>każdy się ze schizofrenia to wyciszony sygnał telefoniczny. czy mam Was obrażać i pisać dalej żeby >chorzy się leczyli? >chyba na autyzm. no ale za co mają żyć osoby z autyzmem. > bo ludzie ze schizofrenia to bezbzeki. biorą B. drogie leki potem ich nie zużywają >nie wolałbyś kupić dzieciom w Afryce szkoły zamiast jakiemuś bezbzekowi paczkę abilify?
Starałem się przeczytać Twoje oba wątki. Starałem, bo mnie po prostu odpychało. Tak słabo uczą w tych Wadowicach? Gramatyka Tobie się kłania, interpunkcja, nie mówiąc o umiejętności budowania zdań zachowując logikę wypowiedzi. W sumie nie wiem o co Tobie chodzi w Twoich wypowiedziach. Ty się martwisz o szkołę dla dzieci w Afryce? Ja się martwię kogo wypuszczają ze szkół w Wadowicach. Jeszcze napisz, że skończyłeś liceum lub co najmniej gimnazjum. Klęska.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|