>Przyjąłem na głowę szereg postów o końcu demokracji w Polsce, rozwoju faszyzmu, nazizmu, upadku państwa, końcu demokracji, pisanych tu na forum przez intelektualną elitę tego forum i dostałem sraczki. Gdy już się wypróżnię, będzie mi lżej. Do następnego razu, bo antyklerykalna elita nie śpi!
Zmień sobie nick:
Nazywam się Milijon - bo za miliony kocham i cierpię katusze" ,
|