 |
Partia Razem i PO uzgodniły stanowisko Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 18-08-2017 22:32 | Max Golonko (1811 punktów) | Partia Razem i PO uzgodniły stanowisko
2 na 2 | (no prawie) PO istnieje tylko siłą rozpędu! Pora im z honorem zejść ze sceny! Ja zagłosuje do Sejmu chyba na koalicję Razem i Zielonych bo (mimo infantylnego rozumienia światowej polityki przez Zandberga) mają znacznie mniej wad niż aktualne PO. Schetyna się całkiem pogubił. Jakiś czaś temu ujawnił, że akceptuje kierunek "Polska Katolicka" i maksymalne podlizał się biskupom, a teraz wyemitował najgłupszą z tez o imigrantach ekonomicznych idących tu z Afryki (trochę podobna do nieprzemyślanych wypowiedzi Zandberga, który bezsensownie "czepił się" mikroskopijnego udziału polskich żołnierzy w Iraku jako powodzie do przyjmowania tu imigrantów ekonomicznych). Zdaniem Schetyny to są to uchodźcy - ofiary wojny. Panie lizusie kościelny ... Prawdziwych uchodźców (zagrożonych rychłym zamordowaniem lub torturami) jest przysłowiowy "promil" - czyli kropla w morzu imigrantów ekonomicznych. Imigracja ekonomiczna jest skutkiem globalnego ocieplenia spowoowanego przez Chiny, Indie i USA oraz nieopanowanego, bardzo wysokiego przyrostu naturalnego w Afryce. wpolityce.(*)ktorzy-sa-na-marginesie-europy | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | DEMONICON (4893 punktów) | > Ja zagłosuje do Sejmu chyba na koalicję Razem i ZielonychOni są w jakiś sposób ważni w tym całym kulturowym tyglu, bo ja jakoś na nich w ogóle uwagi nie zwracam? > Imigracja ekonomiczna jest skutkiem globalnego ocieplenia spowoowanego przez Chiny, Indie i USA oraz> nieopanowanego, bardzo wysokiego przyrostu naturalnego w Afryce.A przypadkiem to nie od tego immigranten wilkommen się zaczęło na większą skalę? Bo na mniejszą i od dłuższego już czasu skalę Zachodnia Europa Iintelektualistów potrzebuje niewolników do najmniej gustownych prac. Tylko jakoś to wszystko nie chce się łączyć w jedną całość. Pozdrawiam
|
|
2 na 2 | Max Golonko (1811 punktów) | Kościół katolicki w Polsce idzie ręka w rękę z Islamistami we wdeptywaniu w ziemię kobiet i ludzi niewierzących. Wspiera swoimi dziłaniami i wypowiedziami rozwój duchowieństwa Islamskiego i jego infrastruktury. PO i partia Razem Zandberg'a w znaczącym stopniu (choć raczej nieumyślnie) pomagają w tym wspieraniu duchowieństwa Islamskiego kościołowi katolickiemu - swoim bezmyślnym doszukiwaniem sie wszędzie na siłę antymuzułmańskiego rasizmu. Mocno głupio lub nawet inkwizycyjnie wypowiedział się ważny ksiądz, redaktor naczelny zresztą, który skomentował w polskiej publicznej TV zamach w Barcelonie. Pewnie poszło mu o topless kobiet na plażach w Barcelonie i życie seksualne ludzi przed ślubem kościelnym. Prawie usprawiedliwił zamachowców i ujawnił tym samym, że katolicyzm i Islam idą ręka w rękę w kwestiach nietolerancji obyczajowej. Idealna kobieta dla Boga biskupów to: ubranie - długi worek z otworami na ręce, głowę i stopy. częste chodzenie do kościoła, kuchnia, pralka, odkurzacz lub miotła (zaoszczędzenie na odkurzaczu pieniądze na tacę), płodzenie dzieci w dni płodne (odmowa mężowi seksu grzechem śmiertelnym), urodzenie kilkunastu dzieci. Te inne kobiety, "nie daj boże" lekko ubrane w lecie, muszą się liczyć ze śmiercią pod kołami zdenerwowanego wyznawcy innego wyznania, z którym to wyznaniem kościół dzieli owieczki na Ziemi. Oni (duchowni Islamu) mają swoje stado my swoje. "Ręce precz od wszelkich religii!" - klasyka - nie dziwi w ustach homoseksualnych pedofili na służbie Watykanu i ich kolegów w zawodzie. Przypominam, że teologowie chrześcijańscy poparli niedawno w Niemczech niekaranie za obrzezanie całkiem zdrowego chłopca, nie ukrywając, że w obronie zasady: "Państwo ma się nie wtrącać i nie oceniać praktyk wynikających z jakiejkolwiek wiary w boga". Czyli: Religie ponad prawem, prawami człowieka, zdrowiem i zdrowym rozsądkiem. Nie tylko myśl teologiczna katolicyzmu ale też myśl lewicowa w Szwecji głęboko upadła na dno rozumu - sądząc z praktyki totalnego ochraniania komfortu psychicznego Muzułmanów w miejscach ich zamieszkania. Praktycznie wszyscy ludzie w takiej okolicy (a niektórzy zmuszeni są przez los ekonomiczny tam mieszkać) powinni nie denerwować imigrantów lekkim strojem, krzyżykiem na szyi, trzymaniem się za rękę przez mężczyzn nawet podczas legalnej demonstracji/parady i innymi elementami zachowania nie pasującymi do zaleceń świętych pism Islamu. wiadomosci(*)komentatorow-6156849804011137a
