>>>>>Czy istnieją jakieś inne cywilizacje? Jeżeli tak to intenret powienien nam umożliwić kontakt z >>>>>nimi. Nasa trochę powinna przekierować swoje źródła badaań i spróbować nowych pomysłów na kontakt z >>>>>obcą cywilizacją skoro dotychczasowe są zawodne. >>>>myślę, że z pewnością messenger ułatwiłby płynną wymianę zdań >>>pytanie jakie sobie zadaje po co tak usilnie szukamy kontaktu z obcą cywilizacją. jeżeli po to żeby udowodnić że nie jesteśmy jedyną cywilziacją w galaktyce to wątpie że będą zainteresowani. >>Nie chciałbyś się spotkać z obcymi w jakiejkolwiek formie? Takie spotkanie moze nie miec żadnych praktycznych skutków, ale może sie stać początkiem nowej epoki, a moze nawet ery. >obcy wiedzą o naszej planecie. nie chciałbym spotkać obcego bo uważam się za mądrego, a widze jak układają kostke rubika w 10 sekund i zastanawia mnie kto robi sobie takie żarty. >a tak poważnie to ludzie by zwariowali jako społeczeństwo.
I znów masz poważny problem. Ośmielam się Tobie, Panie Kapciu, przypomnieć, że już uprzedziłeś Pana Agnosiewicza iż odchodzisz z tego forum, nota bene drugi raz, bo tu nie piszą. I gdzie Twoje słowo? Gdzie męska postawa? Gdzie twój charakter niezłomny? Znów zadajesz żałosne pytania. Chyba jesteś złośliwy niezwykle i zamęczać głupotami lubisz. Paplesz, jakbyś nie miał nic innego do roboty. Weź się ogarnij i dotrzymaj słowa. Nikomu krzywdy odejściem nie zrobisz a i łzy nikt nie uroni. Więc nie zawracaj głowy.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|