Cytat:Jak ustaliło radio TOK FM pracownicy administracji rządowej decyzją Beaty Kempy będą odpracowywać wolne za 27 maja (piątek po Bożym Ciele) w sobotę 4 czerwca. Taka decyzję podjęła szefowa kancelarii premiera Beata Kempa. Wysłała w tej sprawie pismo do dyrektorów generalnych ministerstw, urzędów centralnych i wojewódzkich. 4 czerwca to rocznica pierwszych częściowo wolnych wyborów 89 roku - w tym roku 27. Co roku z tej okazji organizowane są liczne imprezy. W tym roku dodatkowo na 4 czerwca zapowiadane są manifestacje organizowane przez KOD. Mają w nich wziąć udział byli prezydenci - Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski, sygnatariusze głośnego listu o zagrożonej w Polsce demokracji i zawierającego krytykę rządu. (źródło)Czyżby PiS-owi nie udało się obsadzić wszystkich stanowisk administracji rządowej swoimi? Czego boi się Kempa? Jak widać PiS trzęsie portkami i spódnicami przed tą częścią społeczeństwa, która PiS-u nie popiera, a więc w PiS-ie doskonale zdają sobie sprawę jaki gnój robią w Polsce. |