Racjonalista - Strona głównaDo treści
Odp: Hity Racjonalisty w 2015

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
03-01-2016 22:24ZbyszekzWarszawy (299 punktów)Odp: Hity Racjonalisty w 2015
Ocena -2 na 6
c.d.
Hitem Racjonalisty w 2015 roku był wszechobecny na forum fanatyzm, dobrym przykładam na bezmyślność jest wyczyn użytkownika W.R. Postanowił on okazać swoją dezaprobatę dla odmiennego światopoglądu w ten oto sposób :
25-12-2015 09:42 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
25-12-2015 09:41 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
25-12-2015 09:40 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
25-12-2015 09:40 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
25-12-2015 09:39 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
25-12-2015 09:39 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
25-12-2015 09:39 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
25-12-2015 09:38 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
25-12-2015 09:38 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
25-12-2015 09:37 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 09:10 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 09:10 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 09:09 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 09:09 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 09:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 09:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 09:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 09:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 09:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 09:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 01:10 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 01:10 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 01:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 01:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 01:05 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 01:05 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 01:05 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 01:04 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 01:04 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
24-12-2015 01:04 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
23-12-2015 01:05 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
23-12-2015 01:05 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
23-12-2015 01:05 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
23-12-2015 01:05 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
23-12-2015 01:05 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
23-12-2015 01:05 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
23-12-2015 01:04 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
23-12-2015 01:04 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
23-12-2015 01:04 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
23-12-2015 01:04 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
22-12-2015 00:51 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
22-12-2015 00:51 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
22-12-2015 00:50 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
22-12-2015 00:49 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
22-12-2015 00:43 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
22-12-2015 00:38 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
22-12-2015 00:38 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
22-12-2015 00:36 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
22-12-2015 00:36 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
22-12-2015 00:35 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
21-12-2015 00:36 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
21-12-2015 00:36 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
21-12-2015 00:36 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
21-12-2015 00:36 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
21-12-2015 00:36 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
21-12-2015 00:35 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
21-12-2015 00:35 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
21-12-2015 00:34 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
21-12-2015 00:33 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
21-12-2015 00:32 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
20-12-2015 00:36 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
20-12-2015 00:36 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
20-12-2015 00:36 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
20-12-2015 00:35 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
20-12-2015 00:34 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
20-12-2015 00:33 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
20-12-2015 00:33 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
20-12-2015 00:33 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
20-12-2015 00:33 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
20-12-2015 00:32 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
19-12-2015 00:22 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
19-12-2015 00:21 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
19-12-2015 00:21 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
19-12-2015 00:21 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
19-12-2015 00:21 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
19-12-2015 00:20 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
19-12-2015 00:20 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
19-12-2015 00:20 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
19-12-2015 00:19 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
19-12-2015 00:19 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
17-12-2015 23:56 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
17-12-2015 23:56 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
17-12-2015 23:56 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
17-12-2015 23:56 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
17-12-2015 23:56 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
17-12-2015 23:55 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
17-12-2015 23:54 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
17-12-2015 23:53 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
17-12-2015 23:53 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490
17-12-2015 23:52 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 52490

Czy aby nie tak przejawia się fanatyzm ? Czy waszym zdaniem użytkownik W.R. przeczytał punktowane wypowiedzi ? Jaką w tej sytuacji wartość, przedstawia ocena poglądu z wypowiedzi ?

(3styczeń2016-ZbyszekzWarszawy)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Drobner (19539 punktów)Odp: Hity Racjonalisty w 2015
>Czy aby nie tak przejawia się fanatyzm ? Czy waszym zdaniem użytkownik W.R. przeczytał punktowane wypowiedzi ? Jaką w tej sytuacji wartość, przedstawia ocena poglądu z wypowiedzi ?

