Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jedyna droga dla Ziemian i nie tylko

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
15-04-2019 14:35MaxGolonko3 (3459 punktów)Jedyna droga dla Ziemian i nie tylko
Jest szansa, że jakaś naprawdę mądra cywilizacja kosmiczna zrobi to co i my musimy:
Wykaże się spora determinacją w dążeniu
do OZE (odnawialnych źródeł energii),
do ocieplania budynków,
do rozwoju transportu zbiorowego i rowerowego,
do ulg i zachęt ku powyższym,
do modelu rodziny 2+2,
do utemperowania (przez gospodarczy ostracyzm całego cywilizowanego świata, a ostatecznie przez wspólne siły zbrojne NATO i Rosji) morderczych dla klimatu Chin
- spalających ogromne ilości paliw kopalnych i generujących tym samym marsz setek milionów imigrantów klimatycznych z Afryki do Europy
(a powinni być podwożeni prosto z morza przez Chińczyków do Chin gdyż UE nie stać na wynajęcie im kilkuset milionów normalnych mieszkań rozproszonych terytorialne czyli bez tworzenia gett).
***
Może unikniemy smutnego losu kosmitów, którzy nie nadają transmisji radiowych ku nam najpewniej dlatego, że żyli ponad stan,
spalając ogromne ilości paliw kopalnych wydobywanych spod gruntu planety Gliese 667 Ce.
Analiza informacji czyni znacząco prawdopodobnym powyższy obraz sytuacji jaka tam, na Gliese 667 Ce, może/mogła mieć miejsce (sic!).

Inspiracja:
biznesaler(*)symulacji-godzina-po-godzinie/

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365