Racjonalista - Strona głównaDo treści
Rozum czy Sekta wyznawców

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
06-10-2016 11:20Pokorny człowiek (419 punktów)
(zablokowany)
Rozum czy Sekta wyznawców
Ocena 2 na 2
Ludzie uczestniczący w tym portalu a szczególnie guru nie chcą i nie próbują zrozumieć chociaż są wyznawcami Rozumu to mało obchodzi ich używanie rozumu przy odpowiedziach na posty.
Ciężko to zrozumieć zwłaszcza że jest to środowisko dla którego Rozum jest priorytetem w ich życiu.
Słabe to jest panowie i panie,bardzo słabe.
Wylewacie na ekran monitora swoje paskudne cechy oprócz tej którą wyznajecie,czyli Rozumu zrozumienia,rozumowania etc.

Sekta to określenie właściwe,tak mówi Rozum.
Zachowujecie się jak sekta,nie wszyscy oczywiście,ale ogół do tego zmierza a szczególnie ci na czubku waszej formalnej piramidy.

Żegnam zatem to śmietnisko bo szkoda na was czasu i zdrowia.
Ciekawy jestem ilu z was ma lub będzie miało problemy psychiczne,bo analizując to co wtłaczacie sobie i innym do głów takie problemy muszą się pojawić.
Osoby bardziej odporne psychicznie będą po prosty smutne i sfrustrowane,reszta nie wiem.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

06-10-2016 11:54
 Ocena 10 na 10
ZaKotem (8733 punktów)

>Żegnam zatem to śmietnisko bo szkoda na was czasu i zdrowia.

Z utęsknieniem czekać będziemy na Twe Powtórne Przyjście...
06-10-2016 13:38 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Z utęsknieniem czekać będziemy na Twe Powtórne Przyjście...



Wierzę w to głęboko!

Niecierpliwie chcę być świadkiem re-Inkarnacji i Paruzji!
Hosanna i Alleluja!
Pater Noster i Mea Culpa!

brat Drobner, culpa mać
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
Najśmieszniejsze jest to, że te słowa pisze koleś, który ani razu nie potrafił odpowiedzieć na posty, które wykazały mu, że bredzi. Taktyka była taka, że znikał na jakiś czas i przychodził z nowym tematem, w którym oczywiście obalano wypociny (sam się do tego przyczyniłem) i znów znikał. Przypominam, że jest to kłamca, który udawał, że jest wykształcony.
Drobner (19539 punktów)
>Ludzie uczestniczący w tym portalu a szczególnie guru nie chcą i nie próbują zrozumieć chociaż są wyznawcami Rozumu to mało obchodzi ich używanie rozumu przy odpowiedziach na posty.
>Ciężko to zrozumieć zwłaszcza że jest to środowisko dla którego Rozum jest priorytetem w ich życiu.
>Słabe to jest panowie i panie,bardzo słabe.

A czy Ty dajesz się przekonywać np. głosicielom UFO?
Dlaczego?

>Żegnam zatem to śmietnisko bo szkoda na was czasu i zdrowia.

Znaczy się, kiepsko u Ciebie z argumentowaniem i nikogo nie zdołałeś przekonać.
To rzeczywiście wina słuchaczy...

>Ciekawy jestem ilu z was ma lub będzie miało problemy psychiczne,bo analizując to co wtłaczacie sobie i innym do głów takie problemy muszą się pojawić.
>Osoby bardziej odporne psychicznie będą po prosty smutne i sfrustrowane,reszta nie wiem.

Ten wpis jest dowodem Twojego problemu psychicznego i Twojej frustracji.
Może za dużo wymagałeś od siebie?
Może nie masz wystarczających umiejętności do zrealizowania nazbyt ambitnego celu misjonarskiego?

Może trzeba popracować na retoryką i dowodzeniem?
Albo wnikliwie przyjrzeć się temu, co chcesz propagować?
Kto wie, może tam tkwi przyczyna Twoich porażek? Zupełnie jak w UFO-logii?

Drobner, brutalny 'śmieć'
romaro (25211 punktów)
Sądząc po liczbie słów, sporo wysiłku włożyłeś w swój tekst. Tak wielce "rozum" własny tym obciążyłeś, że o przecinkach zapomniałeś.
Stefanowicz (2544 punktów)
(zablokowany)
Musisz poszukać akceptacji gdzie indziej Rozumiem rozczarowanie z powodu nie zostania guru. Nie każdemu kaznodziei się udaje...
Wenancjusz (16441 punktów)
Szczególnie delikatna i wrażliwa natura z tego "Pokornego człowieka".
Martwi się o przyszłe problemy psychiczne innych forumowiczów a nie o swoje.
Poza tym imponuje mi, jako że dał się odczuć szacunkiem do sił nadprzyrodzonych jak wzorcowy religiant. W końcu odchodzi sam zrozumiawszy, że tu kariery misjonarskiej nie zrobi. Rozum, kolego, nie żywi się sentymentami, więc chyba tego określenia nadużyłeś. Ano zobaczymy czy dotrzymasz słowa. Pamiętaj, że wszyscy z nas i tak wrócą do śmietniska jakim są cmentarze. Ty też. Życzę powodzenia i jak chcesz, to mogę podać adresy innych śmietnisk, gdzie będziesz miał okazję zwrócić na siebie uwagę.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Drobner (19539 punktów)
'Pokorny człowiek' opuścił nas,
> śmieci ... z paskudnymi cechami ...

Aż strach pomyśleć, jak by się pożegnał, gdyby był niepokorny...

Pa, pa!, 'miły' człowieku...

Drobner, były świadek (ale w sądzie).
Pan Leming (674 punktów)
Rafał Kozłowski (4068 punktów)
>Ludzie uczestniczący w tym portalu a szczególnie guru nie chcą i nie próbują zrozumieć chociaż są
>wyznawcami Rozumu to mało obchodzi ich używanie rozumu przy odpowiedziach na posty.
>Ciężko to zrozumieć zwłaszcza że jest to środowisko dla którego Rozum jest priorytetem w ich życiu[...]
Pokorny człowieku...
Pobyt w tym miejscu, to wystawienie swoich poglądów na "ogień krytyki"... i tak na to patrzeć powinieneś: cytując klasyka Wszystko, co Cię nie zabije, Cię wzmocni
... czerp z tego miejsca wartości. Nikt tutaj głaskać po głowie Ciebie nie będzie.
.
.
.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365