Racjonalista - Strona głównaDo treści
Desant na Filipiny

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
09-10-2018 10:29Arminius (25555 punktów)Desant na Filipiny
Ocena 1 na 1
Ośmiu szrajbełesów izraelskich dokonało desantu na Filipiny. Tam zwerbowali około 500 miejscowych i zaczęli - pod przykrywką legalnej działalności gospodarczej - rżnąć bezlitośnie na kasie naiwnych gojów (często w podeszłym wieku) z Australii, Nowej Zelandii, Rosji, Republiki Południowej Afryki. Dopóki ich nie aresztowano.
Zainteresowanych problemem odsyłam do podlinkowanego materiału.
Tymczasem zaś pozwolę sobie na kilka uwag. Primo, czyny żydowskich macherów jak wyżej są ( i były w przeszłości) odpowiedzialne za fenomen antysemityzmu (antyjudaizmu). Jeżeli skutkiem procederu jak wyżej na Filipinach i w krajach wyżej wymienionych podskoczą nastroje antysemickie - to przecież nie dlatego, że Żydzi zabili Chrystusa - tylko dlatego, iż powodowani swą zdublowaną etyką starotestamentowo - talmudyczną - oszukują gojów bez żadnych skrupułów przy wykorzystaniu modus operandi jak wyżej.
Secundo, modus operandi macherów jak wyżej, w którym "głowa" jest żydowska a wyrobnicy z "tubylczych gojów" - coś mi przypomina. Podobnie było w UB, w powojennej Polsce. Góra była żydowska (na czele 5-ciu z 6-ciu departamentów MBP stali żydzi) strażnicy zaś w więzieniach, klucznicy i spece od bicia - z "tubylczych gojów".
Tertio, seria afer jak powyżej - na znacznie większą skalę, przy zastosowaniu innego modus operandi ale z tym samym celem finalnym - w wykonaniu Żydów ze wschodu (Ostjuden) wstrząsnęła posadami Republiki Weimarskiej - i w decydującym stopniu przyczyniła się do wzrostu nastrojów antysemickich w Niemczech w przededniu dojścia Hitlera do władzy. Warto nadmienić, iż Żydzi niemieccy - gruntownie zasymilowani - do działań swych "pobratymców" ze wschodu odnosili się bardzo często z dezaprobatą niejednokrotnie większą niż sami Niemcy.


"The Cybercrime Unit of the Philippine Police has arrested eight Israelis who are suspected to have been behind a huge Bitcoin currency and online investments fraud scheme worth millions of dollars. The Israelis were arrested on Wednesday in raids carried out by the local police at three offices in the city of Angeles.
In addition, 480 Filipinos citizens were arrested who worked in the call center used for gathering customers and convincing them to invest money online. The Israeli Foreign Ministry is looking into the matter.
According to the suspicions, the Israelis ran and supervised the scheme which defrauded citizens of New Zealand, Russia, Australia and South Africa who were asked to invest in foreign trade, Bitcoin and shares.
Two Australian pensioners who fell prey to the online scam flew specially to the Philippines in order to collect the money they had been cheated out of.
“Our whole lives went. Our families went. Our money went. My family is suffering because all the money went,” sid one of the victims, who had been intrigued and excited by the advert on Bitcoin which she had seen online."

www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-5281401,00.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zeniu73 (6483 punktów)
>Primo, czyny żydowskich macherów jak wyżej są ( i były w
>przeszłości) odpowiedzialne za fenomen antysemityzmu (antyjudaizmu).

A jak nazywa sie fenomen oszukiwania przez polskich handlarzy aut? Czy kradziezy przez polskich zlodziejaszkow miedzianych rur z niemieckich ogrodkow?

W ogole jak nazywa sie polskie robienie w konia czy oszustwo? Bo zydowskie nazywa sie antysemityzmem jak nam wlasnie wyjasniles.
09-10-2018 19:59 
 Ocena 2 na 2
Arminius (25555 punktów)ogromna różnica skali
>>Primo, czyny żydowskich macherów jak wyżej są ( i były w
>>przeszłości) odpowiedzialne za fenomen antysemityzmu (antyjudaizmu).
>A jak nazywa sie fenomen oszukiwania przez polskich handlarzy aut? Czy kradziezy przez polskich zlodziejaszkow miedzianych rur z niemieckich ogrodkow?

Z całą pewnością owe kradzieże rur wpływają na negatywne opinie Niemców o Polakach.
Jednakże przyzna Pan ,iż kradzieże jak wyzej - to hetka z pętelką w porównaniu z desntem na Filipiny żydowskich macherów jak wyżej i skalą ich przestępczego procederu???
09-10-2018 20:35 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: ogromna różnica skali
Kiedyś w Krakowie ukradli mi rower
Pewnie Żydzi....

