Racjonalista - Strona głównaDo treści
Specyficzny rodzaj projekcji

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
09-12-2018 22:17VonM (709 punktów)Specyficzny rodzaj projekcji
Ocena 1 na 1
Mam kolegę, który w naszym środowisku uchodzi za kompletnego ... Od jakiegoś czasu, wydaje mu się, że zrozumiał swoje wcześniejsze nieakceptowalne społecznie zachowania i że już ich nie praktykuje. Problem w tym, że w materii jego zachowań nic się nie zmieniło, a on cały czas sugeruje mi, że to ja, mówiąc jego językiem, gadam sery. Są jakieś fachowe opracowania na ten temat?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)polecam limburgera!
>Mam kolegę, który w naszym środowisku uchodzi za kompletnego ... Od jakiegoś czasu, wydaje mu się,
>że zrozumiał swoje wcześniejsze nieakceptowalne społecznie zachowania i że już ich nie praktykuje.
>Problem w tym, że w materii jego zachowań nic się nie zmieniło, a on cały czas sugeruje mi, że to
>ja, mówiąc jego językiem, gadam sery. Są jakieś fachowe opracowania na ten temat?

Na temat sztuki robienia "serów"???
Wenancjusz (16441 punktów)Odp: Specyficzny rodzaj projekcji
>Mam kolegę, który w naszym środowisku uchodzi za kompletnego ... Od jakiegoś czasu, wydaje mu się,
>że zrozumiał swoje wcześniejsze nieakceptowalne społecznie zachowania i że już ich nie praktykuje.
>Problem w tym, że w materii jego zachowań nic się nie zmieniło, a on cały czas sugeruje mi, że to
>ja, mówiąc jego językiem, gadam sery. Są jakieś fachowe opracowania na ten temat?

Nie słyszałem, ale widziałem kiedyś napis na tylnej ściance kabiny WC na stacji PKP, napis: "Tu się robi ser dla ZSRR".


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365