Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ranking Polskich Influencerów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
18-05-2019 22:10okragly (21676 punktów)Ranking Polskich Influencerów
Ocena 1 na 1
(wiki) Influencer – w mediach społecznościowych osoba wpływowa, posiadajaca trwałe relacje. Twórcy internetowi o znacznym rozgłosie.
Zobacz też
agent wpływu
spin (socjotechnika)

w tym rankingu sa same baby i kilka rodzynkow
www.wirtua(*)emooonster96-maffashion-top100

kobiety jeszcze 100 lat temu byly bezglosne a dzś?
w raju też rządziły kobiety, byly lepiej dogadane i robiły z mężczyznami co chciały, no ale tak szybko sie to wszystko ma zmienić?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

The Bear Jew (2544 punktów)
(zablokowany)
Ja myślę, że inaczej było... A kiedy ten Raj (Twoim zdaniem) istniał?
19-05-2019 08:45 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>Ja myślę, że inaczej było...
dawaj, dawaj ..
>A kiedy ten Raj (Twoim zdaniem) istniał?
współcześnie jesteśmy udomowieni jak zwierzaki gospodarskie do pracy, dojenia, strzyżenia i na mięso (armatnie). Raj istnial przed udomowieniem nas www.racjonalista.pl/forum.php/s,778322


szukanie raju, moim celem
19-05-2019 09:59 
 Ocena 1 na 1
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

>współcześnie jesteśmy udomowieni jak zwierzaki gospodarskie...

   Ja też widzę, jak męczą się te udomowione gnioty. Nie da się na to patrzeć, bo pozamykane od środka. Za to w Biedronkowie wszystko dobrze widoczne, a najbardziej - owocowa rapsodia smaków w niskokalorycznych dżemach owocowych i marmoladach. Produkt ponadczasowy. Doskonałe jako desery spożywane bez pieczywa. Ceny bardzo przystępne.


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
19-05-2019 10:19 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)

> w Biedronkowie wszystko dobrze widoczne, a najbardziej - ...
jesteś agentem wplywu czyli .... influencerem?


szukanie raju, moim celem
19-05-2019 10:28 
 Ocena 1 na 1
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

>jesteś agentem wplywu czyli .... influencerem?

   Nie wiem, czy jestem influencerem czy nie, ale wiem, co ma na mnie doskonały wpływ. Tabletki musujące z witaminami i minerałami. Dostępne na stoisku przy kasie, bez recepty! Bardzo opłacalne. Wychodzą dużo taniej niż napoje izotoniczne. Rozpuszczam w szklanym dzbanku. Korzystam przy tym z doskonałej wody źródlanej w wygodnej dostawie prosto z wodociągów. Nad jakością procesu technologicznego czuwają laboratoria i sztaby specjalistów. Najlepsza mocno schłodzona.


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
19-05-2019 13:35 
 Ocena 3 na 3
The Bear Jew (2544 punktów)
(zablokowany)
Przeczytaj sobie książkę "Wyspa doktora Moreau" (którą traktuję jak wielką alegorię ludzkości, wysiłku, który gatunek ludzki wkłada, by wydostać się z barbarzyństwa i zezwierzęcenia). Polecam.
21-05-2019 10:39 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>Przeczytaj "Wyspa doktora Moreau" (którą traktuję jak wielką alegorię ludzkości, wysiłku, który gatunek ludzki wkłada, by wydostać się z barbarzyństwa i zezwierzęcenia).
raj to raj, okresla go matriarchat, stado ludzkie, którego celem wychowania dzieci (stado nie ma innego celu).

Książka pisana w XIXw, szczyt patriarchatu i wiary w naukę jest zaprzeczeniem edenu

szukanie raju, moim celem
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Prorokom szarej codzienności doskwiera brak edenu, a tymczasem w Biedronkowie prawdziwe objawienie - twaróg klinek w symbolicznej cenie. Do tego w wygodnym i estetycznym opakowaniu zamknij - otwórz.

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Influencer/-ka - to jakaś postać z mitologii medialnej?


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
19-05-2019 08:54 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>    Influencer/-ka - to jakaś postać z mitologii medialnej?
to kapłani, głównie kapłanki nowego boga. Postacie wpływu, ich MOC jest większa od księży, a sa na fali wznoszącej. Co z tego wyjdzie? Nowy raj? Ale to nie tak miało być. Ich bóg jest fałszywy.

szukanie raju, moim celem
19-05-2019 09:37 
 Ocena 3 na 3
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

>to kapłani, głównie kapłanki nowego boga. Postacie wpływu, ich MOC jest większa od księży, a sa na fali wznoszącej. Co z tego wyjdzie? Nowy raj? Ale to nie tak miało być. Ich bóg jest fałszywy.

   Z tymi bogami to bez przesady. Są to pewne zjawiska indywidualno-społeczne oparte na skłonności ludzkich umysłów do przeżywania stanów mentalnych podczas braku konkretnego zajęcia. Ale to jest efemeryczne. Jutubowie wkraczają w kolejne pokolenia. Poprzednie już zestarzały się i przebrzmiały. Wielu pomarło, popadło w nędzę i zapomnienie. Za to paprykarz szczeciński trwa na wieki. Widziałem w Biedronkowie. I serdecznie polecam. Świetna relacja jakość - cena. Ładne opakowanie. Wyrazisty smak. Doskonała smarowność. Zdecydowany aromat. Tak to było zresztą od początku zaplanowane. Produkt z tradycjami.


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
19-05-2019 19:26 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)
>    Influencer/-ka - to jakaś postać z mitologii medialnej?

Influencer to dowod na staczanie sie czlowieka po rowni pochylej. Dowod na to, ze z gowna mozna jak najbardziej zrobic zloto. To znaczy influencer robi z gowna gowno ale wspolczesny homo sapiens placi za to gowno zlotem. I sie jeszcze cieszy, ze robi cos wyjatkowego 😂😂😂
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Powiedzmy raczej, że jest to pewna nisza rynkowa, która powstała na styku pewnych zjawisk czy procesów cywilizacyjnych. Specyficzna dla określonych warunków technologicznych forma reklamy. Profesjonalna działalność. Niektórzy to kupują, a niektórzy - patrzą na to z dystansem.
   Natomiast bez dystansu można popatrzeć w Biedronkowie na fabryczne pakowane wypieki, które są doskonale zabezpieczone przed zarazkami, zupełnie akpcetowalne pod względem właściwości smakowych i zapachowych, a przy tym trwałe.


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
20-05-2019 13:05 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Influencer to dowod na staczanie sie czlowieka [..] influencer robi z gowna gowno ale wspolczesny homo sapiens placi za to zlotem. I sie jeszcze cieszy...
chyba zawsze nowe zjawiska są niedoceniane, oprócz dzieci, tak bylo z tel kom, komputerem, internetem. I to że dziewczyny rządzą w tej przestrzeni mówi o czekającej nas przyszłości

szukanie raju, moim celem
20-05-2019 14:56 
 Ocena 1 na 1
j23a (1186 punktów)
>>Influencer to dowod na staczanie sie czlowieka [..] influencer robi z gowna gowno ale wspolczesny homo sapiens placi za to zlotem. I sie jeszcze cieszy...
>chyba zawsze nowe zjawiska są niedoceniane,

E tam. Nie rozumiem jak można oglądać bzdury na youtube i się z tego cieszyć. Równie dobrze 40 lat temu czytali komiksy czy jakieś nakrętki do napojów. Nawet nie wiem o kogo(w sensie postaci kultowej a nie zjawiska) chodzi w tym felietonie

> oprócz dzieci, tak bylo z tel kom, komputerem, internetem. I to że dziewczyny rządzą w tej przestrzeni mówi o czekającej nas przyszłości

Zdecyduj się w końcu czy w tym raju chcesz mieć komputery i INtranet/Internet czy nie. Łączność zawsze się przydaje, przetwarzanie informacji i handel też. Nikt nie każe mieć konta na googlu, FB, telegramie, Naszej Klasie czy co tam jeszcze śmiesznego jest (GG?). Zaraziłeś się Knopkeospą (i jeszcze te skłonności do go że komuny w grupie, to dopiero porażka, przypisuje to silnemu osłabieniu Knopkizmem). Niezależny jesteś dlatego że masz mało elementów nacisku do pomyślenia (np. meteorolog nad Bajkałem, surviwalowiec, gościu co płynął beczką po Atlantyku 3 km/h, łowił ryby i pisał na luzie) a nie dlatego że grupa myśli, grupa radzi , grupa nigdy nie zdradzi Kibole piłki nożnej (to dopiero zboczenie) są w grupie silni, nawet jednego gościa wywalili kiedyś z pociągu a niezależność to jaką maja? Mniej niż zero.

