Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dwa niewygodne pytania

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
03-08-2016 21:28chętnie racjonalistka (29094 punktów)Dwa niewygodne pytania
Ocena -1 na 3

Ale na początek dwa opisy.

1. Wspomnienie kobiety obrzezanej w dzieciństwie.

- Tego bólu nie da się opisać... To jak wziąć nóż i wyciąć komuś kawał mięsa. Na początku nie wiedziałam, co się ze mną stanie, ale kiedy zobaczyłam ostrze, zrozumiałam, że zrobią mi krzywdę - opowiada w "Guardianie" 25-letnia dzisiaj Manika. Do tej pory boi się współżycia seksualnego - spróbowała tylko raz, tuż po przyjeździe do Wielkiej Brytanii. W efekcie trafiła do szpitala z krwawieniem. - Nigdy nie wybaczę rodzicom, że zrobili mi coś takiego. Dla mnie to jak odebrać komuś życie - wyznaje.

2. Wspomnienie mężczyzny wykorzystanego seksualnie w dzieciństwie.

Otóż pewnego dnia z moja mamą odwiedziliśmy jej koleżankę z pracy. W którymś momencie znalazłem się sam w łazience z mężem tejże koleżanki (nie pamiętam jak i dlaczego, w chwili obecnej mogę tylko przypuszczać a nie chcę rozwadniać opowieści przypuszczeniami). Człowiek ten w jakiś sposób obnażył się przede mną i zachęcił abym wziął do ręki jego penisa. Trwało to chwilę, chyba, chyba doszło do wzwodu jego penisa ale tego już właśnie dokładnie nie pamiętam. [...] Sam nikomu o tym nie wspomniałem, nie przeżywałem z tego powodu jakiejś koszmarnej traumy, nie wpłynęło to w jakiś sprecyzowany sposób na moje dalsze dojrzewanie. Po prostu zapomniałem o tym.

A teraz ankiety.

Ankieta 1
Społeczeństwo całkiem się wynaturzyło i jako przyszły rodzic stajesz przed wyborem dołączenia do jednej z dwóch wspólnot: jedna nakazuje rytualne obrzezanie dziecka, a druga jego seksualne wykorzystanie. Z uwagi na dobro mającego się narodzić dziecka wybierasz wspólnotę:

A. Rzezającą?
B. Pedofilną?

Ankieta 2
Jako forumowicz częściej krytykowałeś:

A. Obrzezanie dzieci?
B. Czyny pedofilne?
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 Dalej..
#1
03-08-2016 21:45
 Ocena 3 na 3
-jad- (18783 punktów)Odp: Dwa niewygodne pytania
A do czego zmierzasz? Po co te pytania?

śp. Jaskinia Trolli team

#2
03-08-2016 21:53
 Ocena-1 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dwa niewygodne pytania
W odpowiedzi -jad-

>Po co te pytania?
Np. żeby forumowicz dowiedział się o sobie czegoś, czego nie chce o sobie wiedzieć. Czyli - mówiąc bardziej obcesowo - żebyś się pytał.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#3
03-08-2016 22:35
 Ocena 8 na 8
-jad- (18783 punktów)Odp: Dwa niewygodne pytania
A mi się zdaje, że próbujesz, posługując się porównaniem, powiedzieć forumowiczowi, że gorsze jest odcięcie nogi niż złamanie ręki ale bardziej przestrzega przed łamaniem niż przed odcinaniem.
Ktoś nieuważny zaraz dowie się o sobie jakiejś nieprawdy, bo nie pomyśli, że na naszym podwórku problem złamań jest znacznie częstszy czyli bardziej realny i dlatego więcej się o nim mówi.
Ale pewnie źle mi się zdaje?

śp. Jaskinia Trolli team

#4
03-08-2016 23:17
 Ocena 2 na 2
darzec (676 punktów)
(zablokowany)
Odp: Dwa niewygodne pytania
>>Po co te pytania?
>Np. żeby forumowicz dowiedział się o sobie czegoś, czego nie chce o sobie wiedzieć. Czyli - mówiąc bardziej obcesowo - żebyś się pytał.