|
|
 | 2 na 2 | DEMONICON (4893 punktów) | > Kościół katolicki w Polsce idzie ręka w rękę z Islamistami we wdeptywaniu w ziemię kobiet i ludzi niewierzących.Dałbyś sobie rękę uciąć za tę wypowiedz? Gdzie mają lepiej kobiety i niewierzący - w katolickiej Polsce, czy może w Arabii Saudyjskiej? > Wspiera swoimi dziłaniami i wypowiedziami rozwój duchowieństwa Islamskiego i jego infrastruktury.Mówisz o skłonności samobójczej, to chyba powinieneś się cieszyć, że kościół robi sobie na złość? Czy za zmianą religii, pójdzie zmiana umiejscowienia pedofilów? > Mocno głupio lub nawet inkwizycyjnie wypowiedział się ważny ksiądz, redaktor naczelny zresztą, który skomentował w polskiej publicznej TV zamach w Barcelonie.> Pewnie poszło mu o topless kobiet na plażach w Barcelonie i życie seksualne ludzi przed ślubem kościelnym.> Prawie usprawiedliwił zamachowców i ujawnił tym samym, że katolicyzm i Islam idą ręka w rękę w kwestiach nietolerancji obyczajowej.Czym jest tolerancja obyczajowa? > Idealna kobieta dla Boga biskupów to:> ubranie - długi worek z otworami na ręce, głowę i stopy.Na pewno? > częste chodzenie do kościoła,A do meczetu już nie? > kuchnia, pralka, odkurzacz lub miotła (zaoszczędzenie na odkurzaczu pieniądze na tacę),Mi tam katoliczki co innego mówią, ale co one wiedzą ... Bo widzisz ja z ludźmi rozmawiam, a nie żyję wyobrażeniem tego, jak mogą mieć. > płodzenie dzieci w dni płodne (odmowa mężowi seksu grzechem śmiertelnym),Chyba płodzenie dzieci w dni niepłodne jest niemożliwe, a z tą odmową to bez przesady. > urodzenie kilkunastu dzieci.A rodzą tyle? > Te inne kobiety, "nie daj boże" lekko ubrane w lecie, muszą się liczyć ze śmiercią pod kołami zdenerwowanego wyznawcy innego wyznania, z którym to wyznaniem kościół dzieli owieczki na Ziemi.Mówisz o katolickiej Polsce? > Przypominam, że teologowie chrześcijańscy poparli niedawno w Niemczech niekaranie za obrzezanie całkiem zdrowego chłopca, nie ukrywając, że w obronie zasady:> "Państwo ma się nie wtrącać i nie oceniać praktyk wynikających z jakiejkolwiek wiary w boga".Masz problem z tym, że ktoś może mieć inne zdanie od twojego. Co nie znaczy, że to inne zdanie jest słuszne i może stać się prawem. > Czyli: Religie ponad prawem, prawami człowieka, zdrowiem i zdrowym rozsądkiem.Niereligijni nie mogą być ponad prawem, prawami człowieka, zdrowiem i zdrowym rozsądkiem? > Nie tylko myśl teologiczna katolicyzmu ale też myśl lewicowa w Szwecji głęboko upadła na dno rozumu - sądząc z praktyki totalnego ochraniania komfortu psychicznego Muzułmanów w miejscach ich zamieszkania.Widzisz, to nawet ta świecka Szwedzka myśl upada? Czyli może jednak za bardzo uogólniasz? > Praktycznie wszyscy ludzie w takiej okolicy (a niektórzy zmuszeni są przez los ekonomiczny tam mieszkać) powinni nie denerwować imigrantów lekkim strojem, krzyżykiem na szyi, trzymaniem się za rękę przez mężczyzn nawet podczas legalnej demonstracji/parady> i innymi elementami zachowania nie pasującymi do zaleceń świętych pism Islamu.Cóż, dzieło szwedzkiej lewicy ... Dalej jednak uważasz, że Partia Razem i Zieloni mogą tworzyć realną normalność? Pozdrawiam
|
|
|  | | Max Golonko (1811 punktów) | Zarówno w tym jak i dziale nauka dajesz wypowiedzi bardzo nielogiczne. Nie rozumiesz sensu zdań, a twoje odpowiedzi nie są żadnymi kontrargumentami bo zaczynają się od fałszywego (lub mylnego z braku inteligencji) przedefiniowania mojego zdania i potem zwalczasz myśl którą mi przypisałeś.
