>www.youtube.com/watch?v=87UW4-teqUE >Ku przestrodze. Natomiast mnie zastanawia gdzie oczy miały polskie sądy? Chyba w obłokach... Czy to twoja ulubiona tv? Tak pomijając temat, to ty też musisz być jakiś egzotyk. Wczoraj na Twitterze coś takiego znalazlem: