Racjonalista - Strona głównaDo treści
Oczywista filozofia człowieka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
14-04-2019 16:05MaxGolonko3 (3459 punktów)Oczywista filozofia człowieka
Oczywista intelektualnie filozofia człowieka.

Co cieszy rozsądnych ludzi (w szczególności ateistów)?
Poznawanie świata, sport, przyjemności kulinarne, erotyka, pomaganie ludziom (nie tylko swoim ewentualnym dzieciom, sąsiadom i znajomym; także troska o wszystkich obecnych i o przyszłe pokolenia).
Cieszą choćby takie widoki jak na tym rewelacyjnym, krótkim filmie.
Jest na nim tylko wspaniała, naga prawda o pięknie natury i sztuki.

player.vimeo.com/video/45856570

Miłego dnia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
>Oczywista intelektualnie filozofia człowieka.
>Co cieszy rozsądnych ludzi (w szczególności ateistów)? Poznawanie świata, sport, przyjemności kulinarne, erotyka, pomaganie ludziom (nie tylko dzieciom, sąsiadom i znajomym; także troska o wszystkich obecnych i o przyszłe pokolenia).

filozofia człowieka wg okrągłego jest prosta, powrócić do raju (2 mln lat historii, paleolit), do czasu przed udomowieniem/ zniewoleniem naszych przodków do ciężkiej pracy na roli.

mamy na powrót;
1) stać się ssakiem (współcześnie matki karmią noworodki rozbełtanym w ciepłej wodzie białym proszkiem)
2) stać się stadnym (nie macie swojego stada dlatego cierpicie)
3) i terytorialnym (nie ma twoje stado terytorium, dlatego cierpicie)

szukanie raju, moim celem
rogaliczek (669 punktów)
>Co cieszy rozsądnych ludzi (w szczególności ateistów)?

Odpowiedni poziom neuroprzekaźników w mózgu.
15-04-2019 19:27 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Co cieszy rozsądnych ludzi (w szczególności ateistów)?
>Odpowiedni poziom neuroprzekaźników w mózgu.
chemia mózgu, dzisiaj słyszałem, że jak sie przedawkuje mikroelementu xxx (to rzadki pierwiastek) to będziesz się ciągle smiał


szukanie raju, moim celem
Bartosz Waskird (502 punktów)
>>
>Odpowiedni poziom neuroprzekaźników w mózgu.

po spełnieniu potrzeb

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365