>>Kościół katolicki w Polsce idzie ręka w rękę z Islamistami we wdeptywaniu w ziemię kobiet i ludzi niewierzących. >Dałbyś sobie rękę uciąć za tę wypowiedz? Gdzie mają lepiej kobiety i niewierzący - w katolickiej Polsce, czy może w Arabii Saudyjskiej?
Ja o chlebie ty o niebie. Napisałem że oba duchowieństwa szkodzą a ty to niby obalasz przez porównywanie ich szkodliwości.
Lejesz krasomówczo tony wody i to wody rozlewającej się na boki - dygresje grafomańskie off-topowe. Ja czasami zwlekam z odpowiedzią bo pasuje mi jak ludzie czytają twoje nielogiczne zdanka tym samym bowiem uzmysławiają sobie że coś jest tutaj nie tak (tak mierna logika nie pojawiłaby się w tekstach ateisty => jedną z prawdopodobnych hipotez jest to że jesteś trollem z frondy i przykro ci że was trafnie podsumowałem w dziale nauka).
Miłej nocy
|
|
| |  | 2 na 2 | DEMONICON (4893 punktów) | > Zarówno w tym jak i dziale nauka dajesz wypowiedzi bardzo nielogiczne.Tak jakby to logika była purytańskim narzędziem społeczeństw. Uważam, że nielogiczne są twoje oczekiwania. Żeby coś było funkcjonalne społecznie, nie musi być logiczne, ani nawet prawdziwe, tylko takie może być. Widzisz tylko bardzo mały wycinek umysłowej rzeczywistości. > Nie rozumiesz sensu zdań, a twoje odpowiedzi nie są żadnymi kontrargumentami bo zaczynają się od fałszywego (lub mylnego z braku inteligencji) przedefiniowania mojego zdania i potem zwalczasz myśl którą mi przypisałeś.Zadaję pytania. Szukam sprzeczności. Coś w tym nadzwyczajnego? Czy aż tak zakochany jesteś we własnej logice, że nie jesteś w stanie przyjąć krytyki? > >Kościół katolicki w Polsce idzie ręka w rękę z Islamistami we wdeptywaniu w ziemię kobiet i ludzi niewierzących.> Dałbyś sobie rękę uciąć za tę wypowiedz? Gdzie mają lepiej kobiety i niewierzący - w katolickiej Polsce, czy może w Arabii Saudyjskiej?> Ja o chlebie ty o niebie. Napisałem że oba duchowieństwa szkodzą a ty to niby obalasz przez porównywanie ich szkodliwości.Przecież faktem są kultury mniej i bardziej szkodliwe dla społeczeństw. Cóż dziwnego jest w porównaniu? Które można oprzeć na statystyce pewnych zachowań i zjawisk? > Lejesz krasomówczo tony wody i to wody rozlewającej się na boki - dygresje grafomańskie off-topowe.> Ja czasami zwlekam z odpowiedzią bo pasuje mi jak ludzie czytają twoje nielogiczne zdanka tym samym bowiem uzmysławiają sobie że coś jest tutaj nie tak (tak mierna logika nie pojawiłaby się w tekstach ateisty => jedną z prawdopodobnych hipotez jest to że jesteś trollem z frondy i przykro ci że was trafnie podsumowałem w dziale nauka).Skąd wiesz, że mam podejście religijne do życia? Skąd wiesz, że mój mózg uznaje projekcję boga? Projektujesz za ludzi reakcję ich na moje wypowiedzi, daj im wolną rękę. Ja tylko ciebie prowokuję zadając pytania, a już od ciebie zależy, czy prowokację przyjmiesz, czy nie. Na tym polega ścieranie się poglądów. Dziwi mnie jedno, czemu jako człowiek racjonalny boisz się pytań, bo podobno nie ma głupich, co najwyżej głupie mogą być odpowiedzi? Boisz się, że twój światopogląd może się rozpaść? Przecież jak jest silny, to wiele przetrzyma, a jak jest za słaby to się rozleci i można nowy lepszy budować. Pozdrawiam
|
|
| Wera (1540 punktów) | > (no prawie)> PO istnieje tylko siłą rozpędu!> Pora im z honorem zejść ze sceny!Uff... dziękuję, że nie napisałeś: "POra im z honorem zejść ze sceny!" PrOpaganda!
|
|
 | | Wenancjusz (16441 punktów) | > >(no prawie)> >PO istnieje tylko siłą rozpędu!> >Pora im z honorem zejść ze sceny!> Uff... dziękuję, że nie napisałeś: "POra im z honorem zejść ze sceny!"> PrOpaganda!  > WYBACZ! ALE GDZIE TY U NICH WIDZISZ HONOR?!
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|