"Na Zachodzie rozwija się trend rasizmu i dyskryminacji wobec białych, zwłaszcza mężczyzn" To by się zgadzało, wydaje mi się, że jest to zasługa ruchów neo-marksistowskich na zachodnich uniwersytetach, które z instytucji poszukujących prawdy, przekształciły się w "lewicowe/marksistowskie seminaria" oraz z instytucji edukacyjnyh przerodziły się w instytucje reedukacyjne. Chrześcijańskie seminaria miają na celu stworzenie fanatycznych chrześcijan, marksistowskie seminaria mają na celu stworzenie fanatycznych marksistów nowego pokolonia. Przy czym ten nowoczesny marksizm nie mówi nic o burżujach i kułakach. Nowym wrogiem ludu u neomarksistów jest "biały samiec hetero". Potrzebny jest jeszcze kryzys, i jakiś neo-marksistowski przywódca aby zaczęły powstawać obozy koncentracyjne, tym razem jednak nie dla Żydów, lecz właśnie, dla nowych wrogów ludu w postaci "białych samców hetero". (White straight male)
|