Jak sądzicie, czy wraz ze wzrostem emocjonalności wypowiedzi są dłuższe i czy krótsze? Wiadomo, że zależy od człowieka, więc chodzi mi raczej jaki styl jest bardziej większościowy - wzrost długości wypowiedzi wraz z podnoszeniem się napięcia, czy wręcz przeciwnie? |