JA nie jestem za żadną odpowiedzią zawartą w ankietach. Większej bzdury nie widziałem. Dowiedzieć się czegos o sobie przy pomocy idiotycznej i tendencyjnej ankiety.

Czy lubiszs seks ze zwierzętami: 1 TAK, 2 NIE
>

darzec (676 punktów)
(zablokowany)
Odp: Dwa niewygodne pytania
W odpowiedzi -jad-
O co tutaj biega ?

-jad- (18783 punktów)Odp: Dwa niewygodne pytania
W odpowiedzi darzec
Wytłumaczyłbym ci ale nie wiem jak.

śp. Jaskinia Trolli team

#7
03-08-2016 23:59
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dwa niewygodne pytania
W odpowiedzi -jad-

>Ktoś nieuważny zaraz dowie się o sobie jakiejś nieprawdy
Ale ktoś uważny się "dowie", że można się "dowiedzieć nieprawdy".

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#8
04-08-2016 00:39
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dwa niewygodne pytania
W odpowiedzi darzec

>JA nie jestem za żadną odpowiedzią zawartą w ankietach.
Albo nie umiesz sobie wyobrazić takiego wyboru.

Na Twoim miejscu wyobraziłabym sobie przynależność do jednej ze społeczności z możliwością przejścia do drugiej i wtedy rozważyłabym czy chcę zmiany.

>Większej bzdury nie widziałem.
Jakbym napisała że 2+2=5 to też byś się tak irytował?

>Czy lubiszs seks ze zwierzętami: 1 TAK, 2 NIE
Nie.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#9
04-08-2016 00:42
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dwa niewygodne pytania
W odpowiedzi -jad-

>Wytłumaczyłbym ci ale nie wiem jak.
"Jeśli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób, to znaczy, że tak naprawdę tego nie rozumiesz" - Albert Einstein

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#10
04-08-2016 01:02
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)Odp: Dwa niewygodne pytania
Widocznie Albert nie wymienił wszystkich możliwych scenariuszy wierząc w inteligencję słuchaczy

śp. Jaskinia Trolli team

#11
04-08-2016 01:05
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)Odp: Dwa niewygodne pytania
Ktoś "wystarczająco" "uważny" "dowie się" wszystkiego, czego tylko chce

śp. Jaskinia Trolli team

-jad- (18783 punktów)Odp: Dwa niewygodne pytania
>>Czy lubiszs seks ze zwierzętami: 1 TAK, 2 NIE
>Nie.

Skąd ta pewność? Czyżbyś się czegoś dowiedziała?

śp. Jaskinia Trolli team

#13
04-08-2016 02:03
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dwa niewygodne pytania
W odpowiedzi -jad-

>>>Czy lubiszs seks ze zwierzętami: 1 TAK, 2 NIE
>>Nie.
>Skąd ta pewność? Czyżbyś się czegoś dowiedziała?
A Ty lubisz seks z dziećmi? 1 TAK, 2 NIE


Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#14
04-08-2016 02:27
 Ocena 1 na 1
Abdullah (1241 punktów)Odp: Dwa niewygodne pytania
>Ale na początek dwa opisy.:
>A. Rzezającą?
>B. Pedofilną?

Po co Man wspinać sie po czyjejś drabinie? Zakładam własną wspólnotę - normalnych.
> Ankieta 2Jako forumowicz częściej krytykowałeś:
>A. Obrzezanie dzieci?
>B. Czyny pedofilne?
Obie

Coś sie dzieje dziwnego - najpierw rozszalał sie Neo nazizm a teraz pochwała pedofilii.

#15
04-08-2016 02:30
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dwa niewygodne pytania
W odpowiedzi Abdullah

>najpierw rozszalał sie Neo nazizm a teraz pochwała pedofilii.
A gdzie się pochwały pedofilii doczytałeś?

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

1 2 3 4 5 6 7 Dalej..

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365