 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 15-03-2016 20:52 | romaro (25211 punktów) | Broń elektromagnetyczna
5 na 5 | Coś miałem napisać... E... no, już wiem. Wybaczcie, że nie rozumiem, ale to nie ja, to on - mój mózg. Do niego miejcie pretensje. No właśnie - Co byście radzili mi założyć - jakąś torebkę foliową, albo może folie aluminiową na głowę? Chodzi mi o to, że nie wiem czy jestem ofiarą eksperymentu jaki przeprowadzają Ruskie na naszych i na mnie też. Nie będę się rozpisywał. Chodzi o coś takiego: www.tvn24.(*)erewicz-sprawdza,627546,s.htmlA tutaj portal informujący między innymi o aktualnych zagrożeniach. Również ze strony rzyduf (coś dla Arminiusa) www.monitor-polski.pl/Cytat:Od 3,5 roku jestem nieustannie napromieniowywana w moim mieszkaniu, na co mam dowody (pomiary zrobione przez eksperta (...), nagrania, zdjęcia, zeznania świadków). Policja, sąd i prokuratura w ogóle nie są zainteresowane udzieleniem mi pomocy, wręcz robią wszystko, aby mnie zniechęcić i zaakceptować fakt bycia ofiarą potwornych badań.
Tymczasem wczoraj dodatkowo w oparciu o fałszywe oskarżenia otrzymałam postanowienie o skierowaniu mnie na badania psychiatryczne, tylko dlatego że skarżę się na silne pole elektromagnetyczne niskich częstotliwości, które jest celowo wytwarzane w moim domu przy użyciu rozwiniętych technologii i przy pomocy moich sąsiadów
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Broń elektromagnetyczna | Pan twierdził, że wklejane przez Pana linki wystarczą inteligentnemu człowiekowi do wyrobienia sobie opinii. Z pewnością, te które Pan wkleił powyżej dają jakiś obraz na temat Pana. Sięga Pan już bardzo nisko.
Najbardziej śmieszą mnie lemingi w hełmach dociśniętych chomątem. |
#17 4 na 4 | Marian Forewa (906 punktów) | Odp: Broń elektromagnetyczna | > Na szczęście coraz więcej Polaków zaczyna rozumieć co się dzieje, dlatego PiS ma w sondażach do 40%, a Kukiz ok. 10%.Idąc tym tropem, najwięcej rozumieli bolszewicy, bo jak sama nazwa wskazuje, było ich więcej. |
#18 3 na 3 | romaro (25211 punktów) | Odp: Broń elektromagnetyczna | > Idąc tym tropem, najwięcej rozumieli bolszewicy, bo jak sama nazwa wskazuje, było ich więcej."Gdybyśmy mieli użyć języka prawicy, "znamienne jest", że prowadzący nie odczytał na koniec programu wyników swojej własnej sondy. 77 proc. widzów stwierdziło, że nie czują się uczestnikami wojny polsko - polskiej." To tak odnośnie durnowatym wypowiedziom Brzostwskiego na temat zagrożeniem wojną. Pisowcom , odwaliło z tą wojną, ale nawet w reżimowej TV przeważają normalni widzowie natemat.pl(*)dzili-sie-z-nia-nawet-pewniacy |
#19 4 na 4 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Broń elektromagnetyczna | . > Pan twierdził, że wklejane przez Pana linki wystarczą inteligentnemu człowiekowi do wyrobienia sobie opinii.Bez przesady pomagają, ale inteligentnym to chyba nie wystarczają. Dla mnie ważną podstawą do wyrobienia sobie opinii są publikacje uczonych, intelektualistów oraz publicystów o uznanym dorobku. Często właśnie do nich linkuję, choć czasem też do własnych lub innych wypowiedzi, w których dany temat został już omówionym. > Z pewnością, te które Pan wkleił powyżej dają jakiś obraz na temat Pana.Oczywiście, iż dają jakiś tam obraz. Na przykład taki, iż mam dobrą pamięć i potrafię posługiwać się przywołaniami do omówionych już tu tematów. > Sięga Pan już bardzo nisko.Wielce Szanowny Panie Brzostowski, na co dzień słucham i czytam wypowiedzi czołowych polityków PiS, gdybym chciał traktować je poważnie, jako wypowiedzi ludzi normalnych, choć o odmiennych od moich poglądach, to musiałbym sam siebie uznać za idiotę. Raczej jest to trudne, gdyż jednak większość inteligencji w Polsce i na świecie myśli i ocenia naszą rzeczywistość podobnie do mnie, a wśród inteligencji większość idiotami nie bywa. Kilka ostatnich miesięcy kiedy PiS jest u władzy bardzo uodporniło mnie na epitety pod moim adresem. Nawet mój Prezydent mi ubliża, to czego miałbym oczekiwać tu po Panu? www.racjon(*)m.php/z,0/d,5/s,696259#w696693Może sięgam nawet i dna, ale nie daj Boże abym kiedykolwiek miał osiągnąć Pański poziom, ba nie tylko Pański, ale i największych intelektualistów mocno utytułowanych z PiS-em związanych oraz tych, których Najbardziej śmieszą mnie lemingi w hełmach dociśniętych chomątem. Pan taki rechot uważa godnym racjonalisty, a ja jednak nie. Inteligencja to także umiejętność wyboru i nasi czytelnicy wybierają. @@@ . |
#20 1 na 1 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Broń elektromagnetyczna | > To tak odnośnie durnowatym wypowiedziom Brzostwskiego na temat zagrożeniem wojną. Pisowcom , odwaliło z tą wojną, ale nawet w reżimowej TV przeważają normalni widzowieMusisz się nauczyć czytać ze zrozumieniem. Ja nigdzie nie pisałem o zagrożeniu wojną, tylko o rozważanych scenariuszach. Nawet przeciwnie, napisałem wprost, że jest to aktualnie nieopłacalne dla Rosji. Skup się kolego!
