>Zaciekawił mnie temat kobiety nazywającej się Gemma di Giorgi, która podobno cudownie odzyskała >wzrok za wstawiennictwem ojca Pio, mimo że nadal nie posiada źrenic. W Google można znaleźć jej >zdjęcia, zarówno jako dziewczynka jak i dorosłą. Na YouTube jest nawet filmik, gdzie występuje ona >przed dużą publicznością, tak więc wydaje się, że ona faktycznie istnieje i pewnie nadal żyje (link: >https://www . youtube . com/watch?v=11QlHBuT2AQ). Jednak brakuje o niej wszelkich informacji - nie >można znaleźć żadnych sensownych źródeł odnośnie badań ani jej biografii, nie ma też chociażby >strony o niej na Wikipedii. Wydaje mi się dziwne, aby taki fenomen obył się bez większego echa w >mediach czy pismach naukowych. Co o tym sądzicie?
Przytoczę tutaj typowe powiedzenie religiantów, ,, Bóg nie ingeruje, w to co wyrabiają ludzie'', tak.... Jeśli chodzi o te złe rzeczy, dokonania itp. Kiedy mamy ozdrowienie... To Bozia! bo jak inaczej to wytłumaczyć? Chyba nie wierzysz, że po pokucie u o pio kobieta została obdarowana wzrokiem?
|