>. >Dzisiaj Maciej Orłoś oświadczył, że prowadził Teleexpress po raz ostatni. >Jutro pierwszy dzień Teleexpressu bez Orłosia. >Niewymownie przykre. >.
A mnie się wydawało że już wszystkich wyrzucili. Zapomniałem o Orłosiu. No cóż, dobra zmiana dalej aktywna. Pamiętajcie tylko, że wszystkiemu winny jest KOD, bo to zdrajcy i targowica.
Oczywiście to była ironia. Ciekawe czy kogoś wstawią zamiast Orłosia. Może tego pereirę.
|