KalizWarszawy: Cytat:

Zachęcam wszystkich użytkowników fR do korzystania z regulaminowego narzędzia punktowania wypowiedzi, po to ono jest aby bez zbędnego zabierania głosu wyrazić swoją opinię na temat postawy użytkownika, przeszkadzającego w dyskusji.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,679343#w682784
www.racjonalista.pl/forum.php/s,679343#w682782


Drobner, nie oszust
04-01-2016 12:37 
 0 na 4
ZbyszekzWarszawy (299 punktów)

Jak zwykle, nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Okazało się bowiem że aktywnie na forum uczestniczy zaledwie 3-5 wciąż tych samych osób należących do chóru Drobnera, a może okazać się że jedynie tyle osób czyta nasze wypowiedzi. Jest to bardzo smutny wniosek bo spodziewałem się 20-50 punktów przy jednej wypowiedzi, a tak tutaj nie ma.

Jest to kolejny argument aby znieść punktację wypowiedzi bo ona jedynie fałszuje rzeczywisty obraz z powodu braku obiektywności. Lepszym wskaźnikiem wartości tekstu jest ilość odsłon strony przez różnych użytkowników. Powodem małej ilości odwiedzających może też być zaśmiecanie wątków i awanturnictwo na forum.

(4styczeń2016-ZbyszekzWarszawy)
04-01-2016 12:48 
 Ocena 6 na 6
Drobner (19539 punktów)
>Jak zwykle, nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Okazało się bowiem że aktywnie na forum uczestniczy zaledwie 3-5 wciąż tych samych osób należących do chóru Drobnera, a może okazać się że jedynie tyle osób czyta nasze wypowiedzi. Jest to bardzo smutny wniosek bo spodziewałem się 20-50 punktów przy jednej wypowiedzi, a tak tutaj nie ma.
>Jest to kolejny argument aby znieść punktację wypowiedzi bo ona jedynie fałszuje rzeczywisty obraz z powodu braku obiektywności. Lepszym wskaźnikiem wartości tekstu jest ilość odsłon strony przez różnych użytkowników. Powodem małej ilości odwiedzających może też być zaśmiecanie wątków i awanturnictwo na forum.
>(4styczeń2016-ZbyszekzWarszawy)

Jak pogodzić w jednym umyśle jednocześnie:
#1 - zachętę do punktowania (i to wyraźnie do punktowania negatywnego);
#2 - argumentowanie za zniesieniem możliwości punktowania;
#3 - korzystanie z możliwości punktowania.

Drobner, jednolity i jadowity.
04-01-2016 13:45 
 Ocena 4 na 4
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Okazało się bowiem że aktywnie na forum uczestniczy zaledwie
> 3-5 wciąż tych samych osób należących do chóru Drobnera, a może
> okazać się że jedynie tyle osób czyta nasze wypowiedzi. Jest
> to bardzo smutny wniosek bo spodziewałem się 20-50
> punktów przy jednej wypowiedzi, a tak tutaj nie ma.

Po pierwsze Skąd wiesz, kto czyta Twoje / nasze wypowiedzi? Niewiele nas interesuje, czego się spodziewałeś wchodząc tu.
Aktywność to również czytelnictwo, nie tylko dawanie punktów, czy też dyskutowanie.
Nie masz żadnych podstaw by sądzić, że może okazać się że jedynie tyle osób czyta nasze wypowiedzi.

Po drugie czyżby Twoja dawna zachęta "zachęcam wszystkich użytkowników fR do korzystania z regulaminowego narzędzia punktowania wypowiedzi, po to ono jest, aby bez zbędnego zabierania głosu wyrazić swoją opinię na temat postawy użytkownika, przeszkadzającego w dyskusji" zdezaktualizowała się? W temacie tabliczki nie mogłem, więc choć tu chciałbym mieć jasność: nie zawiedź mnie po raz wtóry Zbyszku.
Noworoczne pozdrowienia

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać
04-01-2016 13:55 
 Ocena 4 na 6
W.R. (3003 punktów)
(zablokowany)

>Po drugie czyżby Twoja dawna zachęta "zachęcam wszystkich użytkowników fR do korzystania z regulaminowego narzędzia punktowania wypowiedzi, po to ono jest, aby bez zbędnego zabierania głosu wyrazić swoją opinię na temat postawy użytkownika, przeszkadzającego w dyskusji" zdezaktualizowała się? W temacie tabliczki nie mogłem, więc choć tu chciałbym mieć jasność: nie zawiedź mnie po raz wtóry Zbyszku.

Ona się nie zdezaktualizowała po prostu została, przeze mnie przyjęta i wcielona w życie. A że wielki orb nie przewidział Zbyszkowi, że minusy to broń obosieczna to i stąd te żale. Zauważ, że kiedy on dawał Panu Bogusławskiemu, Panu Wenancjuszowi tobie a nawet mi minusy ta funkcja mu nie przeszkadzała. Przeszkadza mu gdy ktoś w końcu dał mu to na co zasłużył.

Zresztą tylko czekam kiedy, Zbyszek się krwawo zemści i zacznie mi z powrotem dawać minusy. Na razie tego nie czyni tylko po to by móc się stroić w sukmanę cierpiętniczą. Jednak kiedy odkryje, że to nie działa momentalnie odda i wyjdzie z niego cała jego małość.
04-01-2016 23:23 
 Ocena 4 na 4
farmer (22440 punktów)
> bo spodziewałem się 20-50 punktów przy jednej wypowiedzi, a tak tutaj nie ma.

Heh ta pińcset od razu. 20 to mógłbyś zebrać minusów.
Ja Cię nie rozumiem. Racjonalista to jakiś rodzaj "listu polecającego" czy co?
05-01-2016 00:29 
 0 na 2
ZbyszekzWarszawy (299 punktów)
...>> bo spodziewałem się 20-50 punktów przy jednej wypowiedzi, a tak tutaj nie ma.
>Heh ta pińcset od razu. 20 to mógłbyś zebrać minusów.
>Ja Cię nie rozumiem. Racjonalista to jakiś rodzaj "listu polecającego" czy co?

Jak dla mnie bardziej przekonujące byłoby 20 minusów do jednej wypowiedzi, aniżeli po 1 minusie do 20 wypowiedzi. Wówczas należałoby zdecydowanie zastanowić się cóż to takiego powiedziałem, że spotkało się z tak negatywnym odzewem ze strony forum. Punktowanie jednym minusem o niczym nie świadczy, bo nie ma dwóch takich co myślą identycznie.

Przy ocenie przedstawianych poglądów proszę koncentrować się na moich wypowiedziach z forum Racjonalisty, nie ponoszę odpowiedzialności za lekkomyślność wchodzenia do głębokiej wody jak to zrobił W.R.

Śmieciem jest towar dostarczony w niewłaściwy sposób i w niewłaściwym czasie.

Pozdrawiam
(5styczeń2016-ZbyszekzWarszawy)
05-01-2016 09:13 
 Ocena 5 na 5
farmer (22440 punktów)
>Punktowanie jednym minusem o niczym nie świadczy, bo nie ma dwóch takich co myślą identycznie.

Nie licz na wątpliwy zaszczyt -200 minusów. Masz tu już swoją markę więc ja omijam Twoje wpisy tak jak omijam kilka innych "marek".
05-01-2016 09:42 
 Ocena 3 na 5
W.R. (3003 punktów)
(zablokowany)

>Jak dla mnie bardziej przekonujące byłoby 20 minusów do jednej wypowiedzi, aniżeli po 1 minusie do 20 wypowiedzi. Wówczas należałoby zdecydowanie zastanowić się cóż to takiego powiedziałem, że spotkało się z tak negatywnym odzewem ze strony forum. Punktowanie jednym minusem o niczym nie świadczy, bo nie ma dwóch takich co myślą identycznie.

A dostrzegasz obok twoich wypowiedzi plusy. Czasem jeden od podejrzewam, że wciąż tej samej osoby koniec. Tak się przyjęło na tym forum, że plusy są tanie a minusy drogie. Wynika to z ograniczeń jednych można stawiać ile dusza zapragnie drugich tylko 10. Już brak plusów świadczy o czymś. Inna kwestia to ocena samych uczestników widząc, że wiadomość otrzymała 10 plusów nie każdy uważa, że i on musi dodatkowo zwiększać wartość tej wypowiedzi każdy widzi poparcie dla takiej postawy. Tobie ciężko to Zbyszku przychodzi ale ty tu takiego poparcie nie masz i nie możesz na nie liczyć. Chciałbyś zmieniać system ocen teraz kiedy zdałeś sobie sprawę, że on nie pracuje dla ciebie.

