Racjonalista - Strona głównaDo treści
Światowe Dni Młodzieży - problem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
02-04-2016 21:25Ordynariusz Pisiewicz (545 punktów)
(zablokowany)
Światowe Dni Młodzieży - problem
Ocena 3 na 3
Organizatorzy Światowych Dni Młodzieży w Krakowie mają problem. Okazuje się, że brakuje niewolników, pardon, wolontariuszy. Potrzeba 25 tys., zgłosiło się jak dotąd 15 tys, z czego ponad 7 tys. obcokrajowców.
No to gdzie jest ta polska, katolicka, narodowa młodzież? Gdzie te ponad 90% katolików?
Przecież kupienie "zestawu wolontariusza" za marne 50 zł chyba nie powinno być przeszkodą, aby wziąć udział w spędzie młodych katolików? A może chodzi o to, że trzeba znać przynajmniej język angielski, żeby się zgłosić - czyżby w związku z lekcjami katolicyzmu w szkołach brakowało czasu na lekcje języków?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2
Brzostowski (7067 punktów)Odp: Wiele problemów
W odpowiedzi rafal73
>>U Was to chyba bardziej transgejoza, transseksualizacja, itd... Cud u Was, to już jest: ateiści wierzący w makaron! Beka... !!!
>Ale Cie tematy ponizej pasa jaraja

No coś Ty! Homoseksualizm, transseksualizm to są przecież kwestie płci, a nie seksu. Oj, oj, taka stereotypizacja u lewaka! Och, Ach, jak tak można, sprowadzać problemy płci tylko do seksu! Powinna się tym zająć Komisja Europejska! No, nie spodziewałem się tego po Tobie kolego! Daj spokój!

A tematy poniżej pasa mnie jarają, owszem, lubię seks, z kobietą. A z facetami i clownami - sama myśl budzi we mnie obrzydzenie. Uczono mnie bowiem w szkole, że układ wydalniczy służy do defekacji, a nie do miłości. Ale innym nie zabraniam, gówno mnie to obchodzi, kto, komu i przy jakich zapachach kontempluje miłość.

Najbardziej śmieszą mnie lemingi ze strusim jajem zamiast głowy, w hełmach dociśniętych chomątem zaizolowanym makaronem.

#17
28-04-2016 01:49
 Ocena 4 na 4
rafal73 (9720 punktów)
(zablokowany)
Odp: Wiele problemów
W odpowiedzi Brzostowski

>A tematy poniżej pasa mnie jarają....

A jeszcze bardziej jara Cie czytanie wlasnych tekstow
I mysl, ze sa to wyzyny ironii i wysublimowanego humoru

Ps. Naprawde masz 31 lat? Masz dzieci?

#18
28-04-2016 01:54
 Ocena 5 na 5
Mano (1060 punktów)Odp: Wiele problemów
W odpowiedzi Brzostowski

>>U Was to chyba bardziej transgejoza, transseksualizacja, itd... Cud u Was, to już jest: ateiści wierzący w makaron! Beka... !!!

>A tematy poniżej pasa mnie jarają, owszem, lubię seks, z kobietą.

Twoja sprawa.

>A z facetami i clownami - sama myśl budzi we mnie obrzydzenie. Uczono mnie bowiem w szkole, że układ wydalniczy służy do defekacji, a nie do miłości.

Byłeś dobrym uczniem na lekcjach religii.

>Ale innym nie zabraniam, gówno mnie to obchodzi, kto, komu i przy jakich zapachach kontempluje miłość.

Masz rację, gówno ciebie to obchodzi!

>
Najbardziej śmieszą mnie lemingi ze strusim jajem zamiast głowy, w hełmach dociśniętych chomątem zaizolowanym makaronem.


Jak mawiali starożytni Rzymianie, śmiech to zdrowie. Ale niewiele ma on wspólnego ze zdrowiem psychicznym.

Brzostowski (7067 punktów)Odp: Wiele problemów
W odpowiedzi rafal73
>>A tematy poniżej pasa mnie jarają....
>A jeszcze bardziej jara Cie czytanie wlasnych tekstow
Jestem na tyle bystry, że raczej pamiętam co napisałem i nie muszę tego czytać, aby się tym jarać. Tę radość (jaranie) z zabawnego tekstu noszę w sobie po prostu.
>I mysl, ze sa to wyzyny ironii i wysublimowanego humoru
Nie wiem czy wyżyny, czy nie. Ale potrafię kilku lemingów na raz załatwić ironią. Niestety duża część nie potrafi się śmiać sama z siebie, a to by im pomogło w rozwoju duchowym. Oczywiście to nie dotyczy Ciebie i Twoich współbraci w FSM, Wy bowiem co niedziele, sami z siebie robicie bekę, jak sam pisałeś. Popieram takie działanie.
>Ps. Naprawde masz 31 lat? Masz dzieci?
Tak, rodzinnie robimy sobie z lemingów bekę. Jeszcze dziadek z babcią przychodzą czasami w niedzielę się pochichrać. A dziadek dowcip ma ostry, 90 lat, ale dowcipem wali jak komunistów w latach 1945-50. Stary już, po obozie hitlerowskim, Wyklęty, ale ironią położył by z 50 lemingów jednocześnie.

