A mi się zdaje, że próbujesz, posługując się porównaniem, powiedzieć forumowiczowi, że gorsze jest odcięcie nogi niż złamanie ręki ale bardziej przestrzega przed łamaniem niż przed odcinaniem. Ktoś nieuważny zaraz dowie się o sobie jakiejś nieprawdy, bo nie pomyśli, że na naszym podwórku problem złamań jest znacznie częstszy czyli bardziej realny i dlatego więcej się o nim mówi. Ale pewnie źle mi się zdaje?
śp. Jaskinia Trolli team |