Swego czasu "chętnie racjonalistka" zasygnalizowała pewną niesprawność systemu ocen wypowiedzi racjonalistów na tym forum. Odpisałem jej, że mam to samo. Dziś mamy wg kalendarza dzień 01.09.2018. Wczoraj, czyli 31.08. dostałem trzy oceny mojej wypowiedzi od "Hrihorija" "Dragana Dorgomiera" i "diogenesa". Nie ma śladu odnotowań tych zdarzeń w moim mailu. Nie dopraszam się o eksponowanie pochwał moich odpowiedzi, ale skoro porządek ma być, zwracam Waszą uwagę na niechlujstwo Waszych programistów. Uwaga niesympatyczna (wiem) ale jak się chce mieć "firmę" rzetelną, to do końca. Prawda panie moderatorze? No chyba, że Pan widzi to inaczej. |