No taka rodzinka!

A u Ciebie, jak tam? Masz jakieś pociechy, czy na starość moje dzieci będą musiały zapier...alać na Twoją emeryturę? A Ty im nawet 500 zł byś szkodował?

Najbardziej śmieszą mnie lemingi ze strusim jajem zamiast głowy, w hełmach dociśniętych chomątem zaizolowanym makaronem.

Brzostowski (7067 punktów)Odp: Wiele problemów
W odpowiedzi Mano
>>>U Was to chyba bardziej transgejoza, transseksualizacja, itd... Cud u Was, to już jest: ateiści wierzący w makaron! Beka... !!!
>>A tematy poniżej pasa mnie jarają, owszem, lubię seks, z kobietą.
>Twoja sprawa.
Nie gadaj!
>>A z facetami i clownami - sama myśl budzi we mnie obrzydzenie. Uczono mnie bowiem w szkole, że układ wydalniczy służy do defekacji, a nie do miłości.
>Byłeś dobrym uczniem na lekcjach religii.
Tak, byłem dobry z religii. Jednak akurat ta wiedza pochodzi z lekcji biologii zarówno ze szkoły średniej, jak i z czasów studiów uniwersyteckich.
Słyszałem o takim poglądzie: przez żołądek do serca, ale nie znam tego: przez dupę (rozumianą dosłownie) do serca.
>>Ale innym nie zabraniam, gówno mnie to obchodzi, kto, komu i przy jakich zapachach kontempluje miłość.
>Masz rację, gówno ciebie to obchodzi!
Faktycznie. Mam jednak prawo wyrazić opinię.
>>
Najbardziej śmieszą mnie lemingi ze strusim jajem zamiast głowy, w hełmach dociśniętych chomątem zaizolowanym makaronem.

>Jak mawiali starożytni Rzymianie, śmiech to zdrowie. Ale niewiele ma on wspólnego ze zdrowiem psychicznym.
Śmiech bardzo dobrze relaksuje, zwłaszcza psychikę. Jednak tylko wtedy gdy się rozumie z czego się człowiek śmieje. Zachęcam do takiej właśnie postawy.

Najbardziej śmieszą mnie lemingi ze strusim jajem zamiast głowy, w hełmach dociśniętych chomątem zaizolowanym makaronem.

#21
28-04-2016 18:33
 Ocena 12 na 12
Lilly Amina (4723 punktów)Odp: Wiele problemów
W odpowiedzi Brzostowski

>Nie wiem czy wyżyny, czy nie.
Nie wiesz? To Ci powiem. Nie.
>A u Ciebie, jak tam? Masz jakieś pociechy, czy na starość moje dzieci będą musiały zapier...alać na Twoją emeryturę? A Ty im nawet 500 zł byś szkodował?
No, to się dopiero nazywa "merytoryczna dyskusja"

#22
30-04-2016 15:35
 Ocena 5 na 5
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Wiele problemów
W odpowiedzi Lilly Amina
.
>No, to się dopiero nazywa "merytoryczna dyskusja"
Nie! Dopiero teraz mentalność i poziom intelektualny PiS-u może w pełni rozwinąć skrzydła. Poglądy pana Brzostowskiego i ich merytoryczne oparcie od lat wcale się nie zmieniły, choć dawniej nasze forumowe otoczenie, w którym swoje przemyślenia prezentował trochę go przed całkowitą otwartością powstrzymywało, ale teraz, gdy spłynęło na niego z różnych stron tyle różnorodnego poparcia, to może sobie pozwolić na pełną szczerość, na którą sobie pozwala. Mamy tu pana Brzostowskiego w pełnej krasie.

@@@
.

Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Wiele problemów
W odpowiedzi rafal73
.
> Naprawdę masz 31 lat?
Nie, 31 to było w chwili rejestracji na forum. Teraz to chyba 40 lub prawie.

@@@
.

1 2

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365