Odnoszę wrażenie, iż Przedmówcy o kręcenie lodów raczej nie chodziło a jedynie o polską rację stanu, która jest systematycznie opluwana przez żydowskich rasistów, zaś nasi rządzący mówią, że jedynie deszczyk pada...W związku z tym nikt kaca moralnego miał nie będzie. Co by nie mówić, za rządów PO żydostwo siedziało cicho. Przyczynę tego, leżącą w nieudolnej, powiedziałabym nawet antypolskiej polityce kaczystów wszyscy znamy. Obawiam się, że może być tylko gorzej odnośnie naszych relacji z Israelem, co przyniesie skutki ekonomiczne, o których nawet strach myśleć. Od początku swoich rządów na takie skutki gorliwie pracowali. Lada moment wszystko pierdyknie. Biednych zniszczą dzisiaj, bogatych pojutrze... Natomiast za biedę w Polsce odpowiadają przede wszystkim sami biedni, którym nie chce się myśleć, pracować i przestrzegać wartości rodzinnych. Gdybym chlała gorzałę miała wstręt do roboty, bezmyślnie rodziła dzieci, na których utrzymanie mnie nie stać, wisiała na opiece społecznej i przyjmowała postawę roszczeniową, też bym była biedna. Bieda jest wszędzie, a przede wszystkim w krajach, gdzie działanie ideologiczne, przeważa nad ekonomicznym.
|