>Witam, jakiś czas temu przedstawiłem wam ten ustrój, w formie.. faktycznie bełkotu, wziąłem to do siebie i napisałem go od nowa.
No, patrzcie Państwo! Nawyzywał prawie wszystkich rozmówców od "idiotów" i "głąbów", żeby teraz się pochwalić, ile od nich się nauczył...
>Zastrzegam sobie że będą odpowiadał tylko na normalne pytania, jeśli chcesz sobie pożartować, po wkurzać mnie, niestety nie będę marnował swojego czasu na takie dyskusje.
My tu już dawno 'zastrzegliśmy sobie że będziemy odpowiadać tylko na normalne posty'. 'Jeśli chcesz sobie pożartować, powkurzać nas, niestety nie będziemy marnowali naszego czasu na takie dyskusje'.
Drobner, 'dyskutant', z tych milczących raczej...
|