Najbardziej śmieszą mnie lemingi w hełmach dociśniętych chomątem. |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Broń elektromagnetyczna | Oj Boguś, Boguś!
Najbardziej śmieszą mnie lemingi w hełmach dociśniętych chomątem. |
#22 1 na 1 | Kiełczewski (439 punktów) | Odp: Broń elektromagnetyczna |
> A Ty, śmiej się, ciesz,. Dzięki za Pańską wypowiedź.To że podobno można oddziaływać na ludzi przy pomocy różnych technik wiadomo od dawna ale czy polem elektromagnetyczny?Ja osobiście radził bym autorowi tematu pobyt do końca życia w klatce Faradaya i bezpiecznie i higienicznie. |
#23 2 na 2 | Kiełczewski (439 punktów) | Odp: Broń elektromagnetyczna | . > Idąc tym tropem, najwięcej rozumieli bolszewicy, bo jak sama nazwa wskazuje, było ich więcej.. No bo ich było "mnogo albo "bolszio" i tu ma być racja np. dziejowa?. |
#24 2 na 2 | Eliath (1441 punktów) | Odp: Broń elektromagnetyczna |
> Ja nigdzie nie pisałem o zagrożeniu wojną, tylko o rozważanych scenariuszach.Czy te scenariusze są zatwierdzone przez odpowiednie czynniki? Czy tylko powtarzasz antypolską propagandę wrogów NARODU tworzoną przez niemiecko-rosyjskich pionków, sponsorowanych przez żydowskie lobby z USA na zlecenie związku socjalistycznych republik europejskich pod wodzą Tuska? Tyle tytułem humorystycznego wstępu, teraz na poważnie: Wróćmy do sedna sprawy! Wydajesz się być dobrze poinformowany - więc pytam: - Jak wielkie jest zagrożenie ze strony broni elektromagnetycznej dla przeciętnego Polaka? - Czy to prawda że w przygotowaniu są specjalne mundury i chełmy chroniące przed tego typu oddziaływaniami - o czym mają świadczyć braki folii aluminiowej w sklepach? - Jakie dla zwierząt hodowlanych? Szczególnie dla bydła mlecznego? Pytam w kontekście historycznych przekazów o "czarownicach" które powodują zsiadanie się mleka! Można przypuszczać, iż to nie efekt broni elektromagnetycznej, ale element taktyki Reptilian - osłabianie wrogich im środowisk poprzez sprowadzanie klęski głodu! - Czy MON wprowadzi jakieś procedury przesiewowe aby agentów Reptilian wychwytywać? Chodzi mi głównie o samych Reptilian nie ich ludzkich sługusów. Jakieś testy genetyczne? - Skoro jesteśmy przy tematach taki istotnych dla przetrwania nie tylko Polski ale i ludzkości: Czy to prawda że MON przygotowuje nowe przepisy które pozwolą naszemu lotnictwu na zestrzelenie bez ostrzeżenia samolotów, które nad naszą przestrzenią powietrzną będą rozpylać szkodliwe chemikalia? Chodzi oczywiście o "chemtraile", którymi ministerstwo środowiska jest także żywotnie zainteresowane! > Skup się kolego!Skupiam się, i rozumiem mocne słowa pana Bogusławskiego, ba podzielam je! Szefem mon jest osoba chora umysłowo... Premier radośnie popełnia przestępstwo... BOR grzebie po śmietnikach, ale to nie dziwi... w końcu Prezydent (nota bene też przestępca) jeździ na nartach lub flirtuje z siksami... Dobra zmiana jest tak dobra że będziemy uczyć USA demokracji... @Brzostowski @Andrzej Bogusławski Rozdałem po minusie za ad hominem.
Rzeczywistość jest kłamstwem |
1 2 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|