Cytat:>>Fakt jest taki że nic tak nie wyleczy twojej seksualności jak odrzucenie Religii i Boga.Dziwię się manipulacjom jakie stosuje Seksuolog. >Zapewne jesteś w tej dziedzinie ekspertem i wiesz o czym mówisz. Chociaż mamy w sobie coś takiego, że im mniej się na czymś znamy, tym więcej w temacie mamy do powiedzenia. Ja tam się Starowiczowi nie dziwię, chłop w branży siedzi od lat, codziennie wysłuchuje dziesiątki ludzkich problemów, to i do jakichś wniosków dochodzi. Ale tak to już jest, im kto posiada więcej wiedzy na dany temat, tym bardziej jest skłonny do pokory i refleksji. Pewnością szczycą się jedynie głupcy. Ble ble ble,pla pla pla. Pofilozofowałeś sobie a życie jakie było takie jest. Starowicz nawet w środowisku uważany jest za katolickiego seksuologa. Pewny jestem tego co czytam a on myśli zasadami religii i wygłasza opinie przesycone jego poglądami. Czy do rozmnażania się potrzebny jest jakiś specialista? miliony lat ludzkość dawała radę bez Seksuologów. 100 lat Seksuologii chce coś zmienić ale wychodzą z tego same bzdury natchnione widzimisię specjalistów. Choćby ta" Na debacie Uniwersytecie w Cambridge czołowi uczeni z ww dziedzin stwierdzili: Większość normalnych mężczyzn jest Pedofilami bo marzą o tym by mieć stosunki z dziećmi To banda Psychopatów a nie uczonych.
|