. testem badamy poziom wiedzy, inteligencji, psycholodzy testem stwierdzają czyś np. chory na depresje. Czemu nie stworzyć testu dobrostanu ludzi w poszczególnych krajach, do wypełnienia przez losowo wybranych mieszkańców. Pomyślałem o obiektywnym teście z powodu częstych opinii rodaków że np. w komunistycznej Białorusi, Rosji, Kubie, islamskim Iranie, Turcji, to ludzie nieszczęśliwi a my cywilizowani to złapaliśmy pana boga za nogi. To daje nam podstawy patrzeć na nich z wyższością, ba żądać żeby byli tacy jak my, że to da im szczęście, spełnienie marzeń. Wcale bym się nie zdziwił gdyby test wykazał coś przeciwnego . |