Racjonalista - Strona głównaDo treści
ABC radykalizmu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
12-09-2018 18:56Krystynaback (2981 punktów)
(zablokowany)
ABC radykalizmu
Ocena -1 na 1
Nie mam nic lepszego do roboty, to pomogę Wam zrozumieć jak rozwija się radykalizm.

Myśli radykalne:

Człowiek jest pracowity, człowiek jest mądry, człowiek jest współczujący i dobry.
Człowiek jest samodzielny, człowiek jest odważny, człowiek jest odpowiedzialny i godny.
Kto godzi się na życie psa z łaski innych, niech zdechnie jak pies.
Kto godzi się na życie krowy, istniejącej by oddać innym swe życiowe soki, niech zdechnie jak krowa.
Kto godzi się na życie konia by uginać karku innym, niech zdechnie jak koń.
Jeśli utraciłeś ludzką godność i uklęknąłeś przed fałszywymi Bożkami powstań i na nowo stań się człowiekiem.
Nie wolno Ci nie wiedzieć!
Nie wolno Ci nie rozumieć!
Nie wolno Ci być słabym!
Nie wolno Ci być zależnym!
Nie wolno Ci być podporządkowanym!
Nie wolno Ci nic nie mieć!
Jeśli obok Ciebie jest ktoś kto utrzymuje przed Tobą tajemnice, ktoś kto nie pozwala Ci zrozumieć, kto Cię osłabia, uzależnia Cię od siebie, kto nad Tobą dominuje i wszystkiego Cię pozbawia to poznaj swojego wroga!
Kto nie podejmuje walki z wrogiem, ten ginie!
Bądź człowiekiem!

Tu macie przykład tego, co rozwija się w umyśle człowieka zradykalizowanego.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Krystynaback (2981 punktów)
(zablokowany)
A propos zmowy milczenia w odpowiedzi na wnioski obojętnie czy słuszne ważne, że sprzeczne, politycy w Niemczech wierzą, że zamieszki w Chemnizt są konsekwencją istnienia wielkiej koalicji w Niemczech, jak sądzicie czy słusznie?

Dlaczego organizacja polityczna winna być podzielona?
Dlaczego hierarchiczna organizacja kapitałowa już nie musi być podzielona?

No ok, nie musicie odpowiadać, tak czy siak nic dobrego z tego dla mnie nie wyniknie a co najwyżej samo złe.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365