Hej,
Od dluzszego czasu zastanawiam sie jak wygladaloby idealne panstwo, moje wymarzone warunki do zycia. Pozniej doszla tematyka Bonobo no i afery polityczne oraz ulomnosci natury ludzkiej. Z tego wszystkiego wyszlo, niestety nie Kapitan Planeta, a cos takiego:
rzecz-pospolita.blogspot.co.uk/2015/06/wprowadzenie.html
Czytajcie od dolu, wtedy bedzie mialo wiecej sensu (jesli w ogole). Ciekawia mnie Wasze opinie.
Pozdrawiam, Damian
|