Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kto pierwszy krzyknie, że król jest nagi (pedofilny)???

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
19-11-2018 12:45Arminius (25555 punktów)Kto pierwszy krzyknie, że król jest nagi (pedofilny)???
Twierdzenie, iż istnieje wyraźny związek pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią jest traktowane przez środowiska podpisujące się pod zasadą politycznej poprawności jako primo bzdura, secundo obraza i pomówienie stawiane na równi - na przykład - z antysemityzmem. Tymczasem tak niezależne badania naukowe jak i - przede wszystkim - życie dostarczają przykładów bez liku - z których ów związek jednoznacznie wynika. Przykładem chociażby problem pedofilii wśród księży rzymsko - katolickich wśród których odsetek homoseksualistów jest kilka (kilkanaście) razy większy niż przeciętny. Pikanterii sytuacji dodaje fakt, iż co bardziej odważni i szczerzy homoseksualiści, zniesmaczeni ogromem hipokryzji jaka panuje na ten temat - przyznają bez ogródek o fascynacji dziećmi i młodocianymi w ich środowisku.
Ostatnimi czasy problem ów ( hipokryzji jak wyżej) znów został przybliżony przez niektóre media - w związku ze sprawą znanego amerykańskiego homoseksualnego aktora - Kevina Spacey. Otóż okazało się, iż w wieku 26 lat dopuścił się on próby gwałtu na czternastolatku.

Zainteresowanych problemem odsyłam do podlinkowanego materiału. Tymczasem zaś nadmienię tylko, iż aktor jak wyżej skompromitował środowisko gejowskie w USA nie tylko swoim przestępczym zachowaniem jak wyżej - ale także oświadczeniem, iż "wybrał" życie jako homoseksualista - co przeczy tezie środowiska LGBT, iż homoseksualizmu się nie wybiera jako stylu życia.
W materiale podlinkowanym polecam szczególnie wypowiedzi homoseksualistów podkreślających "zauroczenie" tego środowiska dziećmi i młodzieńcami.

www.lifesi(*)-man-boy-sex-among-homosexuals

"Admitting any possible association between homosexuality and pedophilia is utterly taboo to gay activists. But not to all.
"Our community is youth obsessed right from the start," said Yahoo Thom.
"We as a community are all over Kevin Spacey, (but) need I remind you of all the Daddy 'Twink Porn' that is so popular?" he added.
"Don't delude yourselves. Kevin Spacey is hardly the first or an anomaly in the Gay Male Community," Thom told his gay peers. "This faux outrage is disingenuous...and we all know it."
Former homosexuals who have come out of the lifestyle have confirmed that it is often an older adult male who will "initiate" a minor boy into the behavior and lifestyle.
"In the homosexual world sexual relations between men and young teenage boys are widely considered simply part of growing up. It's well documented in their writings," Brian Camenker of MassResistance told LifeSiteNews. "It's been reported in 'gay youth' organizations - which often openly include 'youth' between 12 and 22 or older."
"A well-known goal of the LGBT movement is to lower the age of consent," Camenker pointed out. "Milo Yiannopoulos' praise of men having sex with boys got him in trouble earlier this year. And what got Obama's "safe-schools czar" Kevin Jennings in trouble was his advice to an underage student to 'use a condom' to have sex with an adult male."
LaBarbera said that the "'gay' movement must deal with its own pedophile history."
"That includes 'gay' icon Harvey Milk, who had a sexual relationship with a 16-year-old boy when he was in his thirties. Milk is celebrated by LGBTQ activists and President Obama even put his face on a stamp," he said."
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zeniu73 (6483 punktów)
Cz na tej samej zasadzie moge stwierdzic, ze znakomita wiekszosc wiezniow jest homoseksualna. I ze po wyjsciu z wiezienia nadal beda miec seks z mezczyznami?
Arminius (25555 punktów)homoseksualizm wyrafinowany
>Cz na tej samej zasadzie moge stwierdzic, ze znakomita wiekszosc wiezniow jest homoseksualna. I ze po wyjsciu z wiezienia nadal beda miec seks z mezczyznami?

W czasie wojny z braku herbaty czy kawy powszechnie pito napój sporządzany z żołędzi. Nie oznacza to jednak, iż wszyscy go pijący byli - pomimo wartości odżywczych owego napitku - wielkimi jego miłośnikami.
Homoseksualizm w więzieniu czy wojsku czy klasztorze czy w jakiejkolwiek innej tak zwanej instytucji totalnej - to surogat heteroseksualnego seksu. Przedmiotem naszych rozważań nie jest takowy homoseksualizm. Debatujemy o homoseksualizmie w czystej, chciałoby się rzecz - wyrafinowanej postaci.
19-11-2018 20:07 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)Odp: homoseksualizm wyrafinowany
>>Cz na tej samej zasadzie moge stwierdzic, ze znakomita wiekszosc wiezniow jest homoseksualna. I ze po wyjsciu z wiezienia nadal beda miec seks z mezczyznami?
>W czasie wojny z braku herbaty czy kawy powszechnie pito napój sporządzany z żołędzi. Nie oznacza to jednak, iż wszyscy go pijący byli - pomimo wartości odżywczych owego napitku - wielkimi jego miłośnikami.
>Homoseksualizm w więzieniu czy wojsku czy klasztorze czy w jakiejkolwiek innej tak zwanej instytucji totalnej - to surogat heteroseksualnego seksu. Przedmiotem naszych rozważań nie jest takowy homoseksualizm. Debatujemy o homoseksualizmie w czystej, chciałoby się rzecz - wyrafinowanej postaci.
>

Czyli wiezniowie to hetero ale z braku laku maja seks z mezczyznami.

Ale katoliccy ksieza pedofile to tak na prawde homoseksualisci?
Arminius (25555 punktów)brak heteroseksualnego laku

>Czyli wiezniowie to hetero ale z braku laku maja seks z mezczyznami.

Tak, z braku heteroseksualnego laku.


>Ale katoliccy ksieża pedofile to tak na prawde homoseksualisci?

Według amerykańskich jezuitów - seksuologów wśród amerykanskich księży rzymsko - katolickich homoseksulaiści stanowią 40-50 % ogółu. To znaczy tak było kilkanaście lat temu gdy USA przechodził aprze zapogeum skandalu pedofilskiego w kościele. W ich opinii wśród tamtejszych biskupów odsetek jak wyżej mógł siegać nawet 70 %.
W Posce chyba odsetek jak wyzej będzie trochę mniejszy - ale i tak homosekaualistó wwśród księży będzie kilka do kilkunastu razy więcje niż przeciętnie w populacji.
Oczywiście są księża hetero stanowiący większośc, którzy w swej większości łamią celibat - ale to odrębny problem
Ergo: częste przypadki pedofilii w kościele wiążą się z owym wysokim odsetkiem homo seksualistów jak wyżej. Mozna się oszukiwać - ale nić nie zmiana tej oczywistej konstatacji.
19-11-2018 20:30 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)Odp: brak heteroseksualnego laku

>Mozna się oszukiwać - ale nić nie zmiana tej oczywistej konstatacji.

Oczywiscie. Wiezniowie tylko z braku laku a ksieza to homoseksualni pedofile.
Przciez to oczywiste. Z jednej strony podnieca ich dorosly mezczyzna a z drugiej male dziewczynki i chlopcy.

No i trzeba dodac, ze problemem jest ich homoseksualizm a nie pedofolia. Bo jesli byliby "zdrowi" (czyli hetero) to nie byliby rowniez pedofilami
Arminius (25555 punktów)rzecz w proporcjach...

>No i trzeba dodac, ze problemem jest ich homoseksualizm a nie pedofolia. Bo jesli byliby "zdrowi" (czyli hetero) to nie byliby rowniez pedofilami

Nie każdy homoseksualista jest pedofilem - ale odsetek pedofili wśród nich jest znacznie wyższy niż u heteroseksualistów. Niech Pan sobie poczyta opinie samych gejów na temat ich "kultury efobofilii".
Rafał Poniecki (7132 punktów)Odp: brak heteroseksualnego laku
>>Według amerykańskich jezuitów - seksuologów wśród amerykańskich księży rzymsko - katolickich homoseksualiści stanowią 40-50 % ogółu. <<

Jakie są powody tego zjawiska? Czy perspektywa celibatu odstręcza osoby heteroseksualne, czy perspektywa męskiego towarzystwa przyciąga chłopców odkrywających u siebie homoseksualne tendencje? A może to męskie środowisko seminariów duchownych rozwija u nich homoseksualne popędy?
Czy są jakieś konkretne badania na ten temat?
Arminius (25555 punktów)opcja druga
>>>Według amerykańskich jezuitów - seksuologów wśród amerykańskich księży rzymsko - katolickich homoseksualiści stanowią 40-50 % ogółu. <<
>Jakie są powody tego zjawiska? Czy perspektywa celibatu odstręcza osoby heteroseksualne, czy perspektywa męskiego towarzystwa przyciąga chłopców odkrywających u siebie homoseksualne tendencje? A może to męskie środowisko seminariów duchownych rozwija u nich homoseksualne popędy?
>Czy są jakieś konkretne badania na ten temat?

Opowiadałbym się najbardziej za środkową opcją.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365