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
09-10-2018 21:29 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)drobizna nie w ich stylu
>Kiedyś w Krakowie ukradli mi rower
>Pewnie Żydzi....

Pewnie nie. Jak Żydzi Pan okradną - będzie Pan golutki jak ci Australijczycy z podlinkowanego materiału.
09-10-2018 21:35 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)Odp: ogromna różnica skali
>Kiedyś w Krakowie ukradli mi rower
>Pewnie Żydzi....
Decyduje skala. Chory umysłowo polak (miał zapisane w dowodzie) ukradł baton za 2 zł 99 gr, poszedł do więzienia. Elity płacą podatki mniejsze niż my, mało tego, doją nas na miliardy (wyłudzenia VAT, prywatyzacja, pensje i inne wyłudzenia z kosmosu), żaden nie poszedł do więzienia. Słyszałem powiedzenie, które jak sądzę pasuje, o sieci, które przepuszcza wielkie ryby a łapie małe.


www.okragledomy.com/ksiazeczka.pdf
09-10-2018 21:11 
 Ocena 3 na 3
Krystynaback (2981 punktów)
(zablokowany)
Nigdy nie poznałam Żyda, który kłamie, może są tacy ale ja ich nie poznałam.

Sądzę, że antysemityzm bardziej powodowany jest w tym, że kultura Zydowska jest indywidualistyczna, sprzeczna z kolektywnymi kulturami innych narodów i że Żydzi bardzo się izoluja od innych kultur niż tym, że Żyd kłamie, manipuluje, oszukuje i wyzyskuje.

Te zarzuty generują łowcy czarownic, których odmienność Żydów doprowadza do białej gorączki.

Taką mamy naturę, że atakujemy niezgodnych, odmiennych, sprzecznych. To nie jest zła wola to prymitywny instynkt, który nas zmusza do niszczenia każdej odmienności zagrażającej spójności społecznej.
Jak w organizmie, gdzie każda niezgodna komórka, niezdolna do podtrzymywania funkcji organizmu, jest niszczona.
09-10-2018 21:33 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)nie kłamią?
>Nigdy nie poznałam Żyda, który kłamie, może są tacy ale ja ich nie poznałam.

Są na pewno. Materiał podlinkowany nie kłamie. Jest to przecież źródło...żydowskie.
09-10-2018 21:15 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)Odp: ogromna różnica skali
>>>Primo, czyny żydowskich macherów jak wyżej są ( i były w
>>>przeszłości) odpowiedzialne za fenomen antysemityzmu (antyjudaizmu).
>>A jak nazywa sie fenomen oszukiwania przez polskich handlarzy aut? Czy kradziezy przez polskich zlodziejaszkow miedzianych rur z niemieckich ogrodkow?
>Z całą pewnością owe kradzieże rur wpływają na negatywne opinie Niemców o Polakach.
>Jednakże przyzna Pan ,iż kradzieże jak wyzej - to hetka z pętelką w porównaniu z desntem na Filipiny żydowskich macherów jak wyżej i skalą ich przestępczego procederu???

No dobra. A co z oszustwem przy sprzedazy auta. Kupujesz auto za 50000 zl po czym dowiadujesz sie, ze jest warte 10000 bo bylo walone i na dodatek licznik przekrecony. To jest perfidne oszustwo bo z premedytacja sprzedawca okradl cie za pomoca klamstwa i manipulacji z 40000 zl. Plus naraza twoje zycie bo jesli po wypadku naprawial Janusz to istnieje prawdopodobienstwo, ze stracisz zycie swoje i rodziny jak bedziesz grzal 200kmh i auto sie rozpadnie (sam znam przypadek, gdzie polski warsztat przy remoncie auta ukradl wszystkis poduszki powietrzne. Sprawa wyszla na jaw przy wypadku pare tygodni pozniej - zadna poduszka nie wystrzelila bo jej najzwyczajniej na swiecie nie bylo).

Jak taki fenomem mozna nazwac? Mozna to nazwac antypolinizmem? Czy tutaj jak najbardziej nie mozna generalizowac bo polscy handlarze aut to nie caly narod?
Krystynaback (2981 punktów)
(zablokowany)
Chcialabym zapytać w tym miejscu o państwowa ochronę tajemnic, ktora polega na karze za zdradę.
Jakie konkretnie interesy chroni społeczeństwo karzac swoich czlonkow za wyjawienie prawdy?

Bo może chętnie oskarżamy innych o zło a sami jesteśmy podli?
Krystynaback (2981 punktów)
(zablokowany)
Odp: Desant na Filipiny
Znałam Polaka, który wraz z innymi zwijali nieużywane już miedziane kable telekomunikacyjne z niemieckich kanałów. Samochód mieli z oznaczeniami Telekom ale Telekom ich nie zatrudnił. Sami się zatrudnili.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365