Najlepiej o tym jak jesteś tu przyjmowany może jednak świadczyć nasza dyskusja z wątku "Proszę przestańmy się obrażać". Moja pierwsza wypowiedz dostała 11 ocen tylko jedną negatywną właśnie od ciebie dwie pozostałe po 8 plusów. Ty tymczasem masz przy swoich wypowiedziach po jednym plusie przy minusie ode mnie. Niestety na taki odbiór sobie zapracowałeś teflonowością poglądów, ucieczką od pytań i co tu kryć zwykłą ignorancją. No bo jak inaczej niż ignorancją nazywać głoszone przez ciebie koncepcje o krzyżówkach planet, stożkach czasu, niewidzialnych cywilizacjach itp.

>Przy ocenie przedstawianych poglądów proszę koncentrować się na moich wypowiedziach z forum Racjonalisty, nie ponoszę odpowiedzialności za lekkomyślność wchodzenia do głębokiej wody jak to zrobił W.R. Śmieciem jest towar dostarczony w niewłaściwy sposób i w niewłaściwym czasie.

Pozwolisz, że sam będę oceniał co mam oceniać. Twoje poglądy na forum i na tamtej stronie to to samo. Na forum kluczyłeś i uciekałeś tam mamy pełną jasność o pokładach niewiedzy jakie za tobą stoją. Ten towar był śmieciem nie ważne jak byś go dostarczył a ja liczę, że w ten sposób oszczędzisz nam dłuższej swojej obecności i kolejnych zdjęć dymu i kurzu.
05-01-2016 12:54 
 Ocena-1 na 3
ZbyszekzWarszawy (299 punktów)Odp: Hity Racjonalisty w 2015 i 2016 roku
> Niestety na taki odbiór sobie zapracowałeś teflonowością poglądów, ucieczką od pytań i co tu kryć zwykłą ignorancją. No bo jak inaczej niż ignorancją nazywać głoszone przez ciebie koncepcje o krzyżówkach planet, stożkach czasu, niewidzialnych cywilizacjach itp.

Użytkowników forum Racjonalista traktuję jak ludzi rozumiejących słowo pisane , którym nie trzeba powtarzać 5 razy odpowiedzi. Być może brak tego drugiego, trzeciego, czwartego o piątego powtórzenia udzielonej już odpowiedzi traktujesz jako ignorancję. Jeśli uważasz , że tobie trzeba powtarzać kilka razy zrobię dla ciebie wyjątek.

Na forum Racjonalisty nie głosiłem żadnych koncepcji o krzyżówkach planet, stożkach czasu i niewidzialnych cywilizacjach, dlatego prosiłem o zajęcie stanowiska wobec tego co tu zostało powiedziane, np. w Kreacjonistycznej Hydrze. Ten wątek zmierza do Stworzenia Świata więc o ile wykażesz się cierpliwością dojdziemy również do tego co znalazłeś w sieci, wówczas wypowiem się na temat postawionej tam tezy a Ty będziesz mógł zapytać o to co ciebie interesuje lub wydaje się Tobie nierealnym.

Tego najzwyczajniej nie będziesz rozumiał dopóki ktoś tobie nie wytłumaczy. Tobie jedynie wydaje się, że jesteś tak mądry iż możesz każdą książkę czytać od końca. Do tej lektury trzeba mieć odpowiednie przygotowanie bo czytasz jedynie wnioski końcowe i nic w tym dziwnego że ich nie rozumiesz. Podobnie ma się sprawa z każdą specjalistyczną wiedzą, a szczególnie z dziedzin mało rozpoznanych przez naukę.

