W Zimbabwe właśnie zachodzą zmiany i możliwe jest, że białym farmerom zostanie zwrócona ziemia, albo wypłacone zostaną rekompensaty.
>Czy zakończy się tak jak w Zimbabwe?
Chodzi Ci o to, czy kraj pogrąży się w kryzysie a inflacja będzie tak duża, że pieniądze będzie wozić się taczkami?
Możliwe, że zakończy się jak Zimbabwe (białym zostanie zabrana ziemia), ale jeżeli chodzi o krysys, to raczej nic takiego nie nastąpi. Chociaż... Na tym zakończę, żeby nie walnąć jakimś rasitowskim tekstem.
|