Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dobra zmiana, dobry retusz...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
16-01-2017 19:37diogenes (42753 punktów)Dobra zmiana, dobry retusz...
Ocena 6 na 6
Cytat:
Dziennikarz Piotr Witwicki poinformował na Twitterze, że TVP wyretuszowała serduszko WOŚP z kurtki Arkadiusza Myrchy w czasie emisji wypowiedzi posła Platformy Obywatelskiej. Polityk potwierdził tę informację w rozmowie z Onetem.


wiadomosci(*)ko-wosp-z-kurtki-posla/6grjyej

Skąd my to znamy?

Stalin z Jeżowem...



i bez Jeżowa...



pl.wikipedia.org/wiki/Nikołaj_Jeżow
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Grzegorz (5685 punktów)
"Kto kontroluje przeszłość, kontroluje przyszłość". Jak widać antykomunistyczny (podobno) PiS nie wstydzi się dobrych wzorów
17-01-2017 01:13 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
>"Kto kontroluje przeszłość, kontroluje przyszłość"

Tu chyba nie chodzi o czas, który jest w końcu kategorią umysłu. Kto kontroluje umysł, kontroluje i czas (również teraźniejszy). Mówiąc językiem Fausta: chodzi o dusze.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Celecrin (6386 punktów)Lajdactwo
Sprawa z serduszkiem jest po prostu tak glupia i zenujaca ze az zabawna, twitt Kurskiego:

TVP informowała o WOŚP i nie wycinała serduszek. Tajemnicze zniknięcie z kurtki pana Posła musiało być robotą Belzebuba,

zalosny, ale brak porzadnej informacji w TVP, przystajacej do akcji zbierajacej moze i 100mln jest po prostu lajdactwem.
16-01-2017 20:29 
 Ocena 4 na 4
romaro (25211 punktów)Odp: Lajdactwo
>TVP informowała o WOŚP i nie wycinała serduszek. Tajemnicze zniknięcie z kurtki pana Posła musiało być robotą Belzebuba,

No jak się w tv zatrudnia takich "fachowców", to się nie dziwię, że wini Belzebuba. Analiza zaszumienia pokazuje topornq manipulacje jednoznacznie:

16-01-2017 20:46 
 Ocena 3 na 3
diogenes (42753 punktów)
>No jak się w tv zatrudnia takich "fachowców", to się nie dziwię, że wini Belzebuba.

Czy sugerujesz, że to tylko kwestia jakości przekrętu? Gdyby lepsi fachowcy zrobili to tak:



to podróbkę można by przypisać jakiemuś archaniołowi?


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
romaro (25211 punktów)
>Czy sugerujesz, że to tylko kwestia jakości przekrętu? Gdyby lepsi fachowcy zrobili to tak: (...img...),to podróbkę można by przypisać jakiemuś archaniołowi?
Nie stać ich nawet na oryginalnych archaniołów, a podróby zapewne widziałeś...Tylko koni żal.
Eliath (1441 punktów)
>Nie stać ich nawet na oryginalnych archaniołów, a podróby zapewne widziałeś...Tylko koni żal.

Oj tam oj tam...

Żal że tych strojów na WOŚP nie wystawili, mógłby być hit

Rzeczywistość jest kłamstwem
16-01-2017 20:29 
 Ocena 3 na 3
diogenes (42753 punktów)
>twitt Kurskiego:
>Tajemnicze zniknięcie z kurtki pana Posła musiało być robotą Belzebuba,

Czy tajemnicze pojawienie się Kurskiego w towarzystwie Stalina można by również przypisać Belzebubowi?

>zalosny... brak porzadnej informacji ... jest po prostu lajdactwem.

To jest właśnie płynna, pisowska nowoczesność...Podejrzewam, że serduszko jest tylko czubkiem góry lodowej tego procederu. To samo może dotyczyć wszelkich danych statystycznych, wyników sondaży, nawet (zdaje się w Twoim poście) algebry, w której pis staje się dziwacznym operatorem (2+pis=6). Nie sposób zaakceptować kreacjonizmu kosmologicznego, ale kreacja politycznej rzeczywistości to fakt.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
lekkoduch (425 punktów)Odp: Dobra zmiana, dobry retusz...

To-był-retusz! To-był-retusz! ...
   
Pan Leming (674 punktów)
Zaraz się okaże, że winni są agenci mający na celu skompromitowanie obecnej władzy. Jak w przypadku obrońców krzyża. Nawet skłonny byłbym w to uwierzyć bo jakoś łatwiej mi posądzać innych o złe intencje, niż o głupotę.

www.focus.pl/przyroda/kto-wrobil-lemingi-11157
lekkoduch (425 punktów)

Interesujący jest fakt wejścia ekipy Polsatu w posiadanie "nieocenzurowanego" zdjęcia.
   
Celecrin (6386 punktów)
>Interesujący jest fakt wejścia ekipy Polsatu w posiadanie "nieocenzurowanego" zdjęcia.
>   
W TV pracują jeszcze normalni ludzie. Na pewno naczelny 'Belzebub' przeprowadzi śledztwo w sprawie wycieku i wyleci technik/pracownik, który nie chodzi na msze święte.
17-01-2017 18:31 
 Ocena 1 na 1
lekkoduch (425 punktów)

A może to ten sam pracownik, który "poprawił" to zdjęcie?
   
rafal73 (9720 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>Skąd my to znamy?
Stalin z Kurskim...

... i bez Kurskiego.



Ano, nosił wilk...jaki znowu wilk? terierek prezesa...

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365