Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nagranie całego globu z kosmosu ?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
08-01-2019 13:52xswzaqq (15 punktów)Nagranie całego globu z kosmosu ?
Ocena 2 na 2
Ktoś posiada link do nagrania ukazującego całą planetę z kosmosu? Kolega plaskoziemca mówi mi że takie nie istnieją. Wysyłałem już mu zdjęcia ziemi ale twierdzi że to Photoshop.  Nagrania kawałka ziemi odpadają, chodzi o całą kule.... 
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kulmin (4007 punktów)
>Ktoś posiada link do nagrania ukazującego całą planetę z kosmosu? Kolega plaskoziemca mówi mi że
>takie nie istnieją. Wysyłałem już mu zdjęcia ziemi ale twierdzi że to Photoshop.  Nagrania kawałka
>ziemi odpadają, chodzi o całą kule.... 

To z nim nie gadaj w ogóle na te tematy, bo płaskoziemca zaneguje każdy dowód, nawet gdybyś go wysłał na księżyc, to on i tak powie, że to wizualizacja na szybce hełmu stworzona przez speców od grafiki z NASA.
Arminius (25555 punktów)kuliste versus płaskie?
>Kolega plaskoziemca mówi....


Kolega jak wyżej niech nic nie mówi, tylko niech sobie w te pędy pobieży na biegun południowy. Wtedy odpadnie niezawodnie od matuszki Ziemi - i poleci jak należy w bezdenne czeluści kosmosu. I będzie już wiedział jak bardzo się mylił, nie uprawiając kultu kształtu kulistego.
Drobner (19539 punktów)Odp: Nagranie całego globu z kosmosu ?
>... Kolega plaskoziemca mówi mi że takie nie istnieją.
> Nagrania kawałka ziemi odpadają, chodzi o całą kule.... 

Poproś 'kolegę płaskoziemcę', żeby najpierw Ci 'puścił' płaską bańkę mydlaną...
A potem zapytaj go o Zasadę Minimum Energii Potencjalnej.
Musi wiedzieć, "fizyk jeden"...

Drobner, ~500 lat po Magellanie...

Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
4poryroku (951 punktów)
>Ktoś posiada link do nagrania ukazującego całą planetę z kosmosu? Kolega plaskoziemca mówi mi że
>takie nie istnieją. Wysyłałem już mu zdjęcia ziemi ale twierdzi że to Photoshop.  Nagrania kawałka
>ziemi odpadają, chodzi o całą kule.... 

Wszytko masz tutaj:

www.youtube.com/watch?v=YdfNuwMhMg4

Ale nie licz na to, że kolega zmieni zdanie.
xsfifof (15 punktów)
>>Ktoś posiada link do nagrania ukazującego całą planetę z kosmosu? Kolega plaskoziemca mówi mi że
>>takie nie istnieją. Wysyłałem już mu zdjęcia ziemi ale twierdzi że to Photoshop.  Nagrania kawałka
>>ziemi odpadają, chodzi o całą kule.... 
>Wszytko masz tutaj:
>www.youtube.com/watch?v=YdfNuwMhMg4
>Ale nie licz na to, że kolega zmieni zdanie.
>
Już słyszałem że to ilumnatii i tę teorię spiskowe Dzisiaj jeszcze powiedział że w Smoleńsku nikt nie umarł to już całkiem mnie rozwalił
Jednak nagrania, nie mogę znaleźć i chyba poddam się niech sobie wierzy w latający dysk
Wenancjusz (16441 punktów)
>Ktoś posiada link do nagrania ukazującego całą planetę z kosmosu? Kolega plaskoziemca mówi mi że
>takie nie istnieją. Wysyłałem już mu zdjęcia ziemi ale twierdzi że to Photoshop.  Nagrania kawałka
>ziemi odpadają, chodzi o całą kule.... 

Niech wyjaśni Tobie jak można zrobić zdjęcie całej kuli w ogóle z jednego punktu przestrzeni?
Oto owoce krystkonizmu. Tolerowanie jednego idioty, zachęca innych jemu podobnych do zasiedlenia się na tym forum. Gratulacje! Racjonalizm krystalicznej czystości.

P.S. A tak na marginesie. Jeśli Ziemia jest płaska, to jest ewenementem w Kosmosie? Czy Księżyc jest też płaski? Czy Słońce jest też płaskie? Czy wszystkie planety układu słonecznego są też płaskie? No bo Ziemia nie powinna się w tym "towarzystwie" niczym nie wyróżniać.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365