Mam takie dwa techniczne pytania. Czy szerokość kolumny z wypowiedziami w wątku da się jakoś rozszerzyć? Są wątki z wielu wypowiedziami, w których kolejne posty są zwężone do absurdu, dwa zdania mają wysokość ekranu i na dodatek głupieją odnośniki do postów, a jednocześnie kolumna ekranu na monitorze 1080p ma szerokość 1/3 ekranu. Słabo to wygląda i jeszcze gorzej się to przegląda. Ewentualnie czy da się maksymalną wysokość posta w oknie wypowiedzi od ostatniej wizyty zwiększyć? W tej chwili jest to wysokość nie większa niż jakaś stała. Ideałem byłoby rozwijanie do całości wypowiedzi takich postów w miejscu - posty w wątku gdy ten rozwinie się nadmiernie przestają być w ogóle czytelne, nie mówiąc o śledzeniu drzewa subwątków. Kiedyś była opcja wyświetlenia postów w wątku w kolejności postów, bez drzewa zależności, ale już nie widzę tej opcji. [edit] Jednak znalazłem opcję do wyświetlania w kolejności chronologicznej  To wygląda lepiej, niemniej jednak nie widzę możliwości prezentacji wszystkich postów.. prezentowane są tylko strony, choć może czegoś nie dopatrzyłem. |