>Niech partie (Zieloni/Razem) pokażą że mogą zrobić coś dla wszystkich a nie zajmują się >tylko/głownie sprawami mniejszości (LGBT, imigranci). Partia z ambicjami sejmowymi NIE MOŻE pozwolić >sobie na takie zaszufladkowanie. Trochę IQ trzeba wykazać!
Mendia Ci wmówiły, że te partie zajmują się tylko sprawami mniejszości. Chodzi o to, żeby przy korycie był cały czas POPiS. Usłużne mendia mówiąc o takich partiach starają się wmówić ludziom, że te partie nie mają im nic do zaoferowania, bo oni tylko zajmują się mniejszościami. To Ty pozwoliłeś, by mendia w Twojej głowie te partie tak zaszufladkowały.Trzeba się wykazać inicjatywą. Wejdź na stronę internetową partii, przeczytaj jej program i sam oceń, co oni mają do zaoferowania, a nie kierujesz się sugestiami mendiów. Tak samo jak partię Zmiana przedstawiano jako "proputinowską", bo Piskorski mówił, że Polska ma się kierować swoim interesem narodowym, a nie interesem "sojusznika", co nam ruchu bezwizowego nie zapewni, ale zginie za nas w obronie przed innym mocarstwem atomowym.
br
|