>Witam. >Mam dobrej jakosci zrobione zdjecie na ktorym jest cos czego nie powinno tam bym. Niewiem co o tym >myslec. Zdjecie zrobila mi dziewczyna jak spalem. Nie zostalo one poddane zadnej przerobce. Dodam iz >od pewnego czasu czuje jakas obecnosc. Moi znajomi przebywajacy ze mna tez. Prosze o kontakt na moj >e-mail i o opinie odnosnie tego zdjecia lub racjonalne wytlumaczenie tego zjawiska
No i ze "zdjęcia", którego nie ma, wynika, że niezdrowe sensacje lubisz. Zobacz na jakim forum jesteś. Przeczytaj jeszcze raz. Jakiej reakcji się spodziewasz w zamian?
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|