>
szukanie raju, moim celem


Jak tam odpalanie łączności z aku na laptopie/systemie dedykowanym? Działa już?
21-05-2019 19:54 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)

>> oprócz dzieci, tak bylo z tel kom, komputerem, internetem. I to że dziewczyny rządzą w tej przestrzeni mówi o czekającej nas przyszłości
>Zdecyduj się w końcu czy w tym raju chcesz mieć komputery i Internet czy nie.
raj to miejsce i czas najwiekszych wynalazkow w dziejach czlowieka np
1 wynaleźli ogień
2 wynaleźli narzedzia w tym oszczepy, luki
3 kobiety zagonily mezczyzn do zaangazowania w wychowanie dzieci
4 organizacja spoleczna (stado ludzkie) wspolczesnie nigdzie nie wystepuje co znaczy ze cofamy sie w rozwoju
5 w raju wymyslono jezyk, mowe
6 wymyslono milosc i radosc z seksu (u szympansow trwa 3 sekundy)
7 i innne

Jesli stworzymy nowy raj zostanie dokonany nastepny ogromny skok

> ...] grupa myśli, grupa radzi , grupa nigdy nie zdradzi
kolega diogenes napisal dzisiaj "Śmierć jednej fikcji (boga) pociągnęła za sobą śmierć innej: podmiotu, ego, ja" a wieć niema Ciebie j23 Jest tylko stado, MY "grupa myśli, grupa radzi , grupa nigdy nie zdradzi"

szukanie raju, moim celem
okragly (21676 punktów)

>kobiety 100 lat temu byly bezglosne a dzś? W raju rządziły, no ale tak szybko sie to wszystko ma zmienić?
znalazlem przyczynę? slyszalem wypowiedź nauczyciela w-f, ktory mowil, że chlopcy dzis sa zniewieściali a dziewczynki energiczne. Mówił o wplywie hormonów w pozywieniu na dzieci. Ranking tego zjawiska, w mlodym pokoleniu, miarą

szukanie raju, moim celem
19-05-2019 19:16 
 Ocena 1 na 1
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Współczesna cywilizacja kusi wszystkich ułudą nieograniczonych możliwości rozwoju. Można się zastanowić, czy ludzie potrzebują się rozwijać tak, jak umożliwia to im współczesna cywilizacja? Wszędzie widać ogromny przerost ambicji i aspiracji, które nie mogą zostać zaspokojone. Ten przerost i przesyt widać u jutubów, forumowców i - ogólnie - internetowców. Ten wysoki połysk nie ma już gdzie błyszczeć, przy tym bywa też toksyczny i przepotworniony dla jego twórców i uczestników, a nic po nim nie zostaje.

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
22-05-2019 17:59 
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)

>znalazlem przyczynę? slyszalem wypowiedź nauczyciela w-f

Tak- nauczyciel w-f wszystko rozkmini i prawdę ci powie.
Jak nikt inny.

lp.2o@1daj
22-05-2019 20:17 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)

>Tak- nauczyciel w-f wszystko rozkmini i prawdę ci powie.
tu powołałem się na 70 letniego trenera (mistrzów kraju) na temat chłopców i dziewcząt, dzisiaj a 40 lat temu, słyszałem tą opinię wielokrotnie z różnych ust, że w obiegu pokarmowym krąży zdecydowanie wiecej niż dawniej hormonów żeńskich (np w butelkach plastykowych na wodę)

szukanie raju, moim celem
22-05-2019 21:42 
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)
>>Tak- nauczyciel w-f wszystko rozkmini i prawdę ci powie.
>tu powołałem się na 70 letniego trenera (mistrzów kraju) na temat chłopców i dziewcząt, dzisiaj a 40 lat temu, słyszałem tą opinię wielokrotnie z różnych ust, że w obiegu pokarmowym krąży zdecydowanie wiecej niż dawniej hormonów żeńskich (np w butelkach plastykowych na wodę)
>
szukanie raju, moim celem


Mój ojciec był kilkukrotnym mistrzem Polski a potem trenerem. Też ma ok 70 lat Trenowałem u niego mając 9. Nigdy podobnych rzeczy nie mówił.

lp.2o@1daj
Wera (1540 punktów)
>w raju też rządziły kobiety, byly lepiej dogadane i robiły z mężczyznami co chciały

Bzdury, pierwsza kobieta (poprzedniczka Ewy) została wyeksmitowana z raju za nieposłuszeństwo względem Adama.
24-05-2019 16:56 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>w raju rządziły kobiety, byly lepiej dogadane i robiły z mężczyznami co chciały
>Bzdury, pierwsza kobieta (poprzedniczka Ewy) została wyeksmitowana z raju za nieposłuszeństwo względem Adama.
historię (biblia) piszą zwyciezcy tak żeby uzasadnić swoją wyższość, w naszym przypadku była pisana w szczytowym okresie patriarchatu. Prawdą jest że eksmisja z raju jest winą kobiet, one wynalazły rolnictwo (ogrodnictwo, kobiety lepiej czuja przyrodę) a rolnictwo to ciężka, żmudna praca na roli dla pana- niewolnictwo, udomowienie człowieka. Tak że nie ma raju jest winą kobiet.


szukanie raju, moim celem

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365