Ośmiu szrajbełesów izraelskich dokonało desantu na Filipiny. Tam zwerbowali około 500 miejscowych i zaczęli - pod przykrywką legalnej działalności gospodarczej - rżnąć bezlitośnie na kasie naiwnych gojów (często w podeszłym wieku) z Australii, Nowej Zelandii, Rosji, Republiki Południowej Afryki. Dopóki ich nie aresztowano.
Zainteresowanych problemem odsyłam do podlinkowanego materiału.
Tymczasem zaś pozwolę sobie na kilka uwag. Primo, czyny żydowskich macherów jak wyżej są ( i były w przeszłości) odpowiedzialne za fenomen antysemityzmu (antyjudaizmu). Jeżeli skutkiem procederu jak wyżej na Filipinach i w krajach wyżej wymienionych podskoczą nastroje antysemickie - to przecież nie dlatego, że Żydzi zabili Chrystusa - tylko dlatego, iż powodowani swą zdublowaną etyką starotestamentowo - talmudyczną - oszukują gojów bez żadnych skrupułów przy wykorzystaniu modus operandi jak wyżej.
Secundo, modus operandi macherów jak wyżej, w którym "głowa" jest żydowska a wyrobnicy z "tubylczych gojów" - coś mi przypomina. Podobnie było w UB, w powojennej Polsce. Góra była żydowska (na czele 5-ciu z 6-ciu departamentów MBP stali żydzi) strażnicy zaś w więzieniach, klucznicy i spece od bicia - z "tubylczych gojów".
Tertio, seria afer jak powyżej - na znacznie większą skalę, przy zastosowaniu innego modus operandi ale z tym samym celem finalnym - w wykonaniu Żydów ze wschodu (Ostjuden) wstrząsnęła posadami Republiki Weimarskiej - i w decydującym stopniu przyczyniła się do wzrostu nastrojów antysemickich w Niemczech w przededniu dojścia Hitlera do władzy. Warto nadmienić, iż Żydzi niemieccy - gruntownie zasymilowani - do działań swych "pobratymców" ze wschodu odnosili się bardzo często z dezaprobatą niejednokrotnie większą niż sami Niemcy.
"The Cybercrime Unit of the Philippine Police has arrested eight Israelis who are suspected to have been behind a huge Bitcoin currency and online investments fraud scheme worth millions of dollars. The Israelis were arrested on Wednesday in raids carried out by the local police at three offices in the city of Angeles.
In addition, 480 Filipinos citizens were arrested who worked in the call center used for gathering customers and convincing them to invest money online. The Israeli Foreign Ministry is looking into the matter.
According to the suspicions, the Israelis ran and supervised the scheme which defrauded citizens of New Zealand, Russia, Australia and South Africa who were asked to invest in foreign trade, Bitcoin and shares.
Two Australian pensioners who fell prey to the online scam flew specially to the Philippines in order to collect the money they had been cheated out of.
“Our whole lives went. Our families went. Our money went. My family is suffering because all the money went,” sid one of the victims, who had been intrigued and excited by the advert on Bitcoin which she had seen online."
www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-5281401,00.html