Nie umysłowe ADHD, ale objawy uzależnienia od internetu - tzw. przeciążenie informacyjne i częste sprawdzanie poczty elektronicznej. Aby z tym u siebie walczyć, po prostu zaznacz w ustawieniach konta, że nie chcesz otrzymywać tego rodzaju powiadomień! Oczywiście, jeżeli spędzasz dużo czasu na forach internetowych i przeżywasz dyskomfort, gdy nie sprawdzisz każdej wiadomości na temat edycji wypowiedzi w założonych przez siebie wątkach lub w odpowiedziach na Twoje posty, to chyba warto by było zacząć już coś z tym robić.
"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą, Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki
|