Racjonalista - Strona głównaDo treści
Swój czy obcy, a może po prostu człowiek?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
25-08-2017 18:13Max Golonko (1811 punktów)Swój czy obcy, a może po prostu człowiek?
0 na 2
Wiara potrafi doprowadzać ludzi do najokrutniejszych zbrodni co znamy też w Europie z czasów palenia czarownic.
Dziś w Polsce zdarzają się napaści dokonywane przez ludzi z grup podjudzanych przez PIS i kościół katolicki.
Pod skrzydłami KUL, w Lublinie, doszło do bicia butelką w głowę kobiety, za to że przybyła tu z innego państwa (a może i dlatego że nie chodzi do kościoła rzymskokatolickiego).
Dziś brzydzę się moją narodowością i jestem Ukraincem!
Pozdrawiam wszystkich Ukrainców, którzy to czytają!
Jak jutro ktoś w Polsce uderzy Irańczyka to będę Irańczykiem!

Co nie znaczy, że odpowiednie służby morskie i lądowe nie powiny nie zatrzymywać, poić, karmić i odsyłać z powrotem imigrantów ekonomicznych (bo takich jest zdecydowana większość wśród migrujących) na granichach UE.

wiadomosci(*)butelka-w-glowe-krzyczeli.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DEMONICON (4893 punktów)
Twoją narodowość definiuje uderzenie butelką w łeb? Jakby grupka młodocianych Ukraińców skatowała Polaka, to wtedy byś się Polakiem czuł?


Myślenie typu, namaluję kredą na chodniku serduszko na znak protestu przeciw zamachom.

Pozdrawiam
szarley (54913 punktów)
>Dziś brzydzę się moją narodowością i jestem Ukraincem!
>Pozdrawiam wszystkich Ukrainców, którzy to czytają!
>Jak jutro ktoś w Polsce uderzy Irańczyka to będę Irańczykiem!

Jak ktoś wrzuci bombę do kościoła, to ogłosisz się katolikiem?


>Pod skrzydłami KUL, w Lublinie, doszło do bicia butelką w głowę kobiety,
Za to minus. Wycofam, jeśli wskażesz przyczynę tego pobicia na KULu



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
-jad- (18783 punktów)
>Dziś brzydzę się moją narodowością i jestem Ukraincem!
>Pozdrawiam wszystkich Ukrainców, którzy to czytają!
>Jak jutro ktoś w Polsce uderzy Irańczyka to będę Irańczykiem!

Co za bzdura...
Jeśli ktoś pobije jutro murzyna, to będę murzynem a jeśli lesbijkę, to będę czarną lesbijką. A jeśli ktoś zabije fokę, to będę czarną foką lesbijką...
Albo puknę się w łeb i będę dalej białym hetero facetem, który nie bije fok, murzynów, kobiet ani nikogo w ogólności.

lp.2o@1daj

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365