>Kiedyś w ofensywie było Państwo Islamskie. Można więc było przypuszczać, że część uchodźców to >zwolennicy Assada uciekający przed Państwem Islamskim. >Teraz Państwo Islamskie jest w defensywie. Z tego by wynikało, że część uchodźców to będą zwolennicy >Państwa Islamskiego, uciekający przed zwycięskimi wojskami Assada + Rosji z jednej strony i Kurdów + >Zachodu z drugiej strony.
Przyszedł Panu do głowy złoty koncept jak wyżej przy goleniu - i wrzucił Pan go na Forum dla pożytku innych. Wypadałoby go jednak trochę dopracować, nieśmiało podpowiem - bo gdy upowszechni się standard jak wyżej - to poziom forum poleci na łeb na szyję.
|