Przeprosiny. Przepraszam żonę S. Mankiewicza za to, że w moim wpisie na Forum Racjonalista.pl: www.racjonalista.pl/forum.php/s,773641#w773888 , nie mając żadnej wiedzy o tym, kto zamykał jej męża S. Mankiewicza w piwnicy i dawkował mu leki, całkowicie bezpodstawnie przypisałem jej wykonywanie tych czynności. Był to z mojej strony nieuprawniony i pochopny domysł, za który jeszcze raz przepraszam. Piotr Drobner. |