Racjonalista - Strona głównaDo treści
kuc

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
25-05-2019 08:40okragly (21676 punktów) kuc
Ocena 2 na 2
Do raju możemy się zbliżać malymi kroczkami, jako odwrotność z niego wychodzenia. Na początek wprowadźmy w nasze życie codzienne, kucane WC (poczujecie jak w raju było przyjemnie )



W raju w takiej pozycji rodzili, odpoczywali, gotowali, jedli, rozmawiali Siedzenie w głębokim przysiadzie to zdrowie biomechaniczne, fizjologiczne i duchowe Z tej pozycji wszyscy wyszliśmy,

Czy macie trudności z podnoszeniem się z kuca, bez wsparcia rąk? Widzicie? Raj jest w Was. Mam propozycje dla Racjonalistów, załóżcie dzienniczki kucania i zapisujcie czas (na początek 30 min kucania) i stopień odczuwania zbliżenia/oddalenia od raju (poczucie szczęścia). Wyjdzie racjonalna terapia z raju, kucaniem. Raj jest racjonalny jak fizyka atomowa, jedno wynika z drugiego

kuc by się uśmiał
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wera (1540 punktów)
Ten twój raj był w Rosji? To typowy rosyjski kuc.
25-05-2019 12:18 
 Ocena 3 na 3
okragly (21676 punktów)
> To typowy rosyjski kuc.
...rosyjski kuc...
ciekawe skojarzenie, nie pomyślałem, choć mam wschodnie DNA i temat www.racjonalista.pl/forum.php/s,788008
wszyscy którzy mają niebieskie oczy (ja mam) mają wschodnie korzenie

>Ten twój raj był w Rosji?
definicja raju jest jedna; raj był jak kobiety były dzikie (naturalne) Udomowione kobiety to nasze (ich dzieci) cierpienie (autor okragly )

szukanie raju, moim celem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Siedzenie w głębokim przysiadzie to zdrowie biomechaniczne, fizjologiczne
Guzik: statystycznie częściej kucają wyżsi, czyli mężczyźni, a żyją krócej.

Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
25-05-2019 13:57 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>Siedzenie w głębokim przysiadzie to zdrowie biomechaniczne, fizjologiczne
>Guzik: statystycznie częściej kucają wyżsi, czyli mężczyźni, a żyją krócej.
Guzik: statystycznie częściej kucają kobiety, dlatego żyją dłużej.
możemy wziąć Ciebie i mnie (jestem wysoki), wielokrotnie częściej kucasz

szukanie raju, moim celem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Siedzenie w głębokim przysiadzie to zdrowie biomechaniczne, fizjologiczne
>>Guzik: statystycznie częściej kucają wyżsi, czyli mężczyźni, a żyją krócej.
> Guzik: statystycznie częściej kucają kobiety
Ja dowiodłam, Ty swoje twierdzisz gołosłownie.

Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
25-05-2019 14:21 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)

>>>Guzik: statystycznie częściej kucają wyżsi,
>> Guzik: statystycznie częściej kucają kobiety
>Ja dowiodłam
Jak?
> Ty swoje twierdzisz gołosłownie.
doświadczalnie, Wy zawsze kucacie, my stoimy
nie pamiętam abym kucał w ciągu roku a ty? może Wera sie wypowie i panowie.

ps
jednak kucałem, my mężczyźni ciężko pracujemy i faktycznie jak ktoś wysoki to ma ochotę sie przyziemić, kucnąć


szukanie raju, moim celem
25-05-2019 15:15 
 Ocena 1 na 1
Wera (1540 punktów)
>nie pamiętam abym kucał w ciągu roku a ty? może Wera sie wypowie i panowie.

Ja nie kucam, korzystam z sedesu
25-05-2019 20:18 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)alternatywa
>>nie pamiętam abym kucał w ciągu roku a ty? może Wera sie wypowie i panowie.
>Ja nie kucam, korzystam z sedesu

Jest też zawsze shenis do użycia.
25-05-2019 20:57 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)Odp: kuc

>Ja nie kucam ...
dzikie kobiety (raj) w tej pozycji rodziły, gotowały, jadły, rozmawiały, odpoczywały
dlatego jestem pewien że kuc leczy. Tylko co?


szukanie raju, moim celem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Ja nie kucam ...
>dzikie kobiety (raj) w tej pozycji rodziły, gotowały, jadły, rozmawiały, odpoczywały
>dlatego jestem pewien że kuc leczy. Tylko co?
Może prostatę?

Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
26-05-2019 18:17 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)

>>dzikie kobiety (raj) w tej pozycji rodziły, gotowały, jadły, rozmawiały, odpoczywały
>>dlatego jestem pewien że kuc leczy. Tylko co?
>Może prostatę?
kucanie ma wplyw na uklad moczowo plciowy, trawienny, kostny i ogólny. Podobno w jelitach mamy 2-gi mózg a jest pewnym że jeśli wezmiemy bakterie kalowe od chorego na depresje i przekazemy zdrowemu zachoruje na depresje i odwrotnie. Wielu choruje na raka jelita grubego a kucanie znaczaco zmienia jego prace (np przy defekacji w tej pozycji pozbywamy sie 100% masy a na tronie tylko 70, 30% zalega niepotrzebnie zatruwając organizm)
kuc-terapia dobra na wszystko Zakladam dzienniczek kucania (choruje na lenia), zobaczymy co wyjdzie.

ps jakby kobiety w ciazy kucaly może poród bylby bezbolesny, jak w raju? (a moze kucaja w szkole rodzenia?)
albo pary nie mogą doczekać sie potomstwa proponuje kuc terapie (poprawia ukrwienie ukladu rozrodczego)... dlugo by pisac na co pomaga
tylko jak spieniężyć kuc terapie

szukanie raju, moim celem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> tylko jak spieniężyć kuc terapie
Nie wiem, może opisz i opatentuj.

Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
28-05-2019 09:22 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>> tylko jak spieniężyć kuc terapie
>Nie wiem, może opisz i opatentuj.
opiszę i opatentuje organizacje społeczną (matriarchat), żywienie, wychowywanie dzieci, życie codzienne, wierzenia sprzed 10 000 lat- raj

jak trzeba będzie płacić za raj, nabierze wartości (w sensie zainteresowania)

szukanie raju, moim celem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>> tylko jak spieniężyć kuc terapie
>>Nie wiem, może opisz i opatentuj.
>opiszę i opatentuje organizacje społeczną
Ciekawe czy da się zarejestrować taki patent.

Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
28-05-2019 09:57 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)

>>opiszę i opatentuje rajską organizacje społeczną
>Ciekawe czy da się zarejestrować taki patent.
można nowe rozwiązanie techniczne, raju to nie obejmuje albowiem nie jest nowym rozwiązaniem (znanym od tysięcy lat tyle że zapomnianym) i nie dotyczy techniki

Pisałaś w wcześniejszym poście że kobiety rzadziej kucają, może to efekt nie tylko wzrostu a "programowania społecznego"; to wolno tego niewolno np sposobu siedzenia dziewczynek

szukanie raju, moim celem
01-06-2019 17:41 
 Ocena 1 na 1
mancziz (1830 punktów)
>Zakladam dzienniczek kucania (choruje na lenia), zobaczymy co wyjdzie.

Ty nie kucaj i nie trzymaj tego kuca tylko bierz jakąś dziką kobietę na klatę i rób przysiady. Potem połóż ją na ziemi i rób rwanie. Na koniec kładź się na ziemi i ją wyciskaj. Udowodniono nie raz, że tego rodzaju trening siłowy jest najkorzystniejszym ćwiczeniem prozdrowotnym. Może niezupełnie jak w raju ale całkiem blisko.

Tak czy siak trzymam kciuki.


