ksantypę.

Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
W odpowiedzi wsx666

>...się nie popisałeś.
>Ty za to się popisałaś. Chyba długopisem po nodze. Popisałem się ?
Dwuznaczne "popisać" jest dobre, ale "noga" ten walor ma tylko w Mianowniku. Słabe jest też to, że z całością utknąłeś na dowalaniu mi, nie zahaczając - niestety - o meritum wątku.

Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

#7
17-06-2015 09:15
 Ocena 6 na 6
darkside (7775 punktów)
(zablokowany)
Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
Wiem, że masz aspiracje i jakieś umiejętności w tym kierunku, ale podajesz to tak dla większości niestrawnie, mówiąc wprost - beznadziejnie - że Ateny mogą ci tylko zaproponować cykutę.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
W odpowiedzi darkside

A to już był komplement. Który - dzięki temu, że niezamierzony - był szczególnie strawny.

Sam zaś wszedłeś w buty Ksantypy.

Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

#9
17-06-2015 11:01
 Ocena 10 na 10
darkside (7775 punktów)
(zablokowany)
Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
>A to już był komplement. Który - dzięki temu, że niezamierzony - był szczególnie strawny.
>Sam zaś wszedłeś w buty Ksantypy.

A i psycholog z Ciebie kiepski. Komplement był zamierzony, ale natychmiast zrównoważony szczerą krytyką, żebyś się nie poczuła zbytnio i niesłusznie dowartościowana (co i tak sobie zafundowałaś). Ksantypa była we mnie w pierwszej odpowiedzi, teraz doszło do głosu to, co zwykle wywołujesz - znużenie i zmęczenie. I to dlatego musisz zginąć, a nie dlatego, że drażnisz i wywołujesz złość. Jesteś po prostu nudna w tym swoim nieustannym międleniu, nie potrafisz powstrzymać swojego popędu i tą męczącą formą rozwadniasz każdy temat. A można go w ten sposób wzmacniać, kiedy zna się umiar. Ty go nie znasz. Więc kończ, to znaczy pij!

#10
17-06-2015 14:37
 Ocena 3 na 3
Christos (2696 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku

>swojej odlecianej odpowiedzi dorobkiem intelektualnym się nie popisałeś.
>

Otóż, cnotą jest zakląć z rzadka, a w porę.


No gods, no masters...I am who I am.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
W odpowiedzi darkside

>Komplement był zamierzony, ale natychmiast zrównoważony szczerą krytyką
Po komplemencie o którym piszę, że był niezmierzony nie ma ani krytyki, ani niczego innego, bo ten komplement to wzmianka o cykucie. Pisząc, że Ateny mogą mi zaproponować cykutę zrównałeś mnie z Sokratesem.

>Jesteś po prostu nudna
Gdyż ograniczam się do pisania o faktach.

Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
W odpowiedzi Christos

>Otóż, cnotą jest zakląć z rzadka, a w porę.
Czyżby kogoś skrytykowano za przekleństwo?

Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

#13
17-06-2015 22:32
 Ocena 2 na 2
rafal73 (9720 punktów)
(zablokowany)
Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
>>Otóż, cnotą jest zakląć z rzadka, a w porę.
>Czyżby kogoś skrytykowano za przekleństwo?

Nie, usunieto niewygodny post

#14
17-06-2015 23:15
 Ocena-1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
W odpowiedzi rafal73

>usunieto niewygodny post
Jeśli już, to "usunięto".

Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

#15
17-06-2015 23:29
 Ocena 7 na 7
rafal73 (9720 punktów)
(zablokowany)
Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
>>usunieto niewygodny post
>Jeśli już, to "usunięto".

I to jest wlasnie Twoj intelektualny dorobek na racjonlista.pl - lapanie za slowka, infantylne wypominanie, ze pisze sie wielka litera a nie z duzej oraz jednozdaniowe "dyskusje"

Tak jak pisalem - albo infantylna 16-tka albo podstrzala panna

1 2 3 Dalej..

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365