>PR jest istotną kwestią wpływającą na zysk. Nic odkrywczego nie stwierdzę jeśli powiem że im lepszy PR tym większy zysk. Jest cała masa firmy które kiedyś zrobiły coś dobrze i teraz jadą na opinii mimo że jakość produktu jest o wiele niższa np VW i opinia niezawodnych aut wyrobiona na Golfie. >Zysk spoko ale bez PR nie ma go za wiele, o ile w ogóle jest. >Aktualnie mamy PR koloni wielkich mocarstw i bezwolnych baranów. Każdy przejaw samodzielnego myślenia i działania w interesie Polski a nie obcych mocarstw powoduje kolejne oszczerstwa wobec Polski. Pytanie jest czy powinniśmy zacząć rozgrywać pewne kwestie przy pomocy zwykłego marketingu i PR, tyle że w skali makro, na obszarze UE i USA. Promować nasze sukcesy i naszą historię (prawdziwą, nie tą z GW i TVNu). Jak ktokolwiek ma nas szanować skoro sami siebie nie szanujemy. >
Myślisz, że jakaś firma wycofa się z intratnego interesu z Polski, bo chodzą po świecie głosy "o polskich obozach zagłady" ? Zapomnij. W przeciwieństwie do ratingów, to nam nie szkodzi.
|