02-06-2019 08:44 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>> [...] trening siłowy jest najkorzystniejszym ćwiczeniem prozdrowotnym. Raju całkiem blisko.
zgodnie z teorią okrągłego, którego źródłem czystym -raj, najkorzystniejsza formą aktywnosci fizycznej jest chodzenie spacerkiem, od czasu do czasu szybki bieg ale krótki max 3min.
Jak była potrzeba, raz na ruski rok, potrafili za ranną antylopą biec kilka godzin, takim truchtem, zapędzali ją na śmierć

tutaj www.youtub(*)v=L4F9TGGlkvk&list=WL&index=37 prawdziwy szaman o kucu i cmentarniakach czyli nas

szukanie raju, moim celem
18-06-2019 11:28 
 Ocena 3 na 3
okragly (21676 punktów)

u nas miska ustepowa jest na wysokości 40 cm w USA jest 35cm, ci którzy byli czują że niżej po przyzwyczajeniu twierdzą że lepiej Kible w USA potrzebują do spłukania 20 l wody nasze (UE) normy mówia o 5 litrach

>

Przy okazji przedstawię 4 racjonalne powody do niespłukiwania toalety po sikaniu

1. Mniej bakterii rozprzestrzenianych w łazience Spłukując, rozprzestrzeniasz drobnoustroje! rwącą wodą, bakterie zostają wyrzucone w powietrze! Zamykaj pokrywę, zmniejszysz liczbę zarazków w łazience.
2.Możesz zaoszczędzić wodę (ekologia) i pieniądze Jedno spłukania to 5 l w starszych 15 litrów. jeśli sikamy np 8 razy dziennie, to zużywacie 40 l wody na dobę! oszczędności starczą na rower
3.Mocz jest (względnie) czysty Nie tak dawno moczem przemywali rany (nie było czystej wody)
4.w raju nie spuszczali wody. Raj to nowy i normalny porządek rzeczy


szukanie raju, moim celem
18-06-2019 11:55 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)ciurkanie
>2.Możesz zaoszczędzić wodę (ekologia) i pieniądze Jedno spłukania to 5 l w starszych 15 litrów. >jeśli sikamy np 8 razy dziennie, to zużywacie 40 l wody na dobę! oszczędności starczą na rower.

Okazuje się, iż korzystający z toalet (szczególnie kobiety) spuszczają często wodę tylko po to, aby zagłuszyć wstydliwy odgłos towarzyszący sikaniu ( ciurkanie) lub defekacji (pierdnięcie). Stąd instalowanie tzw. japońskich księżniczek. A przecież ciurkanie nie jest aż tak bardzo nieprzystojną onomatopeją???
18-06-2019 12:31 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)Odp: ciurkanie

> korzystający z toalet (szczególnie kobiety) spuszczają często wodę tylko po to, aby zagłuszyć wstydliwy odgłos towarzyszący sikaniu ( ciurkanie) lub defekacji (pierdnięcie). ... ciurkanie nie jest aż tak bardzo nieprzystojną onomatopeją???
dla mnie wzorcem jest "raj" a tam jak ktoś mial potrzebe to bylo takie miejsce poza domem, ba poza osadą (za plotem). To bylo najniebezpieczniejsza miejsce i czynnosc w raju (może stad ta zaniżona srednia dl życia?). Ludzka kupę spotkaną gdzieś na sawannie w raju się omijało lukiem. Współcześnie mieszkamy w kompaktowych mieszkaniach z wszystkimi funkcjami na "kupie", może stad to zawstydzenie? Z natury jesteśmy z raju i musimy to robić w miejscu gdzie jemy, śpimy, śmiejemy

wnioskuje; gdyby WC było poza domem, bez krępacji byśmy pierdzieli, nawet nie będąc sami.

szukanie raju, moim celem
18-06-2019 12:41 
 Ocena 3 na 3
Arminius (25555 punktów)doodbytniczy łopian
>dla mnie wzorcem jest "raj" a tam jak ktoś mial potrzebe to bylo takie miejsce poza domem, ba >poza osadą (za plotem). To bylo najniebezpieczniejsza miejsce i czynnosc w raju (może stad ta >zaniżona srednia dl życia?). Ludzka kupę spotkaną gdzieś na sawannie w raju się omijało lukiem..

Na marginesie. Gdy zaskoczy nas potrzeba defekacji w terenie - polecam ogromnie liście łopianu jako naturalny papier toaletowy. Są duże, pachnące ziołowo i - przede wszystkim - ich wewnętrzna strona ( ta do użycia doodbytniczego) jest mięciutka i przyjemniutka w dotyku. Oczywiście po uprzednim upewnieniu się, iż nie siedzi na niej jakiś insekt. Insekta - w razie jego ujawnienia -nie należy bynajmniej eksterminować. Wystarczy delikatnie "wyprosić go" z liścia - pod warunkiem, iż tam na stałe nie zamieszkuje.
25-05-2019 16:18 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)Odp: kuc
>doświadczalnie, Wy zawsze kucacie, my stoimy
>nie pamiętam abym kucał w ciągu roku a ty? może Wera sie wypowie i panowie.
faktycznie, panie kucają, a panowie stoją w rozkroku...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
25-05-2019 20:16 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)shenis eliminuje kuc u kobiet

>faktycznie, panie kucają, a panowie stoją w rozkroku...


Chyba że Panie korzystają z shenisa - co może być przejawem turystycznej wygody/mody lub też manifestacją określonego światopglądu. Tak czy owak - gdyby Freud żył, to miałby ogromną satysfakcję - bo zinterpretowałby zachowania kobiet jak wyżej jako ewidenty przejaw "kompleksu penisa". Oczywiście Freud był kwalifikowanym szarlatanem i jego teoria kompleksu jak wyżej jest nie warta funta kłaków.



www.youtube.com/watch?v=mebEpqNsH3w
Wera (1540 punktów)Odp: shenis eliminuje kuc u kobiet
>Chyba że Panie korzystają z shenisa - co może być przejawem turystycznej wygody/

Jeśli już to przejawem debilizmu. Brzydzą się dotknąć deski w toalecie publicznej, więc wolą na stojąco zaszczać całą kabinę. Potem nie sprzątną własnych szczyn, bo się brzydzą.
28-05-2019 09:31 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>Brzydzą się dotknąć deski w toalecie publicznej, więc wolą na stojąco ....
podobno kobietom się zdarza złapać infekcje w publicznych toaletach
Na wspomnianym przez Ciebie wschodzie (Białoruś, Ukraina) toalety publiczne są kucane, w takim układzie nie dotykasz ciałem żadnego elementu, po prostu kucasz.

szukanie raju, moim celem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: kuc

>>>>Guzik: statystycznie częściej kucają wyżsi,
>>> Guzik: statystycznie częściej kucają kobiety
>>Ja dowiodłam
>Jak?
Wyżsi kucają częściej, bo przecież żyją w tym samym świecie, a niektóre tematy do ogarnięcia pojawiają się na niższym poziomie.

>Wy zawsze kucacie, my stoimy
Nie "my-wy", tylko "kobiety-mężczyźni", nie angażuj się.

>...mężczyźni ciężko pracuj
Co jest ciężką pracą, skoro mrówka relatywnie dźwiga więcej niż słoń?

Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
26-05-2019 17:46 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)

>>...mężczyźni ciężko pracuj
>Co jest ciężką pracą, skoro mrówka relatywnie dźwiga więcej niż słoń?
kucanie mężczyzn kojarzy się z ciężką ich pracą np na budowie, tak odpoczywają

szukanie raju, moim celem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>...mężczyźni ciężko pracuj
>>Co jest ciężką pracą, skoro mrówka relatywnie dźwiga więcej niż słoń?
> kucanie mężczyzn kojarzy się z ciężką ich pracą...
Jaką "ciężką pracą" skoro mrówka relatywnie dźwiga więcej niż słoń?

Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
The Bear Jew (2544 punktów)
(zablokowany)
Teraz to raczej dresiarze kucają tak pod blokami
okragly (21676 punktów)
>Do raju możemy się zbliżać malymi kroczkami, wprowadźmy kucane WC (poczujecie jak w raju było przyjemnie )
brak kuca u Amerykanów przyczyną 20% śmierci www.youtube.com/watch?v=o68VSbPPUMU&t=135s

bycie w przysiadzie to zdrowie fizjologiczne i duchowe Z tej pozycji wszyscy wyszliśmy, Raj jest racjonalny

szukanie raju, moim celem
25-06-2019 06:14 
 Ocena 1 na 1
Sashaok5 (37 punktów)
(zablokowany)
Czasami najprostszym sposobem rozwiązania problemu jest usiąść i pomyśleć. Główna ręka nie obniża się.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365