Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ivanka Trump wydała singiel o swoim ojcu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
30-01-2018 17:56Wera (1540 punktów)Ivanka Trump wydała singiel o swoim ojcu
Ocena 1 na 1
Trochę stary news, ale jesienią ubiegłego roku córka Donalda Trumpa wydała singiel, w którym mówi o ojcu, swoim wychowaniu, a także o planach i ambicjach Trumpa. Krytycy określają Ivankę jako "drugą Lanę del Rey" ze względu na jej styl muzyczny.

Wszystkich zainteresowanych postacią Donalda Trumpa zachęcam do wysłuchania tego utworu.

youtu.be/kP6sjXVtUPM

Ed: teledysk jest fanowski, dlatego wygląda niezbyt oficjalnie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

RadRado (1047 punktów)
Widzę ktoś pobłądził w internecie
Cudze chwalicie a my mamy własną "Lanę del Rey", jest nawet cała płyta.
www.youtube.com/watch?v=5A373XO58Jk&t=177s

Jednak najwybitniejszy kawałek tego znanego piosenkarza powstał we współpracy z Budką Suflera.
www.youtube.com/watch?v=lvyLSlcpkr4

Cóż, ostrzegam, że w materiałach w linkach mogą padać słowa powszechnie uważane za obraźliwe, niemniej jest to wyraz wolność ekspresji artystycznej. Poza tym jaki kraj, taka Ivanka, czy tam inna Lana.
Wera (1540 punktów)
>Widzę ktoś pobłądził w internecie
>Cudze chwalicie a my mamy własną "Lanę del Rey", jest nawet cała płyta.
>www.youtube.com/watch?v=5A373XO58Jk&t=177s
>Jednak najwybitniejszy kawałek tego znanego piosenkarza powstał we współpracy z Budką Suflera.
>www.youtube.com/watch?v=lvyLSlcpkr4
>Cóż, ostrzegam, że w materiałach w linkach mogą padać słowa powszechnie uważane za obraźliwe, niemniej jest to wyraz wolność ekspresji artystycznej. Poza tym jaki kraj, taka Ivanka, czy tam inna Lana.

Dziękuję Ci za rekomendacje. Podoba mi się ten poetycki język, jak i ponadczasowe, metafizyczne przesłanie. No i oczywiście boski, melodyjny głos wokalisty.

Ach, rozmarzyłam się
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
Wszystko ma limit, mówił mi tak Siwers
Na ulicę mówi street, ja tak nigdy nie mówiłem
Ale lubiłem tam być, bo jest słownikiem pojęć
A ja jej słowikiem, co używa ich na co dzień

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365