(5styczeń2016-ZbyszekzWarszawy)

05-01-2016 13:14 
 Ocena 3 na 5
W.R. (3003 punktów)
(zablokowany)
>Użytkowników forum Racjonalista traktuję jak ludzi rozumiejących słowo pisane , którym nie trzeba powtarzać 5 razy odpowiedzi. Być może brak tego drugiego, trzeciego, czwartego o piątego powtórzenia udzielonej już odpowiedzi traktujesz jako ignorancję. Jeśli uważasz , że tobie trzeba powtarzać kilka razy zrobię dla ciebie wyjątek.>

To udziel raz a porządnie skąd wiedza o mającej 10 tysięcy lat tabliczce kto ją znalazł gdzie jak wydatował. Nie ma tego. Jest tylko autorska metoda wydaje mi się. Stąd takie a nie inny odbiór mój i innych. I nie robisz dla mnie wyjątku nikt nie dostał od ciebie rzeczowej odpowiedzi. Dlaczego bo jej nie masz wolisz kluczyć uciekać i chować się za coraz to nowymi obrazkami które nic nie wnoszą bo i nic wnieść nie mogą.

>Na forum Racjonalisty nie głosiłem żadnych koncepcji o krzyżówkach planet, stożkach czasu i niewidzialnych cywilizacjach, dlatego prosiłem o zajęcie stanowiska wobec tego co tu zostało powiedziane, np. w Kreacjonistycznej Hydrze. Ten wątek zmierza do Stworzenia Świata więc o ile wykażesz się cierpliwością dojdziemy również do tego co znalazłeś w sieci, wówczas wypowiem się na temat postawionej tam tezy a Ty będziesz mógł zapytać o to co ciebie interesuje lub wydaje się Tobie nierealnym.>

Ten wątek zmierzał do tego co znalazłem na tej stronie.
foorumfooto.republika.pl/in_stworzenie.htm

Nie wykażę się żadną cierpliwością miałeś rok czasu na dojście do tego tematu. Teraz słucham skąd myśli o małpoludach żyjących na drzewach 400 000 lat temu, skąd wizja mniejszej grawitacji, jednego kontynentu, braku wody itd itp. Przecież to cały stos absurdów. Teraz się z nich tłumacz teraz a nie mów, że dojdziesz do tego nie chce byś ty mi tu nigdzie dochodził, odpowiadaj na pytania teraz albo idź sobie. Powinieneś być zadowolony to ty każesz szukać wiedzy na własną rękę ja posłuchałem i znalazłem. Jedynym słowem którym mogę cię określić po lekturze tego oraz wcześniejszych postów na tym forum jest ignorant.

>Tego najzwyczajniej nie będziesz rozumiał dopóki ktoś tobie nie wytłumaczy. Tobie jedynie wydaje się, że jesteś tak mądry iż możesz każdą książkę czytać od końca. .

Ty mi niczego nie tłumacz tylko odpowiadaj na pytania, albo idź sobie. A komu wydaje się, że jest mądry pozwolisz, że zmilczę. Pisałem jestem archeologiem nie znajduje dowodów na twoje tezy.

>Do tej lektury trzeba mieć odpowiednie przygotowanie bo czytasz jedynie wnioski końcowe i nic w tym dziwnego że ich nie rozumiesz. Podobnie ma się sprawa z każdą specjalistyczną wiedzą, a szczególnie z dziedzin mało rozpoznanych przez naukę>

A jakie ty masz Zbyszek przygotowanie by wypowiadać się w tematach geologii, archeologii, historii, fizyki, biologii i jeszcze paru innych nauk. Do tego też trzeba mieć odpowiednie przygotowanie którego tobie najwidoczniej brakuje i stąd tworzysz te swoje kwiatki o krzyżówkach planet, wojnach atomowych i reszcie bredni.

Niestety Zbyszek dalej będą minusy.
05-01-2016 14:08 
 Ocena 6 na 6
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Pisałem jestem archeologiem nie znajduje dowodów na twoje tezy.

