 |
Światowe Dni Młodzieży - problem Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-04-2016 21:25 | Ordynariusz Pisiewicz (545 punktów) (zablokowany) | Światowe Dni Młodzieży - problem
3 na 3 | Organizatorzy Światowych Dni Młodzieży w Krakowie mają problem. Okazuje się, że brakuje niewolników, pardon, wolontariuszy. Potrzeba 25 tys., zgłosiło się jak dotąd 15 tys, z czego ponad 7 tys. obcokrajowców. No to gdzie jest ta polska, katolicka, narodowa młodzież? Gdzie te ponad 90% katolików? Przecież kupienie "zestawu wolontariusza" za marne 50 zł chyba nie powinno być przeszkodą, aby wziąć udział w spędzie młodych katolików? A może chodzi o to, że trzeba znać przynajmniej język angielski, żeby się zgłosić - czyżby w związku z lekcjami katolicyzmu w szkołach brakowało czasu na lekcje języków? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Wiele problemów | > >U Was to chyba bardziej transgejoza, transseksualizacja, itd... Cud u Was, to już jest: ateiści wierzący w makaron! Beka... !!!   > Ale Cie tematy ponizej pasa jaraja  No coś Ty! Homoseksualizm, transseksualizm to są przecież kwestie płci, a nie seksu. Oj, oj, taka stereotypizacja u lewaka! Och, Ach, jak tak można, sprowadzać problemy płci tylko do seksu! Powinna się tym zająć Komisja Europejska! No, nie spodziewałem się tego po Tobie kolego! Daj spokój! A tematy poniżej pasa mnie jarają, owszem, lubię seks, z kobietą. A z facetami i clownami - sama myśl budzi we mnie obrzydzenie. Uczono mnie bowiem w szkole, że układ wydalniczy służy do defekacji, a nie do miłości. Ale innym nie zabraniam, gówno mnie to obchodzi, kto, komu i przy jakich zapachach kontempluje miłość.
Najbardziej śmieszą mnie lemingi ze strusim jajem zamiast głowy, w hełmach dociśniętych chomątem zaizolowanym makaronem. |
#17 4 na 4 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Wiele problemów |
> A tematy poniżej pasa mnie jarają....A jeszcze bardziej jara Cie czytanie wlasnych tekstow  I mysl, ze sa to wyzyny ironii i wysublimowanego humoru  Ps. Naprawde masz 31 lat? Masz dzieci? |
#18 5 na 5 | Mano (1060 punktów) | Odp: Wiele problemów |
> >U Was to chyba bardziej transgejoza, transseksualizacja, itd... Cud u Was, to już jest: ateiści wierzący w makaron! Beka... !!!   > A tematy poniżej pasa mnie jarają, owszem, lubię seks, z kobietą.Twoja sprawa. > A z facetami i clownami - sama myśl budzi we mnie obrzydzenie. Uczono mnie bowiem w szkole, że układ wydalniczy służy do defekacji, a nie do miłości.Byłeś dobrym uczniem na lekcjach religii. > Ale innym nie zabraniam, gówno mnie to obchodzi, kto, komu i przy jakich zapachach kontempluje miłość.Masz rację, gówno ciebie to obchodzi! > Najbardziej śmieszą mnie lemingi ze strusim jajem zamiast głowy, w hełmach dociśniętych chomątem zaizolowanym makaronem.Jak mawiali starożytni Rzymianie, śmiech to zdrowie. Ale niewiele ma on wspólnego ze zdrowiem psychicznym. |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Wiele problemów | > >A tematy poniżej pasa mnie jarają....> A jeszcze bardziej jara Cie czytanie wlasnych tekstow  Jestem na tyle bystry, że raczej pamiętam co napisałem i nie muszę tego czytać, aby się tym jarać. Tę radość (jaranie) z zabawnego tekstu noszę w sobie po prostu. > I mysl, ze sa to wyzyny ironii i wysublimowanego humoru  Nie wiem czy wyżyny, czy nie. Ale potrafię kilku lemingów na raz załatwić ironią. Niestety duża część nie potrafi się śmiać sama z siebie, a to by im pomogło w rozwoju duchowym. Oczywiście to nie dotyczy Ciebie i Twoich współbraci w FSM, Wy bowiem co niedziele, sami z siebie robicie bekę, jak sam pisałeś. Popieram takie działanie. > Ps. Naprawde masz 31 lat? Masz dzieci?Tak, rodzinnie robimy sobie z lemingów bekę. Jeszcze dziadek z babcią przychodzą czasami w niedzielę się pochichrać. A dziadek dowcip ma ostry, 90 lat, ale dowcipem wali jak komunistów w latach 1945-50. Stary już, po obozie hitlerowskim, Wyklęty, ale ironią położył by z 50 lemingów jednocześnie. No taka rodzinka! A u Ciebie, jak tam? Masz jakieś pociechy, czy na starość moje dzieci będą musiały zapier...alać na Twoją emeryturę? A Ty im nawet 500 zł byś szkodował?
Najbardziej śmieszą mnie lemingi ze strusim jajem zamiast głowy, w hełmach dociśniętych chomątem zaizolowanym makaronem. |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Wiele problemów | > >>U Was to chyba bardziej transgejoza, transseksualizacja, itd... Cud u Was, to już jest: ateiści wierzący w makaron! Beka... !!!   > >A tematy poniżej pasa mnie jarają, owszem, lubię seks, z kobietą.> Twoja sprawa.Nie gadaj! > >A z facetami i clownami - sama myśl budzi we mnie obrzydzenie. Uczono mnie bowiem w szkole, że układ wydalniczy służy do defekacji, a nie do miłości.> Byłeś dobrym uczniem na lekcjach religii.Tak, byłem dobry z religii. Jednak akurat ta wiedza pochodzi z lekcji biologii zarówno ze szkoły średniej, jak i z czasów studiów uniwersyteckich. Słyszałem o takim poglądzie: przez żołądek do serca, ale nie znam tego: przez dupę (rozumianą dosłownie) do serca. > >Ale innym nie zabraniam, gówno mnie to obchodzi, kto, komu i przy jakich zapachach kontempluje miłość.> Masz rację, gówno ciebie to obchodzi!Faktycznie. Mam jednak prawo wyrazić opinię. > > Najbardziej śmieszą mnie lemingi ze strusim jajem zamiast głowy, w hełmach dociśniętych chomątem zaizolowanym makaronem.> Jak mawiali starożytni Rzymianie, śmiech to zdrowie. Ale niewiele ma on wspólnego ze zdrowiem psychicznym.Śmiech bardzo dobrze relaksuje, zwłaszcza psychikę. Jednak tylko wtedy gdy się rozumie z czego się człowiek śmieje. Zachęcam do takiej właśnie postawy.
Najbardziej śmieszą mnie lemingi ze strusim jajem zamiast głowy, w hełmach dociśniętych chomątem zaizolowanym makaronem. |
#21 12 na 12 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Wiele problemów |
> Nie wiem czy wyżyny, czy nie.Nie wiesz? To Ci powiem. Nie. > A u Ciebie, jak tam? Masz jakieś pociechy, czy na starość moje dzieci będą musiały zapier...alać na Twoją emeryturę? A Ty im nawet 500 zł byś szkodował?No, to się dopiero nazywa "merytoryczna dyskusja"  |
#22 5 na 5 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Wiele problemów | . > No, to się dopiero nazywa "merytoryczna dyskusja"  Nie! Dopiero teraz mentalność i poziom intelektualny PiS-u może w pełni rozwinąć skrzydła. Poglądy pana Brzostowskiego i ich merytoryczne oparcie od lat wcale się nie zmieniły, choć dawniej nasze forumowe otoczenie, w którym swoje przemyślenia prezentował trochę go przed całkowitą otwartością powstrzymywało, ale teraz, gdy spłynęło na niego z różnych stron tyle różnorodnego poparcia, to może sobie pozwolić na pełną szczerość, na którą sobie pozwala. Mamy tu pana Brzostowskiego w pełnej krasie. @@@ . |
| Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Wiele problemów | . > Naprawdę masz 31 lat?Nie, 31 to było w chwili rejestracji na forum. Teraz to chyba 40 lub prawie. @@@ . |
1 2 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|