>Ktoś posiada link do nagrania ukazującego całą planetę z kosmosu? Kolega plaskoziemca mówi mi że >takie nie istnieją. Wysyłałem już mu zdjęcia ziemi ale twierdzi że to Photoshop. Nagrania kawałka >ziemi odpadają, chodzi o całą kule....
To z nim nie gadaj w ogóle na te tematy, bo płaskoziemca zaneguje każdy dowód, nawet gdybyś go wysłał na księżyc, to on i tak powie, że to wizualizacja na szybce hełmu stworzona przez speców od grafiki z NASA.
|