Cytat:>>Od pewnego czasu zastanawia mnie kto i po co przenosi badania cząstek LHC na organizmy żywe czyli >>ludzi,zwierzęta roślinność itd. >>Czy ktokolwiek badał zachowanie cząstek elementarnych tworzących organizmy żywe? >Oczywiście - wpływ niektórych leptonów na organizmy żywe jest już w programie gimnazjum
Nie w tym rzecz! Chodzi o badanie cząstek tworzących organizm,mózg świadomość. Po kiego przenosić Wnioski z Lhc (Determinizm itd) na ludzi mózgi świadomość itp. Nie ma ku temu żadnych podstaw i powodów a się to w nauce najzwyczajniej robi. Nikt nie badał jak cząstki zachowują się w mózgach !!! a pakuje się w to wszystkie wnioski z fizyki badań w LHC itd. Ps. Nie pytam o wpływ promieniowania na mózg tylko o zachowanie cząstek tworzących mózg.
|