Znacie jakieś publikacje na temat amerykańskiego programu "podboju kosmosu"? Interesuje mnie wiedza "zakulisowa" czyli nie te powszechnie znane fakty, ale jak powstał i jak rozwijał się ten program, kto brał w nim udział i jaką pełnił rolę; kto skonstruował rakiety, lądowniki księżycowe/marsjańskie/przyrządy/komputery, kto napisał ich oprogramowanie itd. itp. Fascynuje mnie np. w jaki sposób od przemówienia prezydenta Kennedy'ego w 1961 roku udało się doprowadzić do lądowania ludzi na księżycu zaledwie 8 lat później.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.