Zbyszek jest za to inżynierem - absolwentem Politechniki Warszawskiej, specjalizującym się w Maszynach Roboczych i Pojazdach. Od 40 lat zajmuje się ponoć zjawiskami niewyjaśnionymi przez naukę - wprawdzie coś pisze o wieloletnich własnych badaniach uwieńczonych sukcesem rozpoznania mechanizmu funkcjonowania jasnowidzenia i telepatii, ale żadnych eksperymentów sam nie przeprowadził. Czyta za to Internet i dużo książek o tym + sporo rozmyśla.

Raz myśleliśmy nawet, że ukradł pewną 10 tys. letnią tabliczkę, lub nawet jest w posiadaniu pewnego zdjęcia, ale wypytywany zaczął nagle bać się wszelkich o niej publikacji i wszystko w końcu okazało się ściemą.

Wot Zbyszek

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać
05-01-2016 14:17 
 Ocena 5 na 7
W.R. (3003 punktów)
(zablokowany)
>Zbyszek jest za to inżynierem - absolwentem Politechniki Warszawskiej, specjalizującym się w Maszynach Roboczych i Pojazdach.

Boje się maszyn konstruowanych przez Zbyszka.

>Czyta za to Internet i dużo książek o tym + sporo rozmyśla.

No i niestety to widać. Jego metody rozumowania są wprost brawurowe a łączenie faktów wręcz nieprawdopodobne.

>Wot Zbyszek

Faktycznie Wot Zbyszek
05-01-2016 14:25 
 Ocena 5 na 5
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Boje się maszyn konstruowanych przez Zbyszka.

Myślę, że o to głównie mu chodzi.
Jak sie boisz - on chodzi w glorii chwały odkrywcy.
Jak się nie boisz - cierpi niezrozumienie przez cały świat.

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać
05-01-2016 13:24 
 Ocena 2 na 4
W.R. (3003 punktów)
(zablokowany)

>Na forum Racjonalisty nie głosiłem żadnych koncepcji o krzyżówkach planet, stożkach czasu i niewidzialnych cywilizacjach

Tu muszę się nie zgodzić o stożkach czasu i niewidzialnych cywilizacja trochę jednak wspominałeś od chociażby tutaj www.racjonalista.pl/forum.php/s,631488#w632789

Proszę to sam nie pamiętasz o czym piszesz. To dobrze pokazuje jaki masz porządek. A metoda wnioskowania wprost wspaniała trójkąt na dolarze równa się stożek czasu. No genialne ach ta metoda wydaje mi się do jakich to genialnych koncepcji ludzkość mogła by dojść gdyby tylko zechciała ją stosować. Pewnie rzeczywiście do dziś byłaby na poziomie tych małpoludów żyjących na drzewa bo grawitacja była by dla nich za mała.
W.R. (3003 punktów)
(zablokowany)
Odp: Hity Racjonalisty w 2015
Bolą minusy na tyle zasłużyłeś.
szarley (54913 punktów)
To i ja się dołożę
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Również dokładam się z minusem dla Zbyszka z Warszawy. Nieustannie zaśmiecasz to forum. Gorzej, że wicie się pod prostymi pytaniami i teflonowatość weszły Ci w krew.
Takich pseudo 'racjonalistów' trzeba tolerować, ale Ty przekroczyłeś już dawno granice dobrego smaku.
Minusior, jak z Krakowa do Warszawy.

Swoją drogą przeciwnie do Twojego zdania: uważam, że punktacja o czymś jednak świadczy, a złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek od własnej spódnicy.

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać
05-01-2016 00:03 
 Ocena-1 na 3
ZbyszekzWarszawy (299 punktów)
>Również dokładam się z minusem dla Zbyszka z Warszawy. Nieustannie zaśmiecasz to forum. Gorzej, że wicie się pod prostymi pytaniami i teflonowatość weszły Ci w krew.

Widocznie różnie rozumiemy co i kiedy jest śmieciem, dla mnie śmieciem jest wypowiedź nie w temacie dyskusji.

>Minusior, jak z Krakowa do Warszawy.Swoją drogą przeciwnie do Twojego zdania: uważam, że punktacja o czymś jednak świadczy, a złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek od własnej spódnicy.

Zgodziłbym się z Tobą gdyby to było 20-30 punktów do jednej wypowiedzi, kiedy tymczasem punktuje jedna lub dwie osoby o znanym światopoglądzie to ich punktacja mija się z celem. Nie może być tak, że jedna osoba wypowiada się w imieniu 30 lub 50 zainteresowanych dyskusją w danym temacie.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
(5styczeń2016-ZbyszekzWarszawy)
05-01-2016 08:01 
 Ocena 5 na 5
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> dla mnie śmieciem jest wypowiedź nie w temacie dyskusji

Nie w temacie dyskusji? A kto np. pisał nam tu o Orbie Królewskim w temacie Olka Mularskiego "Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb" krytykującym powstanie w Kentucky (USA) ogromnego kreacjonistycznego centrum indoktrynacji i muzeum?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,673009#w688740
Duch Święty, a może jednak Pan Zbyszek z Warszawy?

Gorzej Zbyszku, że wicie się pod prostymi pytaniami i teflonowatość weszły Ci w krew.

> Zgodziłbym się z Tobą gdyby to było 20-30 punktów do jednej
> wypowiedzi, kiedy tymczasem punktuje jedna lub dwie osoby o znanym światopoglądzie
> to

To trzeba jej tego zabronić, prawda? Bo jest niby nieobiektywna.
Ale kto jest obiektywny? Ty?

> ich punktacja mija się z celem

A z jakiego powodu? Bo wydałeś takowy werdykt i ma być święty pod argumentem "wydaje mi się"?

> Nie może być tak, że jedna osoba wypowiada się w
> imieniu 30 lub 50 zainteresowanych dyskusją w danym temacie

Ta osoba wypowiada się zawsze i tylko w swoim imieniu.
Jeśli widzi gdzieś, że podziela zdanie innych (lub oni jego) i napisze coś per "My" - zawsze to jedna cegiełka więcej a nie dwie, 30 lub 50.

Gorzkniejesz Zbyszku. Chciałbyś zmieniać reguły Racjonalisty, ale:
a) wciąż jesteś dopiero początkującym forumowiczem
b) wydaje mi się patrząc na Twoje mega-irracjonalne przekonania, że jesteś jedną z ostatnich osób, które Mariusz Agnosiewicz wybrałby na moderatora.

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać
05-01-2016 13:48 
 0 na 2
ZbyszekzWarszawy (299 punktów)Odp: Hity Racjonalisty w 2015 i 2016 roku

>Nie w temacie dyskusji? A kto np. pisał nam tu o Orbie Królewskim w temacie Olka Mularskiego "Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb" ...
>www.racjon(*).php/z,0/d,32/s,673009#w688740
>Duch Święty, a może jednak Pan Zbyszek z Warszawy?

Ależ Jacku, wpisz sobie w google grafika hasło "orb królewski" a zobaczysz, że wyskoczy tobie podobizna "bliźniaków z Hamburga" , gdzie indziej zwany rydwanem boga Heliosa, a w Egipcie rydwanem boga Atona. Jeśli zajrzałeś do odnalezionego przez W.R. linku Stworzenie Świata, przyjrzyj się dokładnie jakim rydwanem Z "okiem Balora" przybywa na Ziemię Bóg z Jezusem. Wówczas przekonasz się, że wciąż pozostajemy w głównym nurcie tematu Kreacjonistyczna Hydra. (Prawdopodobnie tych zdjęć nie uda się mi już zamieścić na forum z racji pomniejszenia mojego konta punktów przez W.R.)

Pozdrawiam
(5styczeń2016-ZbyszekzWarszawy)
05-01-2016 13:58 
 Ocena 5 na 5
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Prawdopodobnie tych zdjęć nie uda się mi już zamieścić
> na forum z racji pomniejszenia mojego konta punktów przez W.R.)

Ale przykrość..
Mylisz się Zbyszku. Tematem tego wątku jest zbytecznosć i oburzenie na tego rodzaju praktyki co Twoje t.j. indoktrynacja i szerzenie jej.
W google znajdziesz wiele śmieci, co nie znaczy, że masz je wszystkie łykać jak leci. Tobie zaszkodzą, a innych znudzą.

Pozdrawiam noworocznie Kolegę, co pisze w wątlu Olka Mularskiego o Orbie Królewskim (na szczęście nie o tajemniczej tabliczce) w temacie "Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb" na podstawie.. wygooglanych i domniemanych analogii.
I oczywiście gratuluję

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać
05-01-2016 13:58 
 Ocena 2 na 4
W.R. (3003 punktów)
(zablokowany)
Do listy Zbigniewowej niewiedzy dochodzi jeszcze kwestia nieznajomości symboliki władzy
pl.wikipedia.org/wiki/Jabłko_królewskie
Lilly Amina (4723 punktów)Odp: Hity Racjonalisty w 2015
Kali dawać minusy - dobrze.
Kali dostawać minusy - źle.
Jakie to słodkie
04-01-2016 23:05 
 0 na 2
ZbyszekzWarszawy (299 punktów)
>Kali dawać minusy - dobrze.
>Kali dostawać minusy - źle.
>Jakie to słodkie

Zawsze to lepiej dostawać i być zauważonym dlatego też życzę tobie Lilly, dużo zdrowia i pomyślności w Nowym Roku 2016 oraz 50 a nawet 100 punktów z jednej wypowiedzi.

(4styczeń2016-ZbyszekzWarszawy)
05-01-2016 08:10 
 Ocena 5 na 5
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Kali dawać minusy - dobrze.
>>Kali dostawać minusy - źle.
>>Jakie to słodkie
>Zawsze to lepiej dostawać i być zauważonym

Określiłeś się tutaj, czego byś chciał. Jeśli chcesz plusów, zapracuj na nie.
Z moralnością Kalego tego nie zrobisz.

> oraz 50 a nawet 100 punktów z jednej wypowiedzi

Lily dostaje plusy za wiedzę i celność ripost (właściwie ma ich duzo wiecej, niż myślisz). Twoje życzenia nie dodadzą jej ani jednego plusa.

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać
06-01-2016 16:31 
 Ocena 5 na 5
Lilly Amina (4723 punktów)
Dziękuję bardzo i wzajemnie, ale... szczęściu (dostawania plusów) trzeba trochę pomagać
06-01-2016 23:53 
 Ocena-1 na 3
ZbyszekzWarszawy (299 punktów)

>Dziękuję bardzo i wzajemnie, ale... szczęściu (dostawania plusów) trzeba trochę pomagać

Miałem na myśli sukcesy warte 50 a nawet 100 punktów z jednej wypowiedzi, względem obecnych 4 punktów to byłoby już coś. Wielka szkoda, że wypowiedzi na forum nie mają licznika zróżnicowanych odwiedzin. Zdarzało się mi uzyskać 40.000 wejść na stronę, 100 wejść było standardem.

(6styczeń2016-ZbyszekzWarszawy)
07-01-2016 11:12 
 Ocena 2 na 4
W.R. (3003 punktów)
(zablokowany)
>Miałem na myśli sukcesy warte 50 a nawet 100 punktów z jednej wypowiedzi, względem obecnych 4 punktów to byłoby już coś. Wielka szkoda, że wypowiedzi na forum nie mają licznika zróżnicowanych odwiedzin. Zdarzało się mi uzyskać 40.000 wejść na stronę, 100 wejść było standardem.

Zbyszek zacznij od próby zdobycia tych 4 punktów bo to na razie dla ciebie nieosiągalny pułap. Racjonalista nie jest pudelkiem gdzie liczy się liczba odwiedzin. Liczba odwiedzin nie świadczy także o wartości takiej wypowiedzi, ty głosisz czasami takie bzdury, że trzeba kilka razy wejść by się przekonać, że ktoś mógł coś równie "mądrego" wymyślić. No i zamiast zmieniać system ocen odpowiadaj na pytania to to ci może zapewni jakieś punkty a tak niestety Zbyszek